2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
20 dk içinde 40 üzeri 3 düzenli sancı olması gerekiyor. Aralığın düzenli olması da önemli o yüzden, her 40 üstüne doğum demiyorlar
Aa tesekkür ederim 😊
Kızlar asıyorum bayrakları 😀 Doğum 9 Şubat Cuma
38+3 oluyoruz o gün.
kasılmaların var dedi ama seni bir çarşamba sabah aç gel göreyim nst de kasılmalar arttı ise çarşamba da alabilirim duruma göre dedi ama genel anlamda cuma için konuştuk doğumu
Bu arada genel anestezi istediğimi söyledim bana mantıklı bir şey söyledi narkotik ağrı kesiciye alerjim olduğu için genel olursa sende kullanamayız acıyla uyanabilirsin dedi spinal olursan dikloron yeterli olur 3-4 saat uyusuk olursun çünkü dedi bana sanki mantıklı geldi biraz bir de burun akıntım geniz akıntım var genel zorlar hasta edebilir dedi biraz ikna mı oldum bilmiyorum 😳😄
Hadi gözün aydın canım sağlıcakla kucakla leoyu insallah☺️🌸 kaldı 4gün oda çarşamba olmazsa🤭 çantaları son kez kontro et bak 😅
Eğer spinalde görürümfalan diye korkuyosan acaba uyku bandı mi götürsen yaninda taksan onu yansima görmezsin en azindan

38+3 oluyoruz o gün.
kasılmaların var dedi ama seni bir çarşamba sabah aç gel göreyim nst de kasılmalar arttı ise çarşamba da alabilirim duruma göre dedi ama genel anlamda cuma için konuştuk doğumu
Bu arada genel anestezi istediğimi söyledim bana mantıklı bir şey söyledi narkotik ağrı kesiciye alerjim olduğu için genel olursa sende kullanamayız acıyla uyanabilirsin dedi spinal olursan dikloron yeterli olur 3-4 saat uyusuk olursun çünkü dedi bana sanki mantıklı geldi biraz bir de burun akıntım geniz akıntım var genel zorlar hasta edebilir dedi biraz ikna mı oldum bilmiyorum 😳😄
Hayırlı olsun canım boyuna kilosuna birşey dedimi gelişimine

Aa tesekkür ederim 😊

Hadi gözün aydın canım sağlıcakla kucakla leoyu insallah☺️🌸 kaldı 4gün oda çarşamba olmazsa🤭 çantaları son kez kontro et bak 😅
Eğer spinalde görürümfalan diye korkuyosan acaba uyku bandı mi götürsen yaninda taksan onu yansima görmezsin en azindan
Hiç tepeye bakmayayım ben en iyisi ışıkları da görmen onlar da tetikliyor 🤭 ama gözlerimi örtmek çok mantıklı geldi bana 😍😍 belki ameliyathaneye almazlar ama bezle kapatabilirler

38+3 oluyoruz o gün.
Hadi bakim gözün aydın demek ki dün senin için de hamile son haftasonuymus

Hiç tepeye bakmayayım ben en iyisi ışıkları da görmen onlar da tetikliyor 🤭 ama gözlerimi örtmek çok mantıklı geldi bana 😍😍 belki ameliyathaneye almazlar ama bezle kapatabilirler
Bunu sor canım bi hem spinal olursan bebiş doğunca ilk sen görceksin 🥲 koklayıp öpeceksin ooof çok güzel ya 🥲

Bunu sor canım bi hem spinal olursan bebiş doğunca ilk sen görceksin 🥲 koklayıp öpeceksin ooof çok güzel ya 🥲
İnsallah bunu yıkayıp getirin demem ya 🤭🤭 oyy bir taraftan da heyecan yaptım
Keşke eşimde girse doğuma hayatta giremez kan tutuyor videoluk oluruz bayılır kalır 😄 çok özeniyorum doğuma giren eşlere 🥰

Bu arada doğum için kendim tarih vermedim siz ne derseniz o olsun dedim içimden bir ses müdahale etme dedi 😀 9 Şubat Cuma dedi direkt arada haftasonu var bekletmiş olmayız dedi cumartesi de hastanedeymiş ilgilenirim hem dedi

38+3 oluyoruz o gün.
Ayy canım hayırlı olsun 🤩🤩🤩sağlıkla sıhhatle kolaylıkla kavuşun inşallah 😍 doktorunun yaklaşımına sevindim ben sonrasında daha çok zorlanabilirdin hayırlısı olsun🥰🙏🏻mis kokuluyla buluşma zamanı 🙈🙈

Kızlar selam bı gol de benden yarın 7 de yatisim var Dr gel yarın alalım dedi, 🙏🏻🌺😍ne hissettiğimi bilmiyorum bari Çarşamba olsun dedim yok dedi🤣

Sebep ise bebeğin başı büyükmüş çatı muayenesi yaparken çığlık attım resmen bebeğin başı kanala hiç girmemiş, haftası da uygun gel alalım dedi. Girer girmez ellerin niye sis bu kadar dedi bacaklarıma ayağıma baktı tansiyonumu sordu düzensiz dedim 138 8 9 lari gördüm dedim. Tansiyonu ve bu ödemi riske atamam dedi alayım en iyisi dedi.emrivaki yaptı.

Çok heyecan yaptım galiba korku saldı beni🤭😊

İnsallah bunu yıkayıp getirin demem ya 🤭🤭 oyy bir taraftan da heyecan yaptım
Keşke eşimde girse doğuma hayatta giremez kan tutuyor videoluk oluruz bayılır kalır 😄 çok özeniyorum doğuma giren eşlere 🥰
Ben daha doktoruma sormadım eşler girebiliyor mu diye.ben daha çok heyecan yapıp panikler miyim diye korkuyorum nasıl hissederim yanımda olursa bilemedim😅ilkinde soğukkanlılığımı koruyabildim eşlerin girmesi yasaktı o zaman
Aslında bir taraftan kontrollü gidilecek mesela şu an bebeği aldım diyecek dikiyorum bitti az kaldı diyecek o da rahatlatabilir beni sanki biraz 🤭 biraz heyecanlandım
bak o çok güzel oluyor senin panik atağına iyi gelebilir, sürekli seninle konuşacak bilgi verecek doktorun, bebeğini sesini duyduktan sonra zaten başka şey düşünmezsin 🥹 tepedeki ışıklara hiç bakmadım hatırlamıyorum bile

Kızlar selam bı gol de benden yarın 7 de yatisim var Dr gel yarın alalım dedi, 🙏🏻🌺😍ne hissettiğimi bilmiyorum bari Çarşamba olsun dedim yok dedi🤣

Sebep ise bebeğin başı büyükmüş çatı muayenesi yaparken çığlık attım resmen bebeğin başı kanala hiç girmemiş, haftası da uygun gel alalım dedi. Girer girmez ellerin niye sis bu kadar dedi bacaklarıma ayağıma baktı tansiyonumu sordu düzensiz dedim 138 8 9 lari gördüm dedim. Tansiyonu ve bu ödemi riske atamam dedi alayım en iyisi dedi.emrivaki yaptı.

Normal mi olacak sezeryan mı

Canım benimde yüzde 90 yarın :) sabah 9 da gel son kontrol ona göre alalım dedi beraberiz yani :)

X