2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
minnosu minnosu

LCWaikiki.com
Bu beyaz olan
.

Ben pijama takımı olarak bunları aldım LCW'dan.Laciverti her gün giyiyorum neredeyse yıkayıp yıkayıp hdhdh beyazı da hastane için aldım kumaşları kaliteleri güzel 👌🏻

minnosu minnosu

LCWaikiki.com
Bu beyaz olan
.

Ben pijama takımı olarak bunları aldım LCW'dan.Laciverti her gün giyiyorum neredeyse yıkayıp yıkayıp hdhdh beyazı da hastane için aldım kumaşları kaliteleri güzel 👌🏻
Ay bakayım ya çok teşekkür ederim 😍

Çatı kemiği ağrısı yaşayan var mı kızlar bu ağrı artık uyutmuyor beni tek taraflı daha yoğun :KK43:(
Canım benim ağrıyor kaç haftadır. Kuyruk sokumum da çok fena bebek aşağıda olduğu için. dünden beri de sancım var gece doktora gidiyorduk son anda hafifleyince vazgeçtik. Bugün 9 da randevum ne diyecek bakalım. Haftan kaç

Canım benim ağrıyor kaç haftadır. Kuyruk sokumum da çok fena bebek aşağıda olduğu için. dünden beri de sancım var gece doktora gidiyorduk son anda hafifleyince vazgeçtik. Bugün 9 da randevum ne diyecek bakalım. Haftan kaç
Benim de bayadır ağrıyor aslında ama bugün şiddeti arttı 8 bin adım attım yürüyüşte ondan mı oldu acaba. Birde tek taraflı olmasını anlamıyorum bebek tek tarafa mı baskı yapıyor acaba :KK43: normalde otururken falan ağrımazdı şimdi her pozisyonda ağrıyı hissediyorum haftam 38+2

Benim de bayadır ağrıyor aslında ama bugün şiddeti arttı 8 bin adım attım yürüyüşte ondan mı oldu acaba. Birde tek taraflı olmasını anlamıyorum bebek tek tarafa mı baskı yapıyor acaba :KK43: normalde otururken falan ağrımazdı şimdi her pozisyonda ağrıyı hissediyorum haftam 38+2
Baya yormuşsun kendini bence ondan da olabilir ama benim de değişken bazen sadece sol tarafım ağrıyor bazen iki taraf birden. E senin doğum daha da yakınmış bence normaldir

Ben hala düzgün pijama takımı bulamadım da 🙄 bir tane uygun yedek almıştım diğerini artıştan istedim ama iade ettim beğenmedim . Yarın bi çarşıya çıkayım
Ben pentiden aldım. Şu alt 146₺ye geldi indirimden Penti Açık Pembe Hamile Pantolon Pijama Altı Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Üstünü de aldım. Penti Mama Rosy Dots TiÅört Pijama Ãstü Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Penti Mama Rosy Dots TiÅört Pijama Ãstü Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Kumaşı çok güzel, sonrasında da rahat rahat giyilir gibi geldi

Ben dönemiyorum bile yatakta artık tamamen kısıtlandı hareketlerim .
Herkes aynı sanirm artk gece uykuları haram oldu her saat başı uyanma tuvalet kalkarken yatarken kendimi taşıyamama gece herywrimin şişmesi yatakta donememe uyandığımda uykuya dalamama😔😔kaçıncı haftadasinz kızlar ben 35+0 bu haftada calsiyam insalalh 37yi çalışmayacak birakacgm 1 2 hafta dinleneyim bebek gelmeden

Bebişler selam.. 💕
Sut arttırıcı çay vs. kullanan var mi?
Ben bestlak damla kullanıyordum birde dut, ceviz, badem, incir, kayısı, komposto vs ama birde çay gibi içecek tarzi bisy almak istiyorum
Oneri var ise alırım 🌸
Rezene içiyorum bor halde diğerlerinde aktaran kendim alıp demledim rezene ısırgan karışık ama bunda şimdilik doğuş sallama rezene ve anne çayı diye başka bir çayı var onları içiyorum

X