2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kocalar kaynanalik yapmaz mı hiç. Her ise burunlarını sokuyorlar. Allahtan şükürler olsun deneyimliyim. Karışmaya kalksalar da kendi tecrubelerimle devam ediyorum. Kaynanam eşimi bebekken hiç yikamamis mesela. Bebek nasıl yıkanır tutulur bilmiyo. Eger benimde bilgim olmasaydı yandiydik. Bide daha yeni yeni ele avuca gelmeye başladı erken doğduğu için.

Senin kaynana da tam kaynanaymis. İyi yaoiyosun mesafe koymakla. Yeni evlenecek kişiyi korkutmak nedir ya. Zaten toplumumuzda kulaktan dolma ilk gece korkusu çok yaygın kıza da yazık olmuş ekstra yük binmiş omuzlarına. şöyle 3 5 aylık olsakta hayirlisiyla bi şeyler rayına otursa. Millet de yakamızdan düşse. Ben daha ziyaret de almadım. Başıma daha neler gelicek bakalim ziyaretler başlayınca. Günden güne sinir kat sayım artıyor. Biri çıkıp bi sey demese bari

Çok sevindim iyi olmanıza:) allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı huzurlu mutlu bir ömrü olsun yavrunuzun

Gaz masajı çok yararlı ama herkes önce bi kalça cikigi testini yaptırması ondan sonra gaz masajina başlaması gerekli. Özellikle ilk kiz çocuklarında kalça cikigi çok yaygın oluyormuş. Ekstra dikkat etmek gerekli. Bu konuda çok çok tecrübeli kişiler yapabilir ama yeni yeni bebek bakımına başlayanlar için tehlikeli olabilir. Benim tecrübem olmasına rağmen alt değiştirirken bile çok dikkat ediyorum.

Aynı benimki bugün 10.günümüx sadece hastanedeyken gündüz yatakta durmuştu asla benden ayrılmıyor koltukta oturarak uyuyoruz onda da ben uyurken burnu kapanır diye korkuyorum yorgunluktan ölmek üzereyim

Geçen benden de bi kan tahlili istedi doktor sonra 1800küsür ödeme yaptık şaşırdım hatta normalde bu kadar olmazdı diye kız doğum için anestezi falan birşeyler dedi. Ama mesela bana anestezi uzmanıyla görüş demediler sonra kan sonuçlarini mustafa hocaya yolladım gayet iyi dedi baska birsey demedi elim ayagim birbirine dolandi ya

Muhtemelen bana yapılan yapıldı o zaman kuzum sen sezeryan için net karar verdiysen Mustafa beye yaz o seni yönlendirecektir

Ayy maşallah hayırlı uğurlu olsun 14 şubatı ben çok istedim 7 şubatta geldi miniğim kısmet aşk bebisi olmuş sizinki ağrılar geçer gider hemsireden çekinme ağrı kesici iste

Gözün aydın canım sağlıkla büyüt kuzunu

Hem güldürdü hem düşündürdü bu insanların her şeyi bilme sevdası nedir ya ? Sana akıl verince yardım mı ediyor bir iş mi beceriyor. Lütfen takma
Açma telefonları hatta
Beslenme konusunda da ben cidden ilk doğumda bunu çok yaşadım mama vermek dünyanın sonu sandım
Ama hem zamanla düzene giriyor hem de cidden bunların önemi kalmıyor beslensin de diyorsun
Genel olarak ben kızımın ilk 1000 gün beslenmesine dikkat etmeye çalıştım.

Tebrikler iyi olacaksınız inş

Tecrübeli annelere bir sorum olacak. Ne zaman emzirirken göğüs uçları acımayacak ve ne süt sağma ihtiyacı bitecek de bebek tamamen memeyi boşaltabilecek acaba

Tecrübeli annelere bir sorum olacak. Ne zaman emzirirken göğüs uçları acımayacak ve ne süt sağma ihtiyacı bitecek de bebek tamamen memeyi boşaltabilecek acaba
Sürelerini hatırlamıyorum canım ama bir süre sonra göğüsler terbiye oluyor bebeğin ihtiyacına göre süt üretiyor ama ne zamandı hatırlamıyorum benim saginca yara olmuştu biraz ama o da kendiliğinden geçti krem vs kullanmadım gerek olmadı ama ben sutyen vs kullanmıyorum memelere özgürlük evde açıyorum hava aliyor

Ben sütyenin içine göğüs kalkanı takıyorum yoksa her yer süt olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…