2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sezeryanli anneler ne durumdasınız
Şükür ben toparladim baya..
8gun oldu bugün..
İlk günden beri ayaklandim. Cok yatmadım..
Pozitif doğum hikayesi baya iyi geçti şükür benimki, sadece rahim masajı zordu hastanede ..
Sen nasılsın canım

Şükür ben toparladim baya..
8gun oldu bugün..
İlk günden beri ayaklandim. Cok yatmadım..
Pozitif doğum hikayesi baya iyi geçti şükür benimki, sadece rahim masajı zordu hastanede ..
Sen nasılsın canım
Ben içmedim ama bi influencer bunu çok övdü

Eklentiler

• IMG_3882.jpeg
    IMG_3882.jpeg
    108,1 KB · Görüntüleme: 31
Kaçıncı haftadasin canım geçmiş olsun, bende de ara ara bel ve kasık ağrıları oluyo tam idrar testinde epitel hücre yüksek çıktı ondan mı yoksa normal ağrı mi onu sordum Dr a yarın gel görüşelim dedi Dr um 38+4 bnm.

Bide afedersiniz idrarimda beyaz akıntı gibi parçacıklar çıkıyor sizde de var mı böyle bişey muhtemelen yarın çatı muayenesi yapacak bana doğum şeklini belirleyecek 🥲

Bide hurma yiyorum ben doğumu kolaylaştırır diye o zman kasilmalarim daha da artiyo sanki sizlerde de var mı böyle bisey
O bende de var kültürde üreme çıkmadı benim.

Bebişler selam.. 💕
Sut arttırıcı çay vs. kullanan var mi?
Ben bestlak damla kullanıyordum birde dut, ceviz, badem, incir, kayısı, komposto vs ama birde çay gibi içecek tarzi bisy almak istiyorum
Oneri var ise alırım 🌸
Ben su solgarin 6 tane yutulan habini aldım
Bi de alkolsüz malt içeceği aldım solgarin habinin çok ise yaradığını düşünüyorum

Kıyafet konusunda ben bu tulumları şu aşamada çok kullanışlı bulmadım. Çıt çıt kısımları açık kaldığı için benim içim rahat etmiyor üstüne ya da içine alt pijama giydiriyorum. Alt değiştirirken zorluyor.
Ben emzirme atleti almıştım evde de düğmeli pijamalar diye duruyorum bu ikisi evde benim için çok kullanışlı oldu. 2 tane almıştım yetmiyor. Birde göğüs pedleri hayat kurtarır 😅

X