2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ya bu saatlerde bebisi odasinda anne yanina yatırmak istiyorum salonda uyurken yerine koyunca gözler birden açılıyor ağlıyor.. Kosa kosaa geri salona geldik nunaya koydum suan onda uyuyo
Siz nasil yapıyorsunuz kizlar, uyku duzeni oluşturmaya çalışıyorum ama bakalim Becerebilirsem..

Ayyy dogum.kilolari ne alemde ben çok fenayım kg alıyorum iyice galiba anlamadım sisiyorum
Doğum öncesi kiloma geri döndüm. Emzirme dönemi kilo vermek kolay diyorlardı. İştahım baya açık ama kilo vermişim emzirdiğim için herhalde.

Cok. Doğru gerçekten..
Benim Doktorum da aynısını dedi, bende mama veriyorum sütüm.az yani cocuk aç ağlıyor..
Maalesef herkes cok biliyor ya..

Oyyy tosunpasaa
Sağlıkla buyusun inşallah hoşgelmis
Sezeryan ağrısı benim hasteneden sonra 2. Gun baya iyiydi inşallah çabucak toparlarsın

Bizde gece 2-3 gibi yatak odasına geçiyoruz bazen uyanıyor bazen uyanmıyor ağlayana kadar müdahale etmiyorum ağlayınca poposuna pış pış yapıyorum birde ninni açıyorum sakinleşiyor.

Kızlar sağlık ocağında kan değerlerime baktrmstm total protein alt değerin altında ckms protein zehirlenmesiyle bu değerin alakası yok dimi

Bizde gece 2-3 gibi yatak odasına geçiyoruz bazen uyanıyor bazen uyanmıyor ağlayana kadar müdahale etmiyorum ağlayınca poposuna pış pış yapıyorum birde ninni açıyorum sakinleşiyor.
Bizde ayni valla, annem. 10da yatir diyo da yatmıyor ki..
Meme, mama, gaz isi oluyor sonrasinda geçiyoruz..
Pis pis aynen bazen YouTube dan açıyorum valla agzim. Yoruluyor

Bizde ayni valla, annem. 10da yatir diyo da yatmıyor ki..
Meme, mama, gaz isi oluyor sonrasinda geçiyoruz..
Pis pis aynen bazen YouTube dan açıyorum valla agzim. Yoruluyor
Uyku düzeni oluşturmak için bence daha erken ya küçükler henüz. Allahtan ninni videoları var çok iyi oluyor Birde gece uyku arası emzik veriyorum uykuya geçişini kolaylaştırıyor ve uyku süresini uzatıyor bende bu sürede uyuyorum iyi oluyor. Gündüz gün içinde emzik mecbur kalmadıkça vermiyorum dene bence gece vermeyi

Kız naıl duruyo o öyle yapışkanlı bişi mi? üstüne sütyen mi giyiyorsun yoksa sabitlemek için.
Yok duruyor direkt ucuna koyunca üstüne atlet giyiyorum düşmüyor 999 ayar gümüş kapak e bebekten aldık çok iyi geldi yaralarım iyileşti

Bebekle yatakodasında mı yatıyorsunuz biz salonda yatıyorduk yatakodasına geçeceğiz bugün böyle uyuyamıyorum hiç

Benim sağ memeden çok az süt geliyor soldan yok gibi birşey tutturmakta da zorlanıyorum hassasiyet başladı solda inşallah yara olmazen az 3 gün her beslenmede meme sonrası mama ver dediler enjektörle veriyorum şu an.Bildiğim takviyelere ve hoşafa başladım.her öğünde mama verenler ilk günlerde kaç ml verdiinşallah süt çabuk artar

Bencede daha cok Küçükler ya..
Ninni ne açıyorsun?
Geçen bir ilahi açtım kardeşim kizini onunla uyuturdu. O bitti başka öneriye geçmiş ay aklim Çıktı, ramazan davulu gibi bir sesle başladı çocuk dikti gözleri bakıyor
Gece emzik bende deniyim gun icinde bi alt değiştirirken krize giriyo veriyorum oda atiyo zaten sinir oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…