2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
A Afra00 kızçenin göbeği düştü mü?
Teşekkür ederim sorduğun için. Kızçem değil oğluşum🤗 dün uyandık geç kalmışız dra aceleyle alt değişimi yapıp çıkacaktım evden açtım baktım duruyor yerinde altını temizledim bezi taktım zıbınını indirecektim baktım düşmüş 😃 Öyle stres olmuşuz ki evde bayram havası esti birden 🤣 kalan kısım kuruyor yakmaya gerek yok dedi. İyice kurusun rahat rahat yıkamak istiyorum oğlumu artık

Kızlar bebeleriniz tüylü mü 😂 dökülecek mi bunlar omuzları fenaaa
Kurt adam diye seviyoruz öyle tüylü🤣 36+6da doğdu yüzü kulakları tüm sırtı tüylü erken doğunca dökememiş yavrum🥰 küçük kızım doğduğunda sırtında avuç içi kadar tüylü yer vardı 2yaşında hala duruyor o dökülmedi bunlar dökülür umarım

Teşekkür ederim sorduğun için. Kızçem değil oğluşum🤗 dün uyandık geç kalmışız dra aceleyle alt değişimi yapıp çıkacaktım evden açtım baktım duruyor yerinde altını temizledim bezi taktım zıbınını indirecektim baktım düşmüş 😃 Öyle stres olmuşuz ki evde bayram havası esti birden 🤣 kalan kısım kuruyor yakmaya gerek yok dedi. İyice kurusun rahat rahat yıkamak istiyorum oğlumu artık
Oh ohh maşallah çok sevindim, gözün aydın👀aklımda kız kalmış 🙈 diğerleri kızdı dimi ❤️❤️❤️

Kızlar ben dünden beri kendimi hiç iyi hissetmiyorum hala doğum yapmadım zaten. Belim ayağım vücudum ağrıyor ya. Vajşna altından bacağıma kramp giriyor 😐 ödemim de arttı sanki gözlerim acıyor ödemden . Doktorum da suyun nişanın gelmeden gelmene gerek yok dedi
Az kaldı canım, belki yarın belki yarından da yakın... Hepsi geçecek ve mis kokulu kuzun kucağında olacak inşallah 🤲 az daha sabır😍

Ben dinlenemiyorum ya. 2 saat aralıklarda 1 saat falan uyuyorum ama yok bugün baygın gibiyim resmen. Gece emzirmek için kaldırdığımda da sürekli kafam düşüyor uyuyorum. Emdi mi emmedi mi hiç haberim yok.

Kızlar ben dünden beri kendimi hiç iyi hissetmiyorum hala doğum yapmadım zaten. Belim ayağım vücudum ağrıyor ya. Vajşna altından bacağıma kramp giriyor 😐 ödemim de arttı sanki gözlerim acıyor ödemden . Doktorum da suyun nişanın gelmeden gelmene gerek yok dedi
Geçmiş olsun normal mi deneyecektin canım ben kaçırmışım

Pişman olmazsın bence. Ben hiç pişman olmadım. Hepsinin bir zorluğu var ama sorun yoksa vajinal doğumu dene tabiki. Ben son ana kadar kararsızdım. Açıklık muayenelerim yapılırken bile 7 cm olmuş açıklığım doktoruma ben yapamıcam sezeryana alın diyodum 😅 doktorum almadı tabiki yüreklendirdi. Epiduralsiz suni sancısız doğumum oldu çok şükür. Doğumhaneye girdim 7 dk sonra doğdu. Eşim annem kardeşim bekliyodu kapıda zaten. Kardeşim bebeğin doğduğunda ilk ağlayışının sesini kayda almış. Çok duygulanıyorum dinledikçe. Doğumhanede verdiler bebişimi kucağıma birlikte odaya gittik. Babasının kucağına ben verdim bebeği. Dikişim vardı 2 gün oturup kalkarken zorlandım. 3. Gün o da çok azalmıştı. Şu an hiçbir şey yokmuş gibi çok şükür. Kesinlikle dene. Dediğim gibi sorun yoksa pişman olmayacağın bir deneyimin olur inşallah.
Yaa çok motive oldun şu anda, ne kadar güzel hikayeniz olmuş maşallah inşallah darısı bizim gibilere🤲🏻🥰

Kızlar benim yine bir sorum olacak sezeryandan beri idrar yaparken dikis bolgesi kasıklarda agri oluyor idrar yaparken yanmada oluyor 1 hafta oldu ameliyat olali artik gecmesi gerekmiyo muydu
Canım bende de var aynı şikayetler doktorum idrarda yanma için sonda takıldığından dolayı yanma bir kaç gün daha devam edebilir dedi

Kızlar şimdi kolik olduğunu tam nasıl anlarım? Grupta çocuğu bazen sabah bazen akşam farklı zamanlarda nedensiz ağlayan var mı ? Ama uzun uzun ve bağırarak

X