2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tecrübeli anneler sizlere bir sorum olacak dün geceden beri düzensiz sancılarım var ilk önce 2-3 saatte bir geliyordu ama sabaha karşı bu sancılar bazen saatte bir bazen 15 dakikada bir bazen 8 dakikada bir oluyor ve geldi mi beni iki büklüm yapıyor sizce doğum başlıyor mu hemen doktora gitmek istemiyorum çünkü nişan ya da su gelmedi sancılarda düzenli değil
Cnm bence bir doktoruna danış istersen ama ne olur ne olmaz

uvercinka65 uvercinka65 canım öncelikle nişan su gelecek diye bir şey yok, bunlar sancılar sıklaştığında da gelebilir veya gelmez doktor müdahalesi gerekebilir. Bencede doktorunla görüş gel derse gidersin ama açılman azsa ve hastane yakınsa eve geçmek istediğini söyleyebilirsin

Amin çok teşekkür ediyorum 🙏 Seninde gözün aydın olsun sağlıklı uzun ömürü olsun inşallah 🤲🌸 Dediğin gibi bir aksilik olmasa Allahın izniyle bir gün iyi bende hemen eve geçmek istiyorum 🤲🥰
Sag salim kucagina alirsin insallah sende🥰yani doguralm diye 9 ay dolaniyoruz hastaneden cikalm diye dolandm 🤣

Kızlar kontrole gittim bizim şişkocuk 3.400 olmuş 37+1 20 şubatta saat 16.00 da alırız bebişi dedik 🥹🥹🥹
Benimde 37+3 bugün 3100 ölçüldü 13 şubata ameliyat günü verildi bir hafta daha erken size göre. Acaba ultrason ölçümleriyle normal kilosu arasında ne kadar fark olabilir. Merakla bekliyorum

Sag salim kucagina alirsin insallah sende🥰yani doguralm diye 9 ay dolaniyoruz hastaneden cikalm diye dolandm 🤣
Çok teşekkür ederim canım 🙏🥰 hastane ortamı insano dahada hasta ediyor inşallah bir mani olmazsa senin gibi hemen çıkarım bende 🤲 birde çok sıkmazsam seni hastanede doğum ücreti dışında herangi bir ödeme yapılıyormu acaba tahliller falan olsun🫣

Kızlar bugun benim planlı sezeryanıç vardı biliyorsunuz saat 10da olucaktı. Gece saat 5te yatakta donerken birden benden bişey aktıgınıhiss etdim hemen esimi uyandirdim ışığı yakıp baktık birden şır diye suyum aktı tuvalete gittim aktıkca akıyodu hemen doktorumu aradım acile gittik saat 07.59 bebegim dogdu çok guzel bir hiss

Arabaya inerken artık sancılarım başladı karnım kasılıyordu amma sancılı kasılma her 5dakikadan bir hastanedede nsq bagladilar corap giydirdiler falan filan derken saat 7falan civarı alındım sezeryana sezeryanım biraz zorlu geçti amma her şeye değer ya. İğneyi vurarken hic acimadı korkmayın. Sadec ebenim amelliyyat baslamamıştan tansiyonum düştü gözlerim karardı hep kusmak istedigimi soyledim bide ancak titriyodum boyle titreme yok donuyordum soguktan sanki. Sonra ameliyyat baslayincada simdi tansiyonum yükseldi ay kalbim sıkışıyordu bogazım dugumlendi başım falan cok agridi sonea geçti. Ya bebegi çıkarırken insan o kadar mutlu oluyorki tarif edilemez bir duygu allah her kese yaşatsın amin🧿🤲🏻 biraz beni çok aç bıeaktılar tansiyonum düşük oldugundan ayaklarım tam acilana kadar beklettiler kusma ihtimaline karşı. Bebegimi emzirdim saat 1civari sag goğsumde sut geldi amma cox az solda hic yoktu simdi sagiyorum gelmiyor bebege mecbur mama verdiler şimdi uyuyor hep uyuyo ya. Uyandirinca yine meme vericem neyse bu kadar kızkar sizi seviyorum vakit bulunca bakıcam buralara

Arabaya inerken artık sancılarım başladı karnım kasılıyordu amma sancılı kasılma her 5dakikadan bir hastanedede nsq bagladilar corap giydirdiler falan filan derken saat 7falan civarı alındım sezeryana sezeryanım biraz zorlu geçti amma her şeye değer ya. İğneyi vurarken hic acimadı korkmayın. Sadec ebenim amelliyyat baslamamıştan tansiyonum düştü gözlerim karardı hep kusmak istedigimi soyledim bide ancak titriyodum boyle titreme yok donuyordum soguktan sanki. Sonra ameliyyat baslayincada simdi tansiyonum yükseldi ay kalbim sıkışıyordu bogazım dugumlendi başım falan cok agridi sonea geçti. Ya bebegi çıkarırken insan o kadar mutlu oluyorki tarif edilemez bir duygu allah her kese yaşatsın amin🧿🤲🏻 biraz beni çok aç bıeaktılar tansiyonum düşük oldugundan ayaklarım tam acilana kadar beklettiler kusma ihtimaline karşı. Bebegimi emzirdim saat 1civari sag goğsumde sut geldi amma cox az solda hic yoktu simdi sagiyorum gelmiyor bebege mecbur mama verdiler şimdi uyuyor hep uyuyo ya. Uyandirinca yine meme vericem neyse bu kadar kızkar sizi seviyorum vakit bulunca bakıcam buralara
Gözün aydın canım mutluluğun burdan hissediliyor 🤗 Allah analı babalı büyütsün 🤗 kaç kilo doğdu ultrason ile benziyor mu kilosu🥹 peş peşe geliyor bebiş haberleri insan sabırsızlanıyor yaaaaa

Yaa çok güzel 🥰 Sağlıcakla büyüt inşallah 🌸☺️

@felicita17 M merymeryg gözünüz aydınnn kavuşmuşsunuz minik insan tanelerine 😍 Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin,mutlu huzurlu uzun ömrü olsun bebişlerin sizlerle birlikte 😋

Ya hayırlı olsun canım gözün aydın sağlıkla büyüsün

M merymeryg canım gözün aydın, sağlıkla büyüt kuzuyu 🤲🤲🤲

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun 🙏❤️ göremediğim cevap veremediğim varsa tekrar özür diliyorum hepimiz sağlıkla kucaklayıp büyütelim inşallah güzel günlerde ❤️

Tecrübeli anneler sizlere bir sorum olacak dün geceden beri düzensiz sancılarım var ilk önce 2-3 saatte bir geliyordu ama sabaha karşı bu sancılar bazen saatte bir bazen 15 dakikada bir bazen 8 dakikada bir oluyor ve geldi mi beni iki büklüm yapıyor sizce doğum başlıyor mu hemen doktora gitmek istemiyorum çünkü nişan ya da su gelmedi sancılarda düzenli değil
Nişan ya da suyu beklemene gerek yok canım. Yani benim için öyle oldu. Suyumu onlar patlattı. Sancılar sonra çok arttı. Suyumu patlatmadan önce ben 100 lere varan sancıları acısını hiç hissetmiyodum sadece kasılma hissediyodum meğer doğum sancılarıymış.

Benimde 37+3 bugün 3100 ölçüldü 13 şubata ameliyat günü verildi bir hafta daha erken size göre. Acaba ultrason ölçümleriyle normal kilosu arasında ne kadar fark olabilir. Merakla bekliyorum
300 gram falan olabiliyor sanırım. 39 da alacak doktor, sizin 38 de oluyor sanırım. Hazır mısınız? :)) ben kendimi hazırlamaya çalışıyorum ama korkuyorum 😀😕

Ay Allah bağışlasın sağlıkla büyüsün. Uyandırması çok gerçekten. Hemşireler acımasız topuğunu sıkıyor ağlatıyor. Ben kıyamıyorum benim yaptıklarım masaj gibi geliyordu.

Kızlar çok düşünceli kayınvalidem annemin hastalığını öğrenmiş de beni arayıp dedi ki istersen doğumu yap da çocukları da alıp Maraşa gel 😀 Ben de önemli olan hastane kısmını atlatmak kendi evimde daha rahat ederim dedim. Allah kızlarına da böyle düşünceli kaynana nasip etsin canım benim ya 😀
Ay benimkilerde sağolsunlar geldiler nasılsın iyi misin bir şeye ihtiyacın var mı bile demeden gittiler. Gitmeden doğum için ayırdığımız parayla da bir güzel kendi ihtiyaçlarını aldırmışlar eşime. Bir de üstüne kv diğer gelinine yaptıklarını anlattı kasıla kasıla gider gitmez de eşimi arayıp beni karadı sağolsun. Dünya da neler var neler

X