2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Mantar ve enfeksiyon için doğurmadan geçmez o dedi fitil falan hiç işe yaramadı bende 🥺 hala akıntı kaşıntı acı var
Canım hiç merak etme, kordon dolanması çok sıkıntı çıkarmıyor benim bildiğim, benim doktorda bebek çıkınca AA ben kordon var sanmıştım dedi ama öncesinde bize bişey demedi sanırım stres olmayayım diye ama zaten öylede bişey yokmuş veya tekrar akşam kendi kurtulmuş😁🤭

Eklentiler

• IMG_8797.jpeg
    IMG_8797.jpeg
    105,7 KB · Görüntüleme: 88
Kızlar yazamadım hiç bebeğim 2700 gr 50 cm doğdu pazartesi.. Sancı ile gittim doktor hemen aldı sezeryanla normalde ayın 7 si idi doğum umuz.. Sezeryan aşırı zor birşey kızlar.. O an birşey hissetmiyorsun ama sonrası baya zorluyo.. Hele bi de gazını çıkarmakta zorluk çekersen acı 10 kat oluyo
Hayırlı uğurlu olsun canım Allah analı babalı eylesin hayırlı evlat olsun inşallah

Ben koru hastanesinden dogum paketi almistim haziran ayinda aydan hocanin hastanesi zaten koru da bu sefer murat sonmezerden aldim cukurambarda zaten esi de benim onceki kadin dogum doktorumdu
Merhabalar canım,doğum yaptın mı? Ben de doğum paketi alacağım korudan ama öneriye ihtiyacım var.hamgi doktordu olumlu olumsuz bişi oldu mu?

Kızlar yazamadım hiç bebeğim 2700 gr 50 cm doğdu pazartesi.. Sancı ile gittim doktor hemen aldı sezeryanla normalde ayın 7 si idi doğum umuz.. Sezeryan aşırı zor birşey kızlar.. O an birşey hissetmiyorsun ama sonrası baya zorluyo.. Hele bi de gazını çıkarmakta zorluk çekersen acı 10 kat oluyo
Tebrik ederim canım sağlıklı büyüsün bebiş. Kendini yıpratma bir an önce iyileşeceksin inşallah🙏🏻 allah tüm annelere yardımcı olsun

Bu toco değeri kaçlarda olursa düzenli sancı diyebiliyoruz kızlar? 2 hafta önce nstde 6, 7, ve 9u görmüştüm ben merak ettim hiç bilgim yok 😆

Kızlar asıyorum bayrakları 😀 Doğum 9 Şubat Cuma
38+3 oluyoruz o gün.
kasılmaların var dedi ama seni bir çarşamba sabah aç gel göreyim nst de kasılmalar arttı ise çarşamba da alabilirim duruma göre dedi ama genel anlamda cuma için konuştuk doğumu
Bu arada genel anestezi istediğimi söyledim bana mantıklı bir şey söyledi narkotik ağrı kesiciye alerjim olduğu için genel olursa sende kullanamayız acıyla uyanabilirsin dedi spinal olursan dikloron yeterli olur 3-4 saat uyusuk olursun çünkü dedi bana sanki mantıklı geldi biraz bir de burun akıntım geniz akıntım var genel zorlar hasta edebilir dedi biraz ikna mı oldum bilmiyorum 😳😄

Kızlar asıyorum bayrakları 😀 Doğum 9 Şubat Cuma
38+3 oluyoruz o gün.
kasılmaların var dedi ama seni bir çarşamba sabah aç gel göreyim nst de kasılmalar arttı ise çarşamba da alabilirim duruma göre dedi ama genel anlamda cuma için konuştuk doğumu
Bu arada genel anestezi istediğimi söyledim bana mantıklı bir şey söyledi narkotik ağrı kesiciye alerjim olduğu için genel olursa sende kullanamayız acıyla uyanabilirsin dedi spinal olursan dikloron yeterli olur 3-4 saat uyusuk olursun çünkü dedi bana sanki mantıklı geldi biraz bir de burun akıntım geniz akıntım var genel zorlar hasta edebilir dedi biraz ikna mı oldum bilmiyorum 😳😄
Ay hadi gözün aydın canım 😊😊 darısı bana inşallah bana da bugün sancın var açıklığın var der de doğururum 😂😂😂

X