2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Karnımın tek bir tarafı sertleşiyor kızlar 2 kere de tam 1 saat arayla bütün karnım sertleşti kısa süreli. Ne yapmalıyım ağrım falan da yok bilemedim deneyimsiz olmak çok kötü biraz korkuyorum
düzenli olmadıkça korkma🙏🏻
Çok ağırlaştım kalkarken tuvalete giderken , yürürken çok zorlanıyorum yürüyüş yapamıyorum 10 adım gidince duvara dayanıp nefes nefese kalıyorum 🥹
ben de öyleyim konuşmak bile zor geliyor nefesim yetmiyor, bir de çok sinirliyim herkes herşey batıyor 😀

düzenli olmadıkça korkma🙏🏻

ben de öyleyim konuşmak bile zor geliyor nefesim yetmiyor, bir de çok sinirliyim herkes herşey batıyor 😀
Sinir durumu bende çok fazla var bir kaç gündür hormonlar mı nedir 😄 kaç kişiyi engelledim sosyal medyadan saymadım sinir olup 🤣 hiç konuşasım yok kimseyle konuşunca bile nefesim kesiliyor kimse gelsin gitsin istemiyorum 🥺 hep yatıyorum az kaldı sonuna yaklaştık 🙏🏻

Kızlarr biz doğduk 🥰 dün gece 00:25 te doğdu. 36+5 saydılar 😄 3100 gram 48 cm. Sütüm ilk başta gelmişti. Silikon uçla emzirdim. Sonra uyandırması çok zor oldu sütüm gitti inş. gelicek. Mama takviyesi yapıyorum. Normal doğum yaptım. Cengaverim ya epidural istemedim. Baya zorluydu. Bebiş gelince kuş gibi oluyosun

Kızlarr biz doğduk 🥰 dün gece 00:25 te doğdu. 36+5 saydılar 😄 3100 gram 48 cm. Sütüm ilk başta gelmişti. Silikon uçla emzirdim. Sonra uyandırması çok zor oldu sütüm gitti inş. gelicek. Mama takviyesi yapıyorum. Normal doğum yaptım. Cengaverim ya epidural istemedim. Baya zorluydu. Bebiş gelince kuş gibi oluyosun
Altta acı yanma var mı peki 🥹🥹 hayırlı olsun mis kokulu hoş geldiii Allahım analı babalı büyütsün ❤️😍😍😍😍

Ayy hadi geçmiş olsun gözünüz aydın. Hoş gelmiş bebiş 🥰 emzirmediğinizde sağım yaparsanız daha çabuk gelir 🌸 sağlıkla büyütün inşallah 🙏🏻

Geçmiş olsun canım hayırlı olsun 💜belirtin falan neydi nasıl oldu

Tebrikler Allah analı babalı büyütsün normal olmuş bir de çok sevindim🤗duramadı bıdık bir türlü içerde😂 şimdi bol bol emsin sütünü getirsin 🙏🏻

D Dr X dün pek giremedim ama bebeğinizin iyi olduğunu okudum o yetti ❤️ şubat annelerinin ilk gerçek şubat annesi tebrik ederim gözünüz aydın 😍 oğlunuzun kilosu yine 2500 altında değil şükür. Zamanla kilo alır minnoş, sütünüz de emzirdikçe bol bol gelecektir inşallah.
Benim de bir kistim vardı ben de sorayım doktoruma ama bir korktum şimdi :) normalde vajinal doğum planladığımız için daha sonraya bırakmıştım kist olayını unutmuştum, şimdi ben sezaryene döndüm.
Bugün nasılsınız bebeğinizin emmesi nasıl dikiş yerleriniz nasıl
Bir de mamayı siz mi getirdiniz hastane mi verdi ne marka mama verildi
Ben oldum galiba ilk şubat annesi en başından içime öyle bi şey doğmuştu biliyor musunuz tabi her şeyin hayırlısı
Asimetrik sga olarak değerlendirdi kardeşim ilk 24 saat yakın şeker takibi yaptık bu mesajı da dün yazmaya başladım ancak toparlayabildim 😊 sütüm de az az geliyor şükür anesteziden dolayı başım felaket agriyo bir tek o skntim var
Ben dikişi almak içinde sezaryan oldum sezaryan kısa sürdü etkilemedi ama operasyona geçince çok kötü oldum midem bulandı ogurdum bayılmışım kollarımı çekiştirmişim steril alana müdahale etmişim sonra sedasyon yapmışlar hiç hatırlamıyorum
Şu an ikimizde iyiyiz insallah buyur güzel güzel teyzeleri
Dikiş yerlerim doktorum estetik dikiş atmış dışardan iki dikiş var ağrıtmıyor
Ama sedasyon ve spinalden katlanılamaz bir ağrısı var
Mama hastanede veriyorlarmış ama ben hipp organik combitik veriyorum memnunum bayağı

Ayy ne güzel doğumlar olmuş maşallah hepinize, hepimize biz çok güçlüyüz 💪🏻 Henüz doğum yapmamış canım hamiş annişler herşey çok güzel olacak bunu unutmayın ve yaşadığınız her acıda kokusuyla sakinleşeceksiniz, hayırlı doğumlarınız olsun inşallah ♥️ Dış etkenlere kulağınızı tıkayın herkesin doğumu, bebeği, memesi, sütü, bedeni kendisine özel👼🏻 Malum artık eskisi gibi girip yazamıyorum, mesajları çok zor okuyorum ama takipteyim 😊🥰

Ay maşallah tebrik ederim iyi yaptln🤲🏻 allah saglikli analı babalı buyutsun inşallah

Mama veren anneler kaşık biberonla mı veriyorsunuz ne kullanıyorsunuz? Emmesini etkilemiyor değil mi

Kızlar grupta hep spinal anestezi mi oldu?
Bas ağrınız oldu mu?
Genel istiyorum ama acilden girersem spinal alırlarsa diye aklımda olsun yine de
Kahveyi ne zaman içmek gerek ameliyat sonrası , migrenim var spinalin korktuğum yanı baş ağrısı
Canım henüz doğum yapmadım ama geçen yıl myom ameliyatı oldum genel anestezi ile. Kesinlikle kimseye genel anestezi tavsiye etmem ayılması, ayaklanması, narkozu atması berrbat bişey. Boğazında bir hırıltı bi gıcık oluyor 1 hafta öksürmeye çalışarak ama öksürmemeye çalışarak geçiriyosun. Hayattan asla zevk almadım ben o hafta. Azıcık öksürsen hapşırsan dikişlerin sancıyor. Spinalde uyanık olduğun için vücut ağrının geçmesi için daha erken direnç gösteriyomuş o yüzden toparlanman daha kısa sürede ve daha az acılı oluyomuş

Ayy maşallah grubun cengaverine Allah analı babalı eylesin, hayırlı evlat olsun insallah

Ben oldum galiba ilk şubat annesi en başından içime öyle bi şey doğmuştu biliyor musunuz tabi her şeyin hayırlısı
Asimetrik sga olarak değerlendirdi kardeşim ilk 24 saat yakın şeker takibi yaptık bu mesajı da dün yazmaya başladım ancak toparlayabildim 😊 sütüm de az az geliyor şükür anesteziden dolayı başım felaket agriyo bir tek o skntim var
Ben dikişi almak içinde sezaryan oldum sezaryan kısa sürdü etkilemedi ama operasyona geçince çok kötü oldum midem bulandı ogurdum bayılmışım kollarımı çekiştirmişim steril alana müdahale etmişim sonra sedasyon yapmışlar hiç hatırlamıyorum
Şu an ikimizde iyiyiz insallah buyur güzel güzel teyzeleri
Dikiş yerlerim doktorum estetik dikiş atmış dışardan iki dikiş var ağrıtmıyor
Ama sedasyon ve spinalden katlanılamaz bir ağrısı var
Mama hastanede veriyorlarmış ama ben hipp organik combitik veriyorum memnunum bayağı
Merhaba bende belimden iğne yapıldıktan sonra midem bulandı başım kötü oldu tansiyonum düşmüş ağzımda hava ile uyandım nefes al diyorlardı sizinkiyle aynı işlemimi yaptılar banada acaba çünkü hala omuzlarımda geçmeyen gaz ağrısı var

Karnımın tek bir tarafı sertleşiyor kızlar 2 kere de tam 1 saat arayla bütün karnım sertleşti kısa süreli. Ne yapmalıyım ağrım falan da yok bilemedim deneyimsiz olmak çok kötü biraz korkuyorum
Kasilma yaşıyorsunuz. Tek tarafa toplanması sertlesmesi kasilma oluyo. Bi acile gidip nst isteyebilirsiniz. Tansiyon aleti varsa arada ölçüm yapın.

X