2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
kızlar meme reddi yapmayan biberon vardı ben bulamadım linkini atarmısınız alan arkadaşlar varsa ciddi şekilde meme reddi yaşıyoruz silikon uçlarla emdiği halde red ediyor hemen aksın istiyor
Bildiğim kadarıyla lansinoh marka biberon meme reddi yapmıyormuş. Bende lansinoh aldım henüz kullanmadığım için bilmiyorum red yapıyor mu

kızlar meme reddi yapmayan biberon vardı ben bulamadım linkini atarmısınız alan arkadaşlar varsa ciddi şekilde meme reddi yaşıyoruz silikon uçlarla emdiği halde red ediyor hemen aksın istiyor

Chicco natural feelingden ben memnunum bu anlamda.
Ama sıkıntısı şu ki, biberon emzikleri çok çabuk gevşiyor. 1 aylık olduğunda değiştirmek zorunda kaldım çünkü şapır şapır akıtıyo çevirince. Elimdeki weebaby normal bile o kadar akmıyor öyle diyeyim.
Ben çok açsa ve böyle yapıyorsa sağdığım sütlerden verip açlığı bastırıp emziriyorum.

Bende chicco anti kolik var onu da içiyor silikonla memeden de içiyor reddetmedi memnunum

Gayet normal kilo alımı vs de hatta fazla yiyor çıkarıyor sürekli hoca çok normal şimdilik dedi ama aklıma takıldı
Doktoru dinle canım evham yapma belki de ufak iniş çıkışlar normaldir 8 değere çok normal demişti benim doktor

Bi ara tekrar yükselme eğilimi gösterip düşer dedi benim doktor.

Yaaa bizim oglan gündüz meme, gaz vs sonra kolay Uyuyor.. Maşallah diyim
Ama gece fenaa
Dun gece 2de uyandı 2.uyanış sabah 6ya kadar uyumadı meme, gaz, pis pis vs yataga koyunca gözler cin gibi.. Sonra tekrar meme döngüsü..
Sonra bezini kaka ile doldurdu belki ondan uyumadi bilemedik. Altını değiştirdin emdi uyudu..
Gündüz uyutma diyo esim cok fazla ama Napim yenidogan bide oyalanmiyo ki..
Eline bisey verilmiyor nasıl uyutmiycam..
Nunaya koyuyorum gözler gidiyo..
Bugün 8gibi uyandırcaz bakalim gece nasıl olacak

Tam anlamıyla aynıyız tamamen dün gece 4 saat ayaktaydı cin gibi geceleri gözler fıldır fıldır bi de yalvarıyordum en son nolur uyuyalım diye

Tam anlamıyla aynıyız tamamen dün gece 4 saat ayaktaydı cin gibi geceleri gözler fıldır fıldır bi de yalvarıyordum en son nolur uyuyalım diye
Ya cok zordu gece..
Bende yavrum uyu hadi nolur vs habire konuştum
Gözüm kapanıyor ne yapsam bilemedim fıldır fildir gözler..
Bide dus aldi dün, oh iyi uyur dedim Demez olaydım içimizden geçti

Ay maşallah benimki de öyle maşallah çok şükür gece ne oluyosa bazen kaka yaparken zorlanıyo onu da yapınca rahatlayıp uyuyo. Akşamları gözler fıldır fıldır ama izliyor sadece etrafı o ara konuşuyoruz anlatıyoruz.

Uyanık oldugu zaman bende konuşuyorum gezdiriyorum ama biraz dakika sonra birden yaygara koparıyor sakin sakin asla 4 saat durmaz

Ne zaman rahatça dışarı çıkabilicez. Korkuyorum şimdi üşütür eder diye temiz havaya bile çıkarmıyorum ama bunaldım
Dr. Browns kalmış aklımda

Gerçekten aynıyız gece partim çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…