2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tecrübesizlik çok zor kedi gibiyim içgüdüsel yapıyorum her şeyi gazı da çok var fokur fokur kaynıyor çıkarıyorum yatırıyorum karnında sesler geliyor çocuğun
Benimki de aynı ya canını sıkma. Emzirirken elimin altında bile gaz kayıyor sanki vücudunda çocuğun. Kimyonlu rezene içiyorum ben günde 1-2 kez sanki çıkarmasına fayda ediyor gibi. Bi de nurse harveys damla güzel ama zeytinyağlı olduğundan midesi bulanıyor bizimkinin emmeden hemen önce veriyorum ki ağzında tadı kalmasın yoksa kusuyor hemen. Ha emince de kusuyor genelde ama olduğu kadar

Kızlar kanım yani hgb çok çok düşük 9buçuk çıkmış sınır 12. Yarın ameliyatım var ama hala dönüş yapmadı hastane gel kan verelim diye. Ameliyat sabah 8de . Nasıl olacak bilmiyorum ya
Canım benim 2 hafta önce cuma kan tahlili yaptı doktorum 9 a düşmüştü hgb. Ertesi gün çağırdı damardan demir serumu taktırdı. Geçtiğimiz cuma bi kere daha taktırdı. Bu cuma kontrolüm var. Tekrar kan tahlili yapılacak eğer yeterince yükselmemişse kan hazırlığı yaptırıcam dedi. Bu pazartesi 26 sı doğumum olacak. Belki yoğunluk vardır falan sabah yine tahlillerin kontrol edilir ameliyata girmeden ama sen yine de bi doktorunu ara sor belki yoğundur ara kaynamasın

Ayva çekirdeği jelide denedim gülsuyu ile değil ama o hiç yaramadı. Benim kızım doğru kavrayamıyor o yüzden galiba geçmiyor.

Bizim görmeye gelen oluyor ben yok demiyorum bebeğimi de gösteriyorum isteyenlere veriyorum da yanlış mı yapıyorum sizce
Ama hasta olan gelmez herhalde o kadar çocuğu düşünür
Ben kesinlikle vermiyorum dışarıdan geliyorlar sonuçta. Babamın kucağına bile vermedim, kendisi de sonra alayım dedi zaten. Görmeye gelene ben de yok demiyorum. Ama ne kadar az temas o kadar iyi. Hastanede bile gelene maske verdik. Sağlıkçı arkadaşlarım zaten temkinli, biraz büyüsün diye bekliyorlar. Alınmaca gücenmece yok alınacak olan da zaten hiç gelmesin el kadar bebe daha aşıları bile yok. Kızamık vakaları da artmış durumda, grip nezle desen herkes hasta. Almaya çalışanı kibarca uyarmak daha mantıklı olur bence.

Kızlar çok ilginç ya sarılık önce 9 sonra 6 olmuştu sarılık derdimiz bitti daha ölçmeye gerek yok demişti doktor ta 10 gün önce bugün baktım gözler sarı götürdüm tekrar 8 olmuş bu nedir ya? Hoca önmeli değil 15 üstüne çıkarsa sıkıntı takip edelim dedi ama anlamadım yani

Yemesi beslenmesi nasıl bu aralar

Kızlar biraz önce başımıza geldiği için sizlere de hatırlatmak istedim, bebeğiniz süt aspire ederse yani genzine boğazına süt kaçarsa hemen karnı avucunuza gelecek şekilde yüzünü yere doğru çevirip sırtına pat pat yapın. Bebekler için heimlich manevrası olarak bakabilirsiniz, inşallah hiç ihtiyaç olmaz ama ilk yardım bilgileri de önemli

Devamlı akıyor ağzından öksürüyor bazen yan çevirip sırtına vuruyordum dizime mi alayım yüz üstü yapıp

Merhaba küvezden sonra gaz problemi yaşıyor musunuz
hyr cnm yaşamadım sma mama kullanıyorum çok gazımız yoksadece mamayı biberonla içtiği için 2 gündür beni emmiyor göğsümde uyuyup kalıyor uyandıramıyorum ne yapsam uyanmıyor biberon gibi hemen akmasını istiyor

kızlar meme reddi yapmayan biberon vardı ben bulamadım linkini atarmısınız alan arkadaşlar varsa ciddi şekilde meme reddi yaşıyoruz silikon uçlarla emdiği halde red ediyor hemen aksın istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…