2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar sezeryan sonrası kanamam kesildi gibi akıntım var sadece dün akşam bnde kan sulandırıcı iğneyi vurunamadim canım çok acıdı kasa mi geldi yoksa bugün denerim artık. 10 gündür vurunuyoruz zaten ne bilim yeter herhalde ya
Benim doktorum kan sulandırıcı vermedi kanama bozukluğu ile ilgili bi geçmişiniz mi var

Herkese teşekkür ederim iyi dilekler için🙏🏻Jet hızı bir doğum macerası ile son dakikalardan 14 şubatı yakaladı miniş pembe bir kızım oldu 🥹 ilkine göre çok ağrım var biraz moralim bozuldu daha iyiye gider inşallah
Gözün aydın canım zamanını kendi seçti minik kızın sağlıkla büyüsün

Bende benzer şekilde bebek küveti ve üzerine takılan fileden aldım her taraf file değil güzel bez onun üstünde yıkıyorum bi gün yıkıyorum bi gün yıkamıyorum gün aşırı yani
Ben file kullanmıyorum ama almam gerekli tek başıma yikayacagim zaman lazım olucak sanirim

Ağlaya ağlaya evden dışarı çıktım, hiç durmuyoruz ya. Ne zaman bitecek bu durum? Hergün aynı şey. Kızlar ben çok kötüyüm ya. Sallamaktan, beslemekten, gezdirmekten yoruldum
Çok yoruluyosun haklısın sabrın sınanıyo ama az kaldı bu günler geçecek. Bazı bebek daha kolay bazı bebek daha zor öylr böyle büyüyekcekler. Senin sabrına şefkatine ihtiyacı var onun. Senden başka hiç kimse senin baktığın gibi bakamaz. Az kaldı

Valla ben direk kombiden gelen su ile yıkıyorum
Masallah her şeye o kadar güzel dikkat ediyorsunuz ki enerjiniz nasıl yetiyor çok tebrik ederim 👏🏻👏🏻👏🏻
Valla yettiği söylenemez. 2 3 günde bir yemek yapıyorum. Haftada bir süpürge. Onun dışında yeme içme ve sadece bebkle ilgileniyorum. Bi şeyler rayına oturana kadar böyle sonra zamanla eksik olan şeyler de tamamlanır. Gecen her dk asla geri gelmeyecek. E bebek de büyüyor onunda bu günleri geri gelmeyecek ve en çok bana ihtiyac duyduğu zamanın telafisini de başka bi zaman yapamiycam. Bide ben keşkeyi sevmem. Keske dememek için elimden gelenin fazlasını zorluyorum.

Çok yoruluyosun haklısın sabrın sınanıyo ama az kaldı bu günler geçecek. Bazı bebek daha kolay bazı bebek daha zor öylr böyle büyüyekcekler. Senin sabrına şefkatine ihtiyacı var onun. Senden başka hiç kimse senin baktığın gibi bakamaz. Az kaldı
Gerçekten böyle zor bebiş var mı ? Yani gerçekten saatlerce durmuyor şu an 20:00 dan beri sürekli kucakta. Asla bitmiyor, emzir, gezdir, gaz çıkart, anam ağladı

Sonunda pazartesi bende doğuruyorum 🥹
Bende pazartesi 8 buçukta yatış yapıyorum, suni sancı ile tetikleme yapılacak, her şey yolunda gider inşallah yoksa da sezeryana alınacak. Allah ikimizinde yardımcısı olsun çok tedirginim uyumakta zorlanıyorum 🤲🏻🥺

Bende pazartesi 8 buçukta yatış yapıyorum, suni sancı ile tetikleme yapılacak, her şey yolunda gider inşallah yoksa da sezeryana alınacak. Allah ikimizinde yardımcısı olsun çok tedirginim uyumakta zorlanıyorum 🤲🏻🥺
Benim de Salı 18.00 da doğumum. Sezaryen yapacağım normalden korkuyorum

Ben suniden korktuğum için istemedim direkt sezeryan dedim :KK43: Allahım su gibi doğum nasip etsin 🤲🏻 ben henüz idrak edemediğim için çok rahatım galiba pazar günü muhtemelen böyle olmam 🥲

Kızlar selam 12.02 de saat 10.05 de sezeryan oldum Alp cim 51 cm 3140 gr doğdu çok şükür sağlıklıyız sezeryandan sonra asla iyileşemeyeceğini düşündüm ama 3. Gün o kadar iyi oldum ki hemen duşa girdim lavaboya girdim çok iyi geldi sonra sütüm geldi çok şükür ama göğüslerim yara ve bugün emerken kanadı çok kötü oldular ne yapacağız böyle 😩😩
Gözün aydın sağlıkla büyüsün. Ağrılar yaralar da zaman geçer daha iyi olursunuz inşallah

Kızlar selam ❤️Hamdolsun bebeğimi kucağıma aldım.Ameliyat biraz zor geçti maalesef bebek doğduktan sonra beni uyutmak durumunda kaldılar.O kısımlardan bahsetmeyeceğim.38+1 3470 kilo 50 cm doğdu oğluşum 🥰🥰 Durumumuz iyi çok şükür 🤲🏻❤️ Rabbim isteyen herkese nasip etsin.Eve geçince biraz toparlanınca yine aranızdayım inşallah 😍😍
Gözün aydın kavuşmuşsunuz. Ameliyatın kötü geçmesine üzüldüm şuan iyisinizdir inşallah ikiniz de

X