2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ah yavrum benim kıyamam ben de en çok bundan korkuyorum oğlum beni arayacak geceleri kimseyi de istemiyor beni istiyor hergün bunu düşünüp üzülüyorum

Sağ salim kavuşun inşallah, dualarım seninle Korkma kavuşma vakti gelmiş Allah yardımcın olsun

N nurrr256 siz ve bebeğiniz nasılsınız kuvezden çıktı mı bebeğiniz
Bebeğim küvezde benden ona enfeksiyon geçmiş ciddi değildi ilaçta kullandım fakat idrar yolu enfeksiyonum vardı bebeğimi etkilemiş bende yavaş yavaş toparlaniyorum sezeryan sonrasi sandığımdan zormuş

Allahim sağlıkla kucaginiza almayı nasip etsin inşallah bir sorun olmadan yavrunuzu alırsınız kucaginiza

4 5 ay önce melodi çikolataya yaptırdım. Şimdilerde instagramda @bebekcikolatasi na yaptırdım. Bioda siteleri de var. WhatsApptan sipariş verdim standlı aldım kolonya şişesi hediye. model ve fiyat bu şekilde 1 haftada geldi. Çikolataları kalın. Modeller sitede var renk değişiklikleri yapıyorlar

Eklentiler

• IMG_6255.png
    314,6 KB · Görüntüleme: 74
Ne yaptınız yatış verildi mi ameliyat planlandı mı kanama ne durumda iyi misiniz

Az kaldı dayanın Ben de bazen yorulduğumu hissediyorum. Ama geçecek bu günler bebeklerimize kavuşucaz inşallah yakında bugün kontrolünüz güzel geçer inşallah haberdar edin bizi

Cnm nslsn son durum ne acaba korkulacak birsy yoktur inşallah merhaba ettm

Kizlar Günaydın.
Hastanede yanima Iyi ki almışım dediklerimi yazcam.
1.depend külot
2.sut akmamasi icin ped. Atlete yapışıyor yoksa meme ucu.
3.lansinoh gogus ucu krem, her emzirmede sürdüm.
4.agiz mendilleri
5.kasik.biberon
6.emzirme yastığı
7.kettle.bolca kahve ,çay yaptık içtik.
8. Plastik gogus ucu,
Bizimki sağ. Memeyi emdi, solu tutamadı silikon meme. Ucunu kullandık onunla hem alıştı hem. Ucunu cikarmis olduk.
9. Emzirme atleti.
Sudyen vs hic kullanmadim.
Hamile külot da kullanmadım depend külot gibi olduğu için onu kullandım..

Bebeğim küvezde benden ona enfeksiyon geçmiş ciddi değildi ilaçta kullandım fakat idrar yolu enfeksiyonum vardı bebeğimi etkilemiş bende yavaş yavaş toparlaniyorum sezeryan sonrasi sandığımdan zormuş
Çok geçmiş olsun inşallah sizde bebeğinizde kısa sürede toparlanırsınız

Kaşık biberonu ne için kullandınız lazım olursa hastane yardım etmiyor mu enjektörle vs.. emzirme yastığını ben de ne yapsam diye düşünüyordum benimkisi biraz büyük mecbur elde taşınacak

Kaşık biberonu ne için kullandınız lazım olursa hastane yardım etmiyor mu enjektörle vs.. emzirme yastığını ben de ne yapsam diye düşünüyordum benimkisi biraz büyük mecbur elde taşınacak
Emzirme yastığı olarak ben hep normal yastik kullanmstm ilk kızımda isteğe göre alınabilir evet yastik cidden daha iyi oluyor ben yine normal rahat tek kisilik yastik olanlardan kullanmayı dusunuyirm yastiknkilifini da sürekli degstriirm

Ah yavrum benim kıyamam ben de en çok bundan korkuyorum oğlum beni arayacak geceleri kimseyi de istemiyor beni istiyor hergün bunu düşünüp üzülüyorum
Eşim aldı geldi yanıma bol bol sarıldık rahatladılar eve gittiler babayla annem kaldı benimle. Beni küçükte öyle gece uyanırsa asla başkasını görmez gözü. Anneme gitmemiş kafasını ranzanın kenarına vura vura ağlamış içim bin parça oldu ama elden birşey gelmiyor annelik zor
Ne yaptınız yatış verildi mi ameliyat planlandı mı kanama ne durumda iyi misiniz
Yatışım yapılmıştı zaten. Şuan kesin plesenta ayrılması diyemiyoruz çünkü bebeğin kalp atımları iyi aktif kanamamda yok. Doktorum muhtemelen açılma ile oldu kanaman ama seni böyle gönderemem dedi. Normal doğum olarak ilerliyoruz şu anda. Çok hafif suni verelim ağrıların aktifleşsin sonra suyunu patlatalım bebeğin başı çok oynuyor güzel yerleşsin dedi. Az önce taktılar bakalım. Şu ana kadar hiç ağrı hissetmedim bakalım süreç nasıl ilerleyecek
Cnm nslsn son durum ne acaba korkulacak birsy yoktur inşallah merhaba ettm
Elhamdülillah ilk tabloya göre iyi durumdayız kanama çok azaldı pıhtıda gelmiyor kalp atımları iyi normal doğum olarak ilerliyoruz şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…