2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar doğum öncesi pregnom max kullanıyordum doğum sonrası devam ettim bitmek üzere. Siz devam edecek misiniz multivitamine doktorunuz ne dedi bu konuda

Kızlar merhaba sizin bebişlerde kaka yapınca kıpkırmızı oluyomu? Bazen sancı giriyor gibi daha sonra ses geliyor kakasını yapmış gazını çıkarmış okuyor daha 12gunluk bebek

Kızlar doğum öncesi pregnom max kullanıyordum doğum sonrası devam ettim bitmek üzere. Siz devam edecek misiniz multivitamine doktorunuz ne dedi bu konuda
İmom latte verdi bana ona başladım süte etkisi olduğunu düşünüyorum

Kızlar bebeğim 27 günlük oldu gaz sancısı çekiyoruz damla kullanıyoruz ama hala uykusunda derin uyumuyor hep ıkınıyor çok yoruldum artık. Uykusuzluk beni mahfetti psikolojik olarak çökmek üzereyim. Dün gece de çığlık çığlığa ağladı her yatağına koyduğum da susmadı bu günler ne zaman geçecek bitmek üzereyim vücudum çok güçsüzleşti.

Ben öyle yapıyordum sonra doktor öyle yapma asıl yağlı süt sonra geliyor besleyici olan o bitmeden geçme diğerine dedi o şekilde emziriyorum artık. Her seferinde tek mene ilerliyorum biterse ağlıyor diğerine alıyorum

Asıl biz saat sabah 7 den beri huzursuzuz ne oldu bilmiyorum yine sürekli ağlıyoruz sürekli susup yemek yiyip gaz çıkarıp alt değişip uyanıyoruz yine ağlıyoruz böylece sürüp gidiyor

Benim doktorum süt için Laktom yazmıştı hastane çıkışında. Toz şeklinde yoğurda karıştırıp yiyordum ve ciddi anlamda etkisini görmüştüm göğüslerim taş kesiliyordu. Ancak 15 saşe 350 tl civarı pahalı geldi bana. Arayışta olan varsa şans verebilir.

Kızlar bestlak damlayı nasıl kullanıyorduk unuttum . Çarşamba doğum var ya şu 2 gün içeyim . Başka napsam acaba ilk gün süt gelmesi için

Asıl biz saat sabah 7 den beri huzursuzuz ne oldu bilmiyorum yine sürekli ağlıyoruz sürekli susup yemek yiyip gaz çıkarıp alt değişip uyanıyoruz yine ağlıyoruz böylece sürüp gidiyor
Bu döngü böyle devam ediyor ve ben çok kötüyüm hep ıkınıyor uykusu hiç derin değil beyaz gürültü ninni herşeyi deniyorum yok olmuyor

Benim bebiş 2 gündür o şekilde çok uykusu var gözlerini açık tutamıyor ama ıkınmaktan uyuyamıyor tam gözünü kapatıyor sancı ile bağırarak geri kalkıyor. Dün sadece göğsümde yattığı sürede uyudu biraz. Onun dışında uyuyamadı. Onun o hali beni üzüyor. Kendim içinde şunu diyorum şu süreçte hayatında ondan önemli ondan fazla sana ihtiyaç duyan bir şey yok. Geçici bir süreç diren.
Yanında birileri var mı bilmiyorum ama ben bazen 1 2 saat anneme ya da eşime bırakıp çocuk iyice huysuzlanana kadar uyumaya çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…