2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim yavru 15 gun erken oldu belki ondan bir hafta kendine gelemedi şuan bizimkide ağzı açık geziyor, emiyo tekrar emmek istiyor.. Memede yasamak ısıtyo
Oyyy benim de öyle ağzı açık aranıyor hep bal tatlıları bunlar

Herkes bişey söylüyo ama. Sağlık ocağında kontrol vardı güzel kiko almış. Hemşire de birine ekmeği makarnayı verirsen kilo alır diyo. Gel de etkilenme. Ben ister miyim süt varken mama vermeyi. Zevk için verdiğimi falan sanıyor galiba.

Kızlar benim bağırsak sorunlarım başladı aşırı gaz ve ağrı var karnımda doktor Bi ilaç verdi bu sefer ishal ve gaz olarak devam eve geçtik hiç yatamıyorum sırtım da tutulmuş gibi yatınca ağrıdan ağlıyorum eşim hemen zorla kaldırıyor ne yapacağım fikri olan var mı bebişi uyuttum dinlenecek çözüm bulamıyorum çok berbat haldeyim

Tabi

Merhaba götürdünüz mü doktora acaba
Canim tanidik bir doktora sorduk zeytinyagi icirin bir cay kasigi eger rahatsa sanci cekmiyorsa cisini bol bol yapiyorsa 7 gune kadar normal hala yapmazsa getirin dedi biogai damlayi bizde 15 gunlukken doktor yazmisti bi kac kez verdim fiskirtarak kustu gecesinde ben o damlaya bagladim kusmasini vermiyorum o yuzden yarin 6. Gunu yapmazsa cuma doktora goturucez anlamadim hic kaka olusmuyor heralde icknde kaka olsa sancisi olurdu

Benim bebeğim 8 gündür yapmıyor zeytinyağı da içiriyoruz biogaia içiriyoruz gazı berbat kokuyor sürekli yaptı sanıyoruz ama tık yok.cuma günü randevumuz var 10 güne kadar normal dedi doktorumuz 10 gün olacak.Hic bu kadar uzun süre kaka yapmayan bebek duymamıştım endişeliyim açıkçası

siz yeni doğum yapmıştınız sanırım ishal ile beraber tuvalete gidip gelirken dikişlerinizi acıtmayın.ben serum taktırmıştım bu yüzden başka türlü geçirememiştim ishali dikişlerimi de ağrıtmıştım ayakta dururken yanıyordu dikişlerim.Gecmeyecek gibi olursa mutlaka bir doktora başvurun.gecmis olsun

Teşekkür ederim inşallah geçer dikişlerime de çok baskı oluştu sürekli oturup uyumaktan zaten göbek var dikiş üzerine sarkmış durumda

Teşekkür ederim inşallah geçer dikişlerime de çok baskı oluştu sürekli oturup uyumaktan zaten göbek var dikiş üzerine sarkmış durumda
Çok geçmiş olsun canım. Eğer göbeğin dikişlerin üstüne sarkıyorsa dikkat et terleyip enfeksiyon olmasın. Dikişlerini mutlaka kuru tutman gerekiyor

Anne sutuylemi besleniyor sadece mama alanlar icin 10 gun diyorlar var canim uc ay sadece fitille kakasini yapti benim yigenim normal bunlar sancisi varmi kivranma uykuya dalmama gibi yani yoksa normal mi sizinkide bizimki cok rahat normal baya ya sanki kaka uretmedigi icin vucudu yapmiyor gibi geliyor bana kabiz gibi davranmiyor hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…