2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kıyafet konusunda ben bu tulumları şu aşamada çok kullanışlı bulmadım. Çıt çıt kısımları açık kaldığı için benim içim rahat etmiyor üstüne ya da içine alt pijama giydiriyorum. Alt değiştirirken zorluyor.
Ben emzirme atleti almıştım evde de düğmeli pijamalar diye duruyorum bu ikisi evde benim için çok kullanışlı oldu. 2 tane almıştım yetmiyor. Birde göğüs pedleri hayat kurtarır 😅
Pijamaları nerden almıştın canım

Kızlar iyi geceler doğum yapanlara hayırlı olsun
Doğuma gireceklere Allah yardım etsin
Ben de dikiş ve sezaryan sonrası gayet iyiyim
Şükürler olsun bende ilk günden beri ayakta ve hareketliyim baş ağrım feci ona da sıcak su torbası ve 4 saatte bir parol yutarak eşim sağolsun masaj da yapıyor çözüm bulduk biraz azalmaya başladı
En çok B Buffalosos kizacak ama hayatımda hiç bi gün bu gün kadar kendimi yetersiz ve bitik hissetmemiştim ki ben biraz dirayetliyimdir ve yoğun da çalışırım
Bi de spinalden kalma bi ic daralması var kapalı asansöre binmekte zorlandım bugun 😢 güçlüyüm ve süper demek isterim ama maalesef bana biraz ağır geldi ama tabiki herkes farklıdır

Şükürler olsun bende ilk günden beri ayakta ve hareketliyim baş ağrım feci ona da sıcak su torbası ve 4 saatte bir parol yutarak eşim sağolsun masaj da yapıyor çözüm bulduk biraz azalmaya başladı
En çok B Buffalosos kizacak ama hayatımda hiç bi gün bu gün kadar kendimi yetersiz ve bitik hissetmemiştim ki ben biraz dirayetliyimdir ve yoğun da çalışırım
Bi de spinalden kalma bi ic daralması var kapalı asansöre binmekte zorlandım bugun 😢
Sen de daha iyi bileceğin gibi şuan hormonlar her anlamda tavan. Dolayısıyla en güçlü kadının bile böyle durumla baş etmesi bir yere kadar normal oluyor. Çok normal yaşadığın, sana muhtaç bir bebek senden çıkıyor ve sadece senin gözünün içine bakıyor. Sana da annelik yükleniyor da yükleniyor. Dua et sadece ve şunu düşün; herkes bu yollardan geçti ve bir şekilde bu süreç bitti. Bari güzel bitsin. Seni çok iyi anlıyorum ben de öyle idim ilk doğumda. Ama gördüm ki ben ne yaparsam yapayım süreç benden bağımsız işliyor. Mükemmeliyetçi olmamak lazım ve aslında böyle biri olmadığımızı , hormonların bizi bu hale getirdiğini fark etmemiz lazım ☺️☺️ Bebeğin tadını çıkaaar

Bi de spinalden kalma bi ic daralması var kapalı asansöre binmekte zorlandım bugun 😢 güçlüyüm ve süper demek isterim ama maalesef bana biraz ağır geldi ama tabiki herkes farklıdır
Oyyy ne kızması olur mu öyle şey 🙏🏻 bu ameliyat olaylarında bebek gibi oluyoruz hepimiz çok geçmiş olsun spinalin de ağır tarafları var her ameliyat olduğu gibi maalesef 🥺 çabucak geçsin insallah sıcak su torbasını başına koyuyorsan koyma sıcak iyi gelmez bende hep artırır ayaklarına koy direkt gerçi çoğu gitti azı kaldı atarsın yavaş yavaş üstünden , muhtemelen o iç daralması hareketsiz eller kollar bağlandığı için ameliyat sırasında psikolojik etkilemiştir kasap masası gibi bilinçte açık..

😅Suwen den bi pijama almıştım 2 tane de trendyolda uygun fiyatlı çok satanlarda olanlardan aldım. Döndürüp giyiyorum 😅 atletleri de pentiden almıştım memnun kaldım
Ben hala düzgün pijama takımı bulamadım da 🙄 bir tane uygun yedek almıştım diğerini artıştan istedim ama iade ettim beğenmedim . Yarın bi çarşıya çıkayım

Sen de daha iyi bileceğin gibi şuan hormonlar her anlamda tavan. Dolayısıyla en güçlü kadının bile böyle durumla baş etmesi bir yere kadar normal oluyor. Çok normal yaşadığın, sana muhtaç bir bebek senden çıkıyor ve sadece senin gözünün içine bakıyor. Sana da annelik yükleniyor da yükleniyor. Dua et sadece ve şunu düşün; herkes bu yollardan geçti ve bir şekilde bu süreç bitti. Bari güzel bitsin. Seni çok iyi anlıyorum ben de öyle idim ilk doğumda. Ama gördüm ki ben ne yaparsam yapayım süreç benden bağımsız işliyor. Mükemmeliyetçi olmamak lazım ve aslında böyle biri olmadığımızı , hormonların bizi bu hale getirdiğini fark etmemiz lazım ☺️☺️ Bebeğin tadını çıkaaar
Çok teşekkür ederim kendimi iyi hissettirdi yalnız olmadığımı bilmek haklısınız elimizden ne kadar gelirse 😊🙏🏻🤲🏻🤲🏻

Oyyy ne kızması olur mu öyle şey 🙏🏻 bu ameliyat olaylarında bebek gibi oluyoruz hepimiz çok geçmiş olsun spinalin de ağır tarafları var her ameliyat olduğu gibi maalesef 🥺 çabucak geçsin insallah sıcak su torbasını başına koyuyorsan koyma sıcak iyi gelmez bende hep artırır ayaklarına koy direkt gerçi çoğu gitti azı kaldı atarsın yavaş yavaş üstünden , muhtemelen o iç daralması hareketsiz eller kollar bağlandığı için ameliyat sırasında psikolojik etkilemiştir kasap masası gibi bilinçte açık..
Teşekkür ederim 🫠🫠🫠🙏🏻🙏🏻 sonda takılmasında anestezide ameliyat esnası sezaryan kist alımı hepsi ayrı ayrı travmaydı benim için atlattık şükür ama içim daralıyor birisi yakın bile otursa azıcık uzaklaştırıyorum 😔 boynum ve omzum emzirmeye çalışırken kasılıyor oralara koyuyorum genelde
Evet yüksek ihtimal ameliyat masasını bozmaya çalışmam da ordan geliyor ayaklarımı ellerimi hareket ettiremeyince kötü oldum 😔

G Gecekusum999 canım sen naptın nasıl oldun ?
Teşekkür ederimm❤️🥰😍 iyiyim çok şükür her gece doğuracağımı sanmam dışında bir sıkıntım yok 😅 ağrılar sızılar tam gaz devam 🥲🥲bu hafta muayene olamadım doktorum acil doğuma gitmişti Salı günü nasipse inşallah kontrolüm.Doktoruma doğuma alın beni diye ağlayacağım muhtemelen 😝

Rabbim sıkıntılarını gidersin ağrılarını hafifletsin dindirsin🤲🏻 tüm doğum yapanların ❤️ kısa sürede toparlanırsınız inşallah 🙏🏻

Sezeryanli anneler ne durumdasınız

Ben çok şükür iyiyim.
16 gün bitti, kanamam falan da bitiyor artık. Sadece emzirme ve sağım yaparken kanama geliyor.
Ağrı sızı tamamen bitti, işe güce döndüm. Bir gün soğuktu, hafif de olsa gaz sancısı çektim ona dikkat ediyorum sadece.

Teşekkür ederimm❤️🥰😍 iyiyim çok şükür her gece doğuracağımı sanmam dışında bir sıkıntım yok 😅 ağrılar sızılar tam gaz devam 🥲🥲bu hafta muayene olamadım doktorum acil doğuma gitmişti Salı günü nasipse inşallah kontrolüm.Doktoruma doğuma alın beni diye ağlayacağım muhtemelen 😝
😀😀 ben de doğurdunuz sandım 😀😀

X