2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım madde farkı
Ben aventin göğüs kalkanını kullanıyordum göğüs uçlarım yumuşacıktı
Göğüs pedi kullandım 2 gün hemen pamukçuk olmuştu bu sefer ilk alışverişim gümüş kalkan almak olmuştu

Hazır olmaya çalışıyorum açıkçası benim üçüncü gebeliğim ama ilk defa günü belli olarak bir doğumum olacak biraz farklı hissediyorum
Merhabalar 3 . Sezeryanım ve yine alınan tarihi beklemeden doğum yaptım. Çocuklarım kendi günlerini kendileri belirlemeyi istediler her ne kadar sezeryan olsalar da

Amin inşallah ya şu bebekler sağlıkla büyüsün uzun ömürleri olsun yarabbim. Her gün bir şey oluyor ya telaşlanacak. Ben beceremiyorum heralde ya
6 yaş bir oğlum var beceremiyorum perileri hala ara ara geliyor bana daçok normal böyle hissetmen daha önce hiç yaşamadığın ve Rabbım nefes verdiği müddetçe devam edecek bir tecrübe ömürleri uzun be hayırlı olsun kolaylaşacak gittikçe

Bluzunu filan çıkar. Ev uygunsa memelerin dışarıda gezin bir iki gün hava alsınlar sürekli.

O kadar masum ki hatalarımdan dolayı başına bir şey gelcek diye çok korkuyorum. Yanlış bir şey yaparsam. Hakediyo muyum onu diye düşünüyorum bazen

Anne sütü içersinde ki gibi su olmadığı için mamalarda o yüzden böbrekler üniter vs tarzı bir şey üretebiliyormuş öyle söyledi bakalım yarın incelenecek yine ama daha henüz bir daha yapmadı .Sür konusu artık çok canımı sıkıyor inşallah artık gelir

Kv terörü resmen .Artık ben ters ters davranmaya ve tepki vermeye başladım anladığımı düşünüyorum bugün karışamadı mesela .Lohusa depresyonu diye bir şey var bu arada gözüm şuan çocuğumdan başka hiç bir şeyi görmüyor her şeyi söyleyebilecek yapabilecek potansiyeldeyim dedim az önce .Hakim eşek değil ya anlamıştır heralde

Yok ya aynı durumdayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…