2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Allah analı babalı sağlıkla büyütsün bebeğinizi
Suni sancıyı fitil olarak mı verdiler

Öyle yapınca silikon parca vakum yapıyor mu göğüse ? Bende vakumlamadi oyle yapinca da o yuzden denemedim oyle tekrar gerci vakumlamasina da gerek yok heralde zaten atlet tutar

Öyle yapınca silikon parca vakum yapıyor mu göğüse ? Bende vakumlamadi oyle yapinca da o yuzden denemedim oyle tekrar gerci vakumlamasina da gerek yok heralde zaten atlet tutar
Yok vakumlamayacak atlet çok geniş değilse onunla bile duruyor sütyene gerek kalmıyor

Ya bunlar katlanmıyor mu, buna benzer benim evde var hatta kalında kış için iyi ama 1 gün kullanabildim. Alttan üstten toplanıyor hiç rahat etmedim. Takmıyorum bişey, saldım çayıra mevlam kayıra modundayım 85.5 kilo ile

Canım benim vajinal doğum olduğu için dikişlerime doktor hiçbir şey vermedi kendi kendine iyileşecek dedi bugün kontrolüm vardı dikişlerde sıkıntı yok dedi korse takıyorum ben ama benim karnımda dikiş olmadığı için doktor takabilirsin dedi. Duş içinde ertesi gün hemen aldım ama sadece ayakta alabilirmişim. Senin sezaryen miydi normal miydi hatırlayamadım

Sezaryen oldum canım ben

İnan katlanıyor muydu tam hatırlamıyorum ki. Onceki doğumum 9 yıl önceydi. Rahat ettiğimi bunu takınca daha rahat hareket ettiğimi hatırlıyorum ama.
Aaa bak bide hamileliğimden önce bi dönem belim çok ağrıyordu bu tarz bi korse vermişti arkadaşım bana. Bendekinin bel boşluğuna gelen yerinde beli destekleyen mini yastık gibi sünger bi parçasıda var. Bunda var mı tam bilmiyorum ama hani az çok nasıl bişey anla diye attım. Bu modelleride arastirabilirsin. Bunda katlanma olmuyordu. Doğumdan sonra bunuda deniycem ben.

Ben eldivenle aldım ayna karşısında geçenlerde aslında karnın büyük değilse çok zor değil, diğer türlü çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…