2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Allah yardımcın olsun canım inşallah sağlıkla kavuşursunuz dinlenmen çok iyi olmuş enerji toplamışsındır biraz.

oznur_musti07 siz ve bebeğiniz nasılsınız
Herkese merhaba,oğluşum iyiye gidiyo kiloyu yavaş alıyor dün bebeğimi yanindaydim ilk defa gözleri açık gördüm.
bakip durdu, ağlaması seside duydum.ilk defa kucağıma aldım,sadece göğsüm teması değmesi için.
ben iyim hastanedeyim kontrolüm var

Doğum yapanlar Allah analı babalı büyüsün.
Siz nasılsın iyisin nasıl gidiyo hamilelik

Sezaryen önerdi mi doktor acaba kan oldu dediniz ya klozet vs bir korktum ben beklemek zarar vermez dimi ikinize de su gibi geçsin dilerim ama yine de en ufak şey de normal diye diretmeyin naçizane siz daha iyi bilirsiniz tabi ki

canım sen nasıl oldun bugün iyi misin sancılar geçti mi
Gece yine uyuyamadım sağa sola dönemedim ağrılardan ama duş alınca iyi geldi uyumuşum şimdi çok hafif ağrılarım var adet öncesi gibi , yarın randevuyu bekliyorum bakalım valizi bile hazır ettim kapıda duruyor biraz baş ağrısı var tansiyon normalde 10-7 olur benim 11-8 civarı çıkıyor o da normalmiş

Sezaryen önerdi mi doktor acaba kan oldu dediniz ya klozet vs bir korktum ben beklemek zarar vermez dimi ikinize de su gibi geçsin dilerim ama yine de en ufak şey de normal diye diretmeyin naçizane siz daha iyi bilirsiniz tabi ki
Canım çok kanama olunca pleseta mı ayrılıyor diye düşünüldü sıkı takip yapıldı hastaneye gelince pıhtı düştü bikaç kez sonra kanama durdu. Bebeğimde kalp atışları gayet iyi olunca açılma kaynaklı olmuş kanamam. Plesentadan olsa kalp ritmi düşerdi dediler. Şuan lekelenme şeklinde geliyor. 2 normal doğumum olunca şimdilik normalde ilerliyoruz bakalım.

A Afra00 canım sağlıkla gelsin kuzun bana duş çok iyi gelmişti, birde benim sancım ve ilerlemem suyum geldikten sonra hızla olmuştu. Yoksa 5 cm e kadar bebeğin başı yukardaydı, kızlar korkmasın ama ebe doktor bakacağız diye ellerini değil resmen kollarını sokuyorladı ama 6cm olunca ebe biraz başı aşağı inmiş dedi. Bir sonraki kontrole geldiğinde ben ıkınıcam dedim

Kızlar çamaşır kurutma makinesi alan birileri vardı sanki ne almıştınız memnun musunuz. Ya da uzun süredir kullanıp memnun olanlar yazarsa çok sevinirim. Doğumdan önce alalım dedim ev nemli oluyor baya

Kızlar çamaşır kurutma makinesi alan birileri vardı sanki ne almıştınız memnun musunuz. Ya da uzun süredir kullanıp memnun olanlar yazarsa çok sevinirim. Doğumdan önce alalım dedim ev nemli oluyor baya
Benim annemde Hoover vardı. Evlenince ben de Hoover aldım. Benimki 3,5 yıldır benimle. Anneminki de 8 yıl oldu. İkimizde çok memnunuz.

Maalesef çekme olayı her kurutmada oluyor pamuklularda. O yüzden pamuklu olanalrı hep hassaslarda kurutuyorum. Mesela yünlüleri yünlülerde kurutunca bir sıkıntı olmadı hiç. Sanırım biraz deneme yanılma.

Ay ne güzel ilerlemiş senin canım maşallah benim ilk 2 doğumda böyleydi yavaş ilerliyor açılmam suyumu patlatmadılar henüz bolca duşa girip sıcak suda çömeliyorum plates topuyla oynuyorum işte kol sokmakda iyiymiş benim ebelerim çok kibarlar maşallah hiç canım yanmıyor

Kızlar açıklık çatı muayenesinden korkmayın kendinizi rahat bırakırsanız hiç his acı olmuyor.
Birde şuan aktif sancım var ağrı hissi 0 çok şükür nasıl hissediyorum bahsedeyim. Belimde çok hafif ağrı olur gibi oluyor belimden bir iple karnıma doğru birşey sıkıyor gibi aynı zamanda ateş basıyor gibi olıyor vücudumu karnımda sertleşiyor o anda. Nasıl anlarım diyenler için yazmak istedim

Grunding kullaniyorum iyiki var canim o benim o olmasa ne yapardim bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…