2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim ki batikon verdi. Dikiş nölgesidışında her yere sıkıyorum temizliği çok rahat yapamadığım için

Aa mama için sen bir öneri yaptın mu canim memnun musun aldığın mamadan gaz falan yaptı mı tavsiye eder misin alıp koyalım mı çantaya
Aslında pek bir şey anlamadım tam ama bizim doktorumuz hipp önerdi ben de hipp almıştım emzirme dışında onu veriyorum gazı oluyor ama çıkarıyoruz bir şekilde severek içiyor benim memeye çözüm bulmam lazım yara ve kan içinde kaldı

Teşekkür ederim canım yok temizlik için bir şey demedi ama ben şöyle yapıyorum ılık suyun içine tuvalet kağıdını sıkıp siliyorum direkt su tutmaya korkuyorum

Yaaa kanıyo mu öncesinde krem falan sürmüş müydün sen kuzum almadıysan gümüş kapak dene istersen yengemde cok ise yaramisti

Benim doktorum aynı gün yıkan dedi .. Şu geçirmez bant kullanmadım estetik dikiş olduğu için pansuman falan yoktu bn de zaten

Ayy iyili 34.haftada baslamisim o zaman belki ise yarar oyle gümüş kapak ayni gun rahatlatiyo kuzum 2 gune acın biter Allahın izniyle Dualarımızdasin
Emzirmek öyle güzel bir his ki süt gelmese bile o sıcaklığı istiyor sütüm tam gelmiyor ama memeyi ağzına dayayıp uyumayı seviyor ben de onu izliyorum gelsin gelmesin temas çok önemliymiş

Gözün aydın canım, sağlıkla büyüt kuzunu

Bana bugün su geçirmez bant yapıştırıp taburcu etti istersen git hemen duş al dedi yarın duş alıcam suan kendime güvenemedim başım falan dönmesin diye

Gözün aydın canım, sağlıkla büyüt kuzunu

Emzirmek öyle güzel bir his ki süt gelmese bile o sıcaklığı istiyor sütüm tam gelmiyor ama memeyi ağzına dayayıp uyumayı seviyor ben de onu izliyorum gelsin gelmesin temas çok önemliymiş
Yaaa yerim onu ben Allahım hepimize nasip etsin o güzel duyguyu kuzum gümüş kapak kullanırken krem falan sürme öncesinde temiz göğüs ucuna koy haberin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…