2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar emzirmeyi 15 dk bir meme 15 dk diğer meme yapmak mı mantıklı ama doymuyor. Silikon uç kullanıyorum. Ucu sütle doluyo bizimki uyumuş oluyor. Sonra uyandırıp tekrar mama verdiğimde deli gibi onu içiyor sanki beni hiç emmemiş gibi aç davranıyor. Demek ki memede doymuyor. Napcağımı şaşırdım ya. Bu beslenme olayı beni perişan etti

Lansinoh çift elektrikli çok memnunum günde kesin 1 kere boşaltıyorum pompayla
Hangi gün başladınız sağmaya? ilk günlerde kaç çıkıyordu? Kolostrum fazla gelmiyor mu gerçekten de pompaya? İki gündür bir kere sağmayı denedim az geliyor ama ağrım çok bebeğim düzgün boşaltamıyor bugün çok sinir yaptı doymadı moralim çok bozuldu

Lansinoh marka öneririm eğer onu denemediyseniz. Bide bebeği yatay değil 45 derecelik açıyla besleme yapın. Yani hafif bebeğin başı yukarıda olsun kucakta yatarken. Biberonda ne dik ne yatay olsun.

Lansinoh marka öneririm eğer onu denemediyseniz. Bide bebeği yatay değil 45 derecelik açıyla besleme yapın. Yani hafif bebeğin başı yukarıda olsun kucakta yatarken. Biberonda ne dik ne yatay olsun.
Her çeşit biberon var evde hepsinde aynı lansinoh philipsin iki farklı biberonu farklı uçlar kafayı yedim yani. Aslında açıyla tutuyorum ama yine beceriyor.

Kızlar ben sezeryan olmuştum kanamam 5 6 gün sürdü bitti. Günlük beyaz akıntı gelmeye başlamıştı ancak 1 hafta sonra yeniden kanamam başladı yoğun hemde normal mi benim gibi olan var mı?

Kizlar gecen gunde yazmistim size sezeryandan sonra 11 gun oldu ama hala idrar yaparken ameliyat bölgesinin icinde agri oluyor bu durum beni cok korkutuyor doktora sordum normal dedi ama kime sorsam boyle bisey yasamamis moralim cok bozuldu ne zaman gececek bu durum nolur birsey diyin ayni durumu yasayan kimse yok mu hic

Çok yatık mı içiriyorsunki canım

Anne flamingolar yavrularını büyütürlerken pembe renklerini kaybederlermiş. Yavruları büyüdükten sonra tekrar pembe renklerine kavuşurlarmış. Sen de bir gün tekrar rengine kavuşacaksın. Yalnız değilsin Yaşadıkların ve hissettiklerin çok normal. Geçecek, asla böyle devam etmeyecek.

Kızlar Salı günü 18.00 da doğum planlandık ama günlerdir üstümde garip bi sakinlik var sanki doğumum 1 ay sonra gibi hissediyorum niye böyle oldu acaba bi anda patlamam inşallah

60 cc çok zor olmaz mı enjektörle. Dudağının kenarından mı akıtcam
10 luk enjektörle 6 kez. Serçe parmağınızın bir boğumunu bebeğin ağzına parmak ucu damağa gelecek şekilde yerleştirin. Enjektörü de iğnesiz şekilde parmağın yanından dudakta boşluk olan yerden yerleştirip yavaş yavaş sakince bebek emme hareketi yaptıkça akıtın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…