2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canim kac haftalik doğdu şeker bebeginetkilemis mi Bende de var ya canm insülin kullanıyorum ciğer geliştirici vurdular masallah kilosuna iyimis ama

Rabbim yardımcı olsun guzl3 haberlerini bekliyoruz

ay allah razı olsun hastaneden bizi düşündüğünüz ve bu çok önemli bilgileri paylaştığınız için çok çok teşekkür ederim. Silikon meme ucunu almamıştım, göğüs pedini de hastane çantasına koymamıştım. Hemen güncelliyorum kendimi. İnşallah bizler de sizler gibi yavrumuzu sağlıkla kucağımıza alıp güzel güzel emzirebiliriz

Amin aminnnnn

Günaydın herkese

Süt masajı ile ilgili şu videoyu deneyeceğim ben. Hem gebe okulunda hemde videoda ısrarla hamileyken yapmayın dedikleri için denemedim ama bebeklerine kavuşan anneler için belki faydalı olur...

Merhabalar benim böyle hafif hafif bulantım oluyordu ama iki gündür kesildi yedi haftalık gebeyim sizce normalmi korkuyorum yardımci olurmusunuz lutfennn
Normal canım erken başlamış inşallah erkenden biter eğer çok kötü olursan doktoruna söyle prillam kullanmıştım ben

Su gibi aksın kolaylıkla gelsin bebisiniz

Canım Allah sağ salim kavuşmanızı nasip etsin senin bebiş kanala yamuk girmeye çalıştığı için acilman ilerlemiyor sancin baslasa da düzensiz olur bebeğin başını güzel oturtmasi lazım sen plates topunda üst bedenin sabit kalsin sola sağa doğru kalçanı esnet ayakta dansöz hareketi gibi kalçanı salla sola sağa secde pozisyonu yap o sırada eşin bir şal ile kalçanı sallasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…