2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar çamaşır kurutma makinesi alan birileri vardı sanki ne almıştınız memnun musunuz. Ya da uzun süredir kullanıp memnun olanlar yazarsa çok sevinirim. Doğumdan önce alalım dedim ev nemli oluyor baya :KK12:
Canım ben 12 sene arçelik kullandım. 3 ay önce çalıştığı halde yine arçelik aldım. Çünkü eskisi A sınıfı olmadığı için kullandığımız zaman elektrik faturası çok fark ediyordu. Buzdolabı alırken kampanya vardı biraz daha uygun geldi.

Yolunda gibi elhamdülillah. Kusmasi uyumamasi uyanmamasi cisler kakalar uğraşıyoruz 😬😬 kv yanımda yardimcimdi onu eve yolladım geçen gün hem ev işleri hem Betüş hiç boş vaktim yok. 🤣 arada yokluyorum grubu 😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️ siz nasılsınız doğum oldu mu sizin kaçırmış olabilirim 😬😬
😂😂 tatlı yorgunluklar. Kolay gelsin. Biz daha duruyoruz bakalım yarın 36 olacağız 😀

Kızlar tansiyin çıktımı gerçekten ılık dus almak bol sıvı tüketmek farkettiriykr hizli düşmesini sağlıyor tuzsuz bir ayran dengekiyor
Merhaba. Gece tansiyonum yükseldi 3 ten sabah 6 ya kadar. Son anda ölçmek aklıma geldi. 13-9 du. Acile gittim kan idrar tahlil verdim, bakalım… 35+6 yız

Devlette uğraşmak çok zor Allah yardımcınız olsun
Aynen canm gerçekten zormuş tşk ederim Allah'ım seninde yardımcın olsun sağ salim kavuşun yavrunuzla
Devlette rezil oluyor insan keşke özelde devam etseydin canım 🥲
Nasıl olsa devlette doğum yapıcam diye bırakmıştım
Geçen haftada aynısı olmuştu değil mi 😕 keşke başka doktor muayene etse bu durumda sinir bozucu
Aynen canım geçen haftada geri geldim bakalım inşallah yarın geri gelmem

Benim annemde Hoover vardı. Evlenince ben de Hoover aldım. Benimki 3,5 yıldır benimle. Anneminki de 8 yıl oldu. İkimizde çok memnunuz.

Maalesef çekme olayı her kurutmada oluyor pamuklularda. O yüzden pamuklu olanalrı hep hassaslarda kurutuyorum. Mesela yünlüleri yünlülerde kurutunca bir sıkıntı olmadı hiç. Sanırım biraz deneme yanılma.
Bazıları kırışık önleyici özellikte oluyormuş bazılarıda buruş buruş çıkıyormuş sizinki nasıl

Canım ben 12 sene arçelik kullandım. 3 ay önce çalıştığı halde yine arçelik aldım. Çünkü eskisi A sınıfı olmadığı için kullandığımız zaman elektrik faturası çok fark ediyordu. Buzdolabı alırken kampanya vardı biraz daha uygun geldi.
Peki kırışık önleme gibi özellkleri oluyormuş o var mı memnunsun yani

Kızlar çamaşır kurutma makinesi alan birileri vardı sanki ne almıştınız memnun musunuz. Ya da uzun süredir kullanıp memnun olanlar yazarsa çok sevinirim. Doğumdan önce alalım dedim ev nemli oluyor baya :KK12:
Ben Siemens almıştım çamaşır makinası Boschdu o gruptan almak gerekiyomuş eğer üstüne koycaksan sen yinede alırken sor kuzum 😍 hatta şuan çalışıyor tek sıkıntı biraz gürültülü okadar gerisi mukoo🎀 imkanınız varsa alinmali ihtiyaçmis kullanınca anlıyorsun 😇

Selam kızlar 🌺 kısmetse yarın kontrolüm var günü belirleyeceğiz doğum için 🙏 bugün itibariyle izne ayrıldım. Evde olmak çok güzelmiş son 3 haftadır baya zorlanıyordum 7 yaşında kızım var hem onu hazirla hem kendim derken yuvarlanma dan atlattim şükür 🤭😂 "her sabah servise yetişirken yuvarlanicam diye çok korkuyordum da 😂😂" şimdi size sormak istediğim bir konu var benim gibi ikinci doğumu yapacaklar ilk çocuk konusunda nasıl bir yol izlemeyi düşünüyorsunuz ilk gece olmasada 2. Gece hastanede yanımda kalsa mi acaba diye düşünüyorum . Sizlerin fikri nedir

Peki kırışık önleme gibi özellkleri oluyormuş o var mı memnunsun yani
Yeni çıkanlar da çoğunda var sanırım kırışık önleyici havalandırma özelliği yarım yük hasssas yıkama siemensde var bu özellikler Kasım ayında 17500 almıştık şimdi ne oldu bilmiyorum fiyatı

Selam kızlar 🌺 kısmetse yarın kontrolüm var günü belirleyeceğiz doğum için 🙏 bugün itibariyle izne ayrıldım. Evde olmak çok güzelmiş son 3 haftadır baya zorlanıyordum 7 yaşında kızım var hem onu hazirla hem kendim derken yuvarlanma dan atlattim şükür 🤭😂 "her sabah servise yetişirken yuvarlanicam diye çok korkuyordum da 😂😂" şimdi size sormak istediğim bir konu var benim gibi ikinci doğumu yapacaklar ilk çocuk konusunda nasıl bir yol izlemeyi düşünüyorsunuz ilk gece olmasada 2. Gece hastanede yanımda kalsa mi acaba diye düşünüyorum . Sizlerin fikri nedir
Benimkide 13 yaşında aynı dert bende de var ne yapayım diye

Ben Siemens almıştım çamaşır makinası Boschdu o gruptan almak gerekiyomuş eğer üstüne koycaksan sen yinede alırken sor kuzum 😍 hatta şuan çalışıyor tek sıkıntı biraz gürültülü okadar gerisi mukoo🎀 imkanınız varsa alinmali ihtiyaçmis kullanınca anlıyorsun 😇
Şimdilik üstüne koyamayacağım yer yok malesef. Ama aynı olması gerektiğini bilmiyordum neden öyle ki 🤔 Benim çamaşır makinesi Samsung kurutma makinesi epey pahalıymış 😕

Şimdilik üstüne koyamayacağım yer yok malesef. Ama aynı olması gerektiğini bilmiyordum neden öyle ki 🤔 Benim çamaşır makinesi Samsung kurutma makinesi epey pahalıymış 😕
Bizde çok şaşırmıştık sorduğumuzda herhangi bir durumda garanti kapsamina girmiyor oyuzden üstüne monte etmiyoruz demislerdi satış politikası mı emin degilim siz yinede alırken teyit ettirin bu bilgiyi . Farklı bı yere koycaksaniz daha uygun bakabilirsiniz

Vermedi🤣 bugün 37+1im, biraz daha dursun bakalım haftaya konuşuruz dedi, bebek kendi sürpriz yapmazsa tabi. Hayırlısı bakalım kızlar hepimiz için
Benim doktorda 37 de konsuruz diyordu en son kontrolde 38 de çatıya bakar konuşuruz dedi 😂 hakimin gün attgi gibi gun atıyor 🤭

X