2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sıkıntı şu 12 ydi 6 olmuştu doktor bitti artık demişti bugün 8 çıktı tekrar yükselmiş
Bir de anne sütü sariligi diye bir şey var tamamen zararsız uzun sürüyor o da olabilir oğlum öyleydi 2 aylık olana kadar sürmüştü artık tahlilleri iyi çıkınca doktor fizyolojik anne sütü sariligi demisti fotolara bakınca çok belirgin sarı sarı sonrasında çocuğun rengi açılmış

Tebrik ederim canim sonunda saglicakla buyut minik kuzunu hayrlibolsun

Darısı benim başıma inşallah 2.kizimiz olacak bekliyoruz 37+1 olduk bakalım cumartesi kontrolumuz
Kizlar dogurmayanlar olarak kac kisi kaldik
Bende varım canm

Bende senin gibi düşünüyorum bazen bebeğimin varlığına bin şükür tabiki ama diğer hayatımı da özleyeceğim galiba bazen bunu düşünüp dertleniyorum

Ah bende bakımlı hallerimi özledim kendimi çok kötü hissediyorum böyle geçecek mi acaba bu günler

Gerçekten geçecek mi? Bende çok zorlanıyorum uykusuzluk dışında hayatımın eskisi gibi olmayacağını bilmek kötü hissettiriyor saçımı bile tarayamıyorum bazen bebeğim gazlı bir bebek uykusunda sürekli ıkınıyor damla kullandığım halde geçmiyor o ses çıkardıkça uyuyamıyorum çok zor bu günler

Kızlar tesekkur ederim yorumlarınız için kızlar kaç kilo kaldınız kaçı gitti

13 aldım, 15 gitti.
Başlangıç noktam 82, güncel 80 olmasaydı keşke

İlk 2 haftada gitti onlar da, doğuralı 1 ay oldu daha gram gitmiyor hatta emzirirken muhtemelen alacağım çünkü tatlı falan yapıp yiyoruz devamlı aman süt yapar diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…