2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar silikon ucu bıraktırabilen var mı ? 1 gündür uğraşıyorum silikon uçtaki gibi rahat alamadığı için sinirlenip ağlıyor.göğüslerim çok acıyor acısına dayanamıyorum artık.

Kızlar silikon ucu bıraktırabilen var mı ? 1 gündür uğraşıyorum silikon uçtaki gibi rahat alamadığı için sinirlenip ağlıyor.göğüslerim çok acıyor acısına dayanamıyorum artık.
Ben çok kısa bir süre silikon uç kullandım direkt bıraktım bir sorun yaşamadım o konuda. Pompayla göğsünü çok kısa sağım yapıp vermeyi denedin mi pompa uç çıkartıyor ya daha kolay alır

Ucu çıkıyor hemen ama bebeğim direk ucunu alıp kitliyor yara olduğu için de çok fazla açıyor kahverengi kısmının birazını veremiyorum kirledipi için.Sonra da ben vermeye çalışırken sinirleniyor.Ne yapacağımı şaşırdım artık

Ağlarken ağzı açıkta oluyor ya o sırada göğsünü kahverengi yeriyle beraber sokuştur ağzına bir elinle de kafasını bastır biraz göğsüne doğru, bu şekilde tutar bence. Bizimki de ne kadar acıksa da göğsü tutmadan önce memeyle bir kavga ediyor çoğu bebek yapıyormuş bu kavgayı

Ahh deniyorum.bir şekilde kafasını ya oynatıp ucunu gene kitliyor ya da sinirlenip ağlıyor.Garmastan pınar gümüş kapak deneyeceğim artık son çarem.İnşallah şu acıya biraz olsun iyi gelir

Ahh deniyorum.bir şekilde kafasını ya oynatıp ucunu gene kitliyor ya da sinirlenip ağlıyor.Garmastan pınar gümüş kapak deneyeceğim artık son çarem.İnşallah şu acıya biraz olsun iyi gelir
Ben lansinoh krem kullanıyorum memnunum

Tam anlamıyla aynıyız tamamen dün gece 4 saat ayaktaydı cin gibi geceleri gözler fıldır fıldır bi de yalvarıyordum en son nolur uyuyalım diye
gece evde yardımcı olsa işe yaramaz değil mi sonuçta emdiği için anneye ihtiyacı var acaba kalmalı birini mi ayarlasam diyorum ama

Bende bugun emziği iyife tutturdum, yoksa meme istiyor Dediğin gibi kusuyor fazla geliyor 1 de yatti 2 de uyandı ods yani mikir mikir uyumak deliksiz degil. Bakalim. Bundan sonra Napcaz

Benimde
Bugün hamile bi arkadasim geldi ben uykusuzluğa alışkınım vs dedi iste konuştuk..
Dedim Bu öyle gece oturup 3saat uymaya benzemiyor yoksa bende dayanırım..
Sürekli bi dongu meme, gaz, alt degistirme, kusma, bide dun üzerinee işedi komple üzerini değiştirdim. Vs..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…