2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sezeryan oldu.2.gebeliğim bir anda uykumdan uyandim baktim sızıntı seklinde su geliyor.Hemen hastaneye geldik.şeker oldugu icin ciğer gelistirici vurdular.4 saat şkerden dolayı gözetim altında kaldı.şuan iyiyiz sütüm gelmedi 2.doğum oldugu halde.3 kilo d9ğdu ultrasyon 3200 demisti ama😅sağlıklı olması herseyden önemli.
Canim kac haftalik doğdu şeker bebeginetkilemis mi Bende de var ya canm insülin kullanıyorum ciğer geliştirici vurdular masallah kilosuna iyimis ama

Kızlar tuvalete oturmuştum kalkınca şok oldum kıpkırmızı boyanmıştı klozet hemen hastaneye geldim açılmam 5cm olmuş ama kanama normalden fazla nstyide beğenmediler fazla sancım yok plesenta ayrılması olabilir henüz kesin bişi yok dualarınıza talibim korkuyorum
Rabbim yardımcı olsun guzl3 haberlerini bekliyoruz

Kizlar Günaydın. ❤️
Hastanede yanima Iyi ki almışım dediklerimi yazcam.
1.depend külot
2.sut akmamasi icin ped. Atlete yapışıyor yoksa meme ucu.
3.lansinoh gogus ucu krem, her emzirmede sürdüm.
4.agiz mendilleri
5.kasik.biberon
6.emzirme yastığı
7.kettle.bolca kahve ,çay yaptık içtik.
8. Plastik gogus ucu,
Bizimki sağ. Memeyi emdi, solu tutamadı silikon meme. Ucunu kullandık onunla hem alıştı hem. Ucunu cikarmis olduk.
9. Emzirme atleti.
Sudyen vs hic kullanmadim.
Hamile külot da kullanmadım depend külot gibi olduğu için onu kullandım.. 🌸💕
ay allah razı olsun ❤️ hastaneden bizi düşündüğünüz ve bu çok önemli bilgileri paylaştığınız için çok çok teşekkür ederim. Silikon meme ucunu almamıştım, göğüs pedini de hastane çantasına koymamıştım. Hemen güncelliyorum kendimi. İnşallah bizler de sizler gibi yavrumuzu sağlıkla kucağımıza alıp güzel güzel emzirebiliriz

ay allah razı olsun ❤️ hastaneden bizi düşündüğünüz ve bu çok önemli bilgileri paylaştığınız için çok çok teşekkür ederim. Silikon meme ucunu almamıştım, göğüs pedini de hastane çantasına koymamıştım. Hemen güncelliyorum kendimi. İnşallah bizler de sizler gibi yavrumuzu sağlıkla kucağımıza alıp güzel güzel emzirebiliriz
Amin aminnnnn

Günaydın herkese 🌸

Süt masajı ile ilgili şu videoyu deneyeceğim ben. Hem gebe okulunda hemde videoda ısrarla hamileyken yapmayın dedikleri için denemedim ama bebeklerine kavuşan anneler için belki faydalı olur...

Suni takılı kızlar hissetmiyorum diye dozu yükselttiyorlar ara ara. 1 saat uyumuşum iyi geldi gece hiç uymamıştım. Pilates topunda zıplama sıcak duş destekliyoruz ama açılmam henüz aynı çokça duanıza ihtiyacım var
Su gibi aksın kolaylıkla gelsin bebisiniz 🤲

Suni takılı kızlar hissetmiyorum diye dozu yükselttiyorlar ara ara. 1 saat uyumuşum iyi geldi gece hiç uymamıştım. Pilates topunda zıplama sıcak duş destekliyoruz ama açılmam henüz aynı çokça duanıza ihtiyacım var
Canım Allah sağ salim kavuşmanızı nasip etsin 🤲🏻 senin bebiş kanala yamuk girmeye çalıştığı için acilman ilerlemiyor sancin baslasa da düzensiz olur bebeğin başını güzel oturtmasi lazım sen plates topunda üst bedenin sabit kalsin sola sağa doğru kalçanı esnet ayakta dansöz hareketi gibi kalçanı salla sola sağa secde pozisyonu yap o sırada eşin bir şal ile kalçanı sallasin

X