2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ne kadar sanşlısın :KK43: benim hala belirtim yok
Benim de şu an bir farklılık yok canım sıkma canını en son kontrolde hiiiçbir belirtim yoktu doktoruma sordum heralde bi süre daha doğum görünmüyor diye, hiç belli olmaz akşama sancıyla gelebilirsin doğuma da alabiliriz dedi

Canım yalnız değilsin sakin olmaya çalış biz stres yaptıkça sanki inadına gibi uyumuyorlar
Evet ya gece bizde aynıydı vallahi, meme veriyorum bi sinirl bi sinir tutamıyor iyice deli oluyor..
Tutturana kadar çığlık kıyamet..
Sonra da gaz için uğraşıyoruz, sonra da uyutma cabasi derken uykudan bayılacak gibi oluyorum

Benim de şu an bir farklılık yok canım sıkma canını en son kontrolde hiiiçbir belirtim yoktu doktoruma sordum heralde bi süre daha doğum görünmüyor diye, hiç belli olmaz akşama sancıyla gelebilirsin doğuma da alabiliriz dedi
Benim sürem doldu artık 40 bitti aksi bir durum olmazsa haftaya cumartesiye kadar beklicez :KK43:

Kızlar selam. 5.günden bildiriyorum sağlık işi şans işi :) sağlığımız temel olarak yerinde ama eve dün geldik ve ben eve gelene kadar çok zorlandım. Tamamen benimle, doktorumla ve şansla ilgili. Ama yine olsa ben normal doğum değil sezaryen tercih ederim. Karnım baya indi çok şükür ama ayak bileklerimde doğumla başlayan korkunç bir şişlik var. Ayakkabıyı geçtim çorap bile giyemiyorum. Lohusalıkta normal geçmesi de bir ayı bulabilir dedi hemşire bir arkadaşım ama daha erken yahut hızlı bir şey var mı yapabileceğim. Bir ay çok uzun süre ben sokağa çıkmadan dayanamam🥲

bu arada benim satın alıp da kullanırken allah bulandan da getirenden de yüzbin kere razı olsun dediğim ürünleri anne adayları ile paylaşmak isterim: yarım simit şeklinde olan emzirme yastıkları ve hazır fermuarlı kundaklar.

Kendimi gerçekten kötü hissettim. Vajinal istiyordum sezaryen oldu. Doğduktan sonra ilk 1 saat altın saat, ten tene temas ve eşimle beraber bebişimle sarılıp bağ kurarız diyordum bebişimi birkaç saatliğine yoğun bakıma aldılar. Sütüm gelir diye hiç biberon vs almamıştım. Süt pompasından çıkanlar vardı sadece. Kristal döküyor, ağlarken katılıyor artık kvm emzik verelim yazık dedi insan kıyamıyor. Emzik de verdim. Yanlış biliyorum ama ne yapayım 💁🏼‍♀️ önemli olan bebeğimin sağlığı huzuru

Bazen aşırı alıngan olabiliyoruz. Benimki aç kalınca çok çirkef oluyor 😅 küçücük şeyden çıkan sesi görmeniz lazım 😅
Kıyamam sana annesin tamamen annelik kendine yüklenme 🙏🏻🙏🏻

Evet ya gece bizde aynıydı vallahi, meme veriyorum bi sinirl bi sinir tutamıyor iyice deli oluyor..
Tutturana kadar çığlık kıyamet..
Sonra da gaz için uğraşıyoruz, sonra da uyutma cabasi derken uykudan bayılacak gibi oluyorum
Beni anlattın resmen. Neyse bu günlerde geçecek sabır.

Kızlar mamayı biberonla mı veriyorsunuz kaşık biberonla mı .Bir de gece benim kv junodan aldığımız yatağı beğenmedi kemik gelişimini etkilermiş ne diyorsunuz bu duruma 🙈
Enjektörle veriyorum, kaşık biberon da olur dediler daha vermedim onunla.Benim minik gündüz çok miskin emmek istemiyor gece güzel emiyor böyle olan var mı

Kızlar benim oğlan şuan baş aşağı olsaydı doğurmuştum o kadar aşağı inmiş idrarımı yaparken bişey çekiliyorda öyle geliyor çok ciddiyim 😂😂 ben demiştim öksüre öksüre çocuğu ittim diye ama çok rahatsızlık veriyor sanki heran ayağını uzatacakmış gibi 🫣

X