2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar acil yardım kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor önce saatte birdi şimdi sıklaştı korkudan takip edemiyorum ben mi evham yapıyorum. Sancı değil mi ilk doğumum olacak yarın kontrolüm vardı bebek hareketleri azaldı diye sormuştum sabah size.. Napıcam bekliyim mi sancı böyle bir şey mi bilenler lütfen yazsın
Bence gitmelisin ihmal etme açılman vs olabilir

Kızlar herkes gitse bile ben burda kalırım 😆🤣 çok fena bağımlılık
Grubu aktif tutalım ama sanırım ilk zamanlar olduğu için pek girmiyorlardır iyileşme olunca artık gelirler bir süre sonra konumuz bebişlere dönecek çünkü 😀
Bencede katılıyorum birbirimizin tecrübelerine ihtiyacımız var.Bunun ek gıdası var ,sünneti var ,çiş kaka öğretmesi var , uyku eğitimi var .Var oğlu var 😀

Kızlar gerçekten sabrımın son demindeyim artık gülüyorum sinirimden 😆 sağ gözümde arpacık çıktı çay poşeti koydum damla kullanamıyormusuz hamilelikte galiba yarın doktora söyleyeyim belki verir ama yani daha hamileliğe tövbe ettim ben 😅 tek atışta çekiliyorum bir yeter de artar bana
Bağışıklığımız iyice düştü ya bu hafta bende de çıktı. Sarımsağı kesip sür biraz yakıyor ama geçiriyor 2 gün yap etkisini görürsün

Akşam ağrım oldu gündüz acile gittim. Açılmam yok ama aşırı mantar çıkmış . Çatı muayenesi yaptılar sonrasında ağrılarım daha da arttı özellikle belim ve kasıklarım. Sancın yok dedi en yüksek 36 . Çatı muayenesinden sonra doğuran yada sancısı artan var mı

Akşam ağrım oldu gündüz acile gittim. Açılmam yok ama aşırı mantar çıkmış . Çatı muayenesi yaptılar sonrasında ağrılarım daha da arttı özellikle belim ve kasıklarım. Sancın yok dedi en yüksek 36 . Çatı muayenesinden sonra doğuran yada sancısı artan var mı
Mantar olunca normale almıyoruz dedi benim doktorum haftalardır mantarım geçmiyor kaç tane fitil kullandım tık yok hala devam ediyor çok fena.. normal yaparız dedi mi senin doktor canım 🥹

Kaçıncı haftadasin canım geçmiş olsun, bende de ara ara bel ve kasık ağrıları oluyo tam idrar testinde epitel hücre yüksek çıktı ondan mı yoksa normal ağrı mi onu sordum Dr a yarın gel görüşelim dedi Dr um 38+4 bnm.

Bide afedersiniz idrarimda beyaz akıntı gibi parçacıklar çıkıyor sizde de var mı böyle bişey muhtemelen yarın çatı muayenesi yapacak bana doğum şeklini belirleyecek 🥲

Bide hurma yiyorum ben doğumu kolaylaştırır diye o zman kasilmalarim daha da artiyo sanki sizlerde de var mı böyle bisey

Kaçıncı haftadasin canım geçmiş olsun, bende de ara ara bel ve kasık ağrıları oluyo tam idrar testinde epitel hücre yüksek çıktı ondan mı yoksa normal ağrı mi onu sordum Dr a yarın gel görüşelim dedi Dr um 38+4 bnm.

Bide afedersiniz idrarimda beyaz akıntı gibi parçacıklar çıkıyor sizde de var mı böyle bişey muhtemelen yarın çatı muayenesi yapacak bana doğum şeklini belirleyecek 🥲

Bide hurma yiyorum ben doğumu kolaylaştırır diye o zman kasilmalarim daha da artiyo sanki sizlerde de var mı böyle bisey
Doğum şekliniz belli olmadan hurma yemeyin bence 😇 ben hep vajinal doğum diye düşündüm hatta ben de hurma yemeye hareketler yapmaya başladım ama çatı muayenesi günü sezaryen kararı verildi şimdi gününe kadar kasılmam olmasın diye hareket bile etmiyorum neredeyse 😅

Kızlar sancı olunca bebek aktif oluyor mu?
Biraz önce çok kötü ağrı girdi karnımın sağ alt tarafına. Regl sancısı gibiydi. Üst üste geldi O kadar şiddetliydi ki ne kadar sürdüğüne de ne sıklıkla tekrar ettiğine de bakamadım. Acısı sancıdan sonra bir süre devam etti şimdi daha iyiyim ama bebek hareketli. o yüzden doktora gitmesem mi diye düşünüyorum ama ilk defa başıma geliyor. Sizce ne yapayım

Benim 36+4 bugün. İdrarda inan hiç fark etmedim malum hiç bir yerimizi göremiyoruz. Mantarı çatı muanesinde anladılar idrar testinde yüksek çıkmadı ama ebe ile dr baktı aşırı var bazen tahlillerde olmayabilir dedi. Benim kasılmaların gece oluyor. Yarın polikliniğe gideceğim dr ne diyecek

Bebişler selam.. 💕
Sut arttırıcı çay vs. kullanan var mi?
Ben bestlak damla kullanıyordum birde dut, ceviz, badem, incir, kayısı, komposto vs ama birde çay gibi içecek tarzi bisy almak istiyorum
Oneri var ise alırım 🌸

X