2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Amin inşallah ya şu bebekler sağlıkla büyüsün uzun ömürleri olsun yarabbim. Her gün bir şey oluyor ya telaşlanacak. Ben beceremiyorum heralde ya
Öyle düşünme diyeceğim ama bende öyle düşünüyorum birde bebeğimin gazı başladı galiba çok ağlıyor rahat uyumuyor yanımda da kv gil kalıyor çocuk her ağladığın da sanki benim suçummuş gibi ima da bulundukları için psikolojik olarak beni yetersiz hissettiriyorlar

Kızlar gümüş kapak aldım göğüs uclarımın acısı için ancak şöyle bir sorun var normalde göğüs pedi kullanıyordum.Bu da nemli olup yaraların iyileşmemesine sebep oluyormuş.günüs kapakta da süt akıyor kıyafetlerim sürekli süt oluyor.Nasıl olacak bu döngü yara nemli olduğu için iyileşmiyor gümüş kapaktan da süt sızıyor
Benim gümüş kapakla iyileşti yaralarım nemli tuttuğu için bence evet süt akıyor ben gmğş kapağın üstüne çoğunluğu aşağıya gelecek şekilde ped koyuyorum akarsa pede akıyor yaralarım geçsede gögüs acılarım geçmşyor maalesef

Kızlar sezaryen sonrası kan sulandırıcı vurulan varmı ben 4 kere vuruldum bıraktım eşim birkere vurdu ondada başım döndü tansyonum düştü bir an bidaha vurdurmaya cesaret edemedm korku yaptım sanırım sağlık ocağınada sürekli gidemedm malum bebeği bırakamadım 10 tane vermişti doktor hepsini vurulmadım dye ilerde sorun yaratırmı acaba doktorada demedm hepsini vurulmadım dye varmı vurulmayan

Öyle düşünme diyeceğim ama bende öyle düşünüyorum birde bebeğimin gazı başladı galiba çok ağlıyor rahat uyumuyor yanımda da kv gil kalıyor çocuk her ağladığın da sanki benim suçummuş gibi ima da bulundukları için psikolojik olarak beni yetersiz hissettiriyorlar
Etraftakiler zaten annen de olsa bazen çok üzüyolar ya. Yardımcı oluyolar çok evet ama aynı zamanda stres kaynağılar. Valla söylüyorum lafımı napayım artık ya.

Kızlar bugün kontrole gittim, 38+1 günlüğüm, doktor tekrar çatı muayenesi yaptı ve iç açıklığımın iyi olduğunu, rahim ağzının silindiğini ve doğum için olgunlaşmamın hazır olduğunu söyledi, pazartesiye kadar gelebilir gelmezse pazartesi gel suni sancıyla başlatacağız doğumu dedi, diyabetim olduğu için 39 u geçirmek riskli biz başlatalım kendisi gelmezse dedi. Çok korkuyorum 😦

Kızlar bugün kontrole gittim, 38+1 günlüğüm, doktor tekrar çatı muayenesi yaptı ve iç açıklığımın iyi olduğunu, rahim ağzının silindiğini ve doğum için olgunlaşmamın hazır olduğunu söyledi, pazartesiye kadar gelebilir gelmezse pazartesi gel suni sancıyla başlatacağız doğumu dedi, diyabetim olduğu için 39 u geçirmek riskli biz başlatalım kendisi gelmezse dedi. Çok korkuyorum 😦
Ayrıca tekrar çatı muayenesinden sonra nişanım da geldi🤢 sanırım artık vakit geldi

Sizde cevaben tek bildiği dilin ağlamak olduğunu her serdini ağlayarak anlattığını hatırlatın imada bulunduklarında bi salsınlar şu lohusaları ya

Kızlar sezaryen sonrası kan sulandırıcı vurulan varmı ben 4 kere vuruldum bıraktım eşim birkere vurdu ondada başım döndü tansyonum düştü bir an bidaha vurdurmaya cesaret edemedm korku yaptım sanırım sağlık ocağınada sürekli gidemedm malum bebeği bırakamadım 10 tane vermişti doktor hepsini vurulmadım dye ilerde sorun yaratırmı acaba doktorada demedm hepsini vurulmadım dye varmı vurulmayan
Ben hic vurunmadim doktor vur dedide baktim.yasiyorum acilarima bi aci daha eklemek istemedim 🤣

Bugün inanılmaz bir gaz sancısı yaşadık sürekli uykudan bağırarak uyandı sürekli ağladı, içim parçalandı, kolik mi başlıyor diye kendimi yedim. Nurse harvey colex biogaia damla anti kolik biberon ne bulsam aldım 🥹

Bugün inanılmaz bir gaz sancısı yaşadık sürekli uykudan bağırarak uyandı sürekli ağladı, içim parçalandı, kolik mi başlıyor diye kendimi yedim. Nurse harvey colex biogaia damla anti kolik biberon ne bulsam aldım 🥹

Ayak altına acı elma yağı (adaçayı yağı) sürülüyormuş çok rahatlatıyor diye okudum bir araştır istersen canım çok kişi sonuç almış

X