2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
Bizim. Kuş aceleci çıktı 8subati bekleyemedi..
Kordon sıkıştiriyor du bebegi doktorum alalim dedi 3 kalp atisi vs baya yüksektir bugün..
Cumartesi 13.45 de dünyaya geldi yavrum. 37.haftasiydi..
2890gram,48cm.
Ultrasonda 3100 çıkmıştı sabah😂
Ama Şükürler olsun sağlıklı yanımda, emzirme Seansi başladı..
Zorla. Uyandirip Emzirmeye çalışıyoruz, henuz süt yok bence ama emiyor öyle böyle..
Biizmkide subati bekleyemedi😂
Hoş gelmiş🤍 yolu bahtı açık, ömrü uzun olsun. İnşallah kolayca toparlanırsınız 😊

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
Kordon sıkıştiriyor du bebegi doktorum alalim dedi 3 kalp atisi vs baya yüksektir bugün..
2890gram,48cm.
Zorla. Uyandirip Emzirmeye çalışıyoruz, henuz süt yok bence ama emiyor öyle böyle..
Gözün aydınn çok sevindim sağlıkla kavuşmanıza Allah sağlıklı mutlu uzun ömür versin ailesiyle birlikte erkenci kuşa 😍

kızlar bulantı ve ağrıların kesilmesi iyi bir şey değil mi neden bunu kendinize sıkıntı çektiriyorsunuz sonuçta evre evre atlatıyoruz bunu 9 ay bulantı çekecek değiliz biraz pozitif bakalım bebişler büyüyor. En rahat geçen 2. trimestermiş zaten ee çoğumuz ona doğru yaklaşmaya başladık. Moral bozmayalım keyfini çıkaralım bende bu arada -2 devam ediyorum ama diğer gruplarda baktığımda bu aylarda kilo alımı sadece bize zarar veriyor şuan bence korkulacak bir şey yok zaten çok sıcak yemek yerine sıvı alımını da tercih ediyoruz.
Merhabalar benim böyle hafif hafif bulantım oluyordu ama iki gündür kesildi yedi haftalık gebeyim sizce normalmi korkuyorum yardımci olurmusunuz lutfennn

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
2890gram,48cm.
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı eylesin hayırlı evlat olsun insallah🤲

Merhabalar benim böyle hafif hafif bulantım oluyordu ama iki gündür kesildi yedi haftalık gebeyim sizce normalmi korkuyorum yardımci olurmusunuz lutfennn
Merhabalar en ufak ilgisi bile yok bulantı ile hamileleliğinizin 🙏arada olur arada gecer bazısının hiç olmaz bazısının çok olur keyfini çıkarın hamileliğinizin ❤️

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
2890gram,48cm.
Hayırlı olsun gülerek büyütün sağlıkla inşallah 🥰 Ocak bebişlerimiz devam 🥰 ben de yarınki kontrole ordan direkt doğuma gidebilme ihtimalimi hesaplayarak gidicem 😅

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
2890gram,48cm.
Ayyy şok oldum 😳 hos geldi kuzumuz 😍😍
Kontrole gitmiştin öyle mi hadi alıyoruz dedi doktor nasıl oldu acaba bir de spinal mi genel mi oldu canım 😍😍🙏🏻
Allah analı babalı büyütsün evinize neşe bereket geldi 🕊️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 darısı bizeeee 🤗

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
2890gram,48cm.
Gününü bekleyemedi senin Minnoş ta 😁 Hayırlı olsun canım çok sevindim 🥰 Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah 🙏🏻😘💗

Evet aygül hoca nin ismini çok duydum şu an tüp bebek düşünmüyoruz ama eşim istemiyor kendisi tüp bebek doktoru ve özellikle benjm durumumda olan yumurta rezervi düşük kişilerde çok başarılı oluyormuş. O da diyecek tüp bebek diye zaten kendisi tüp bebek doktoru tedavinize başlayalım diyecekler başka bişey yapılacağını sanmıyorum benim için benim durumum kritik gebelik olma ihtimali yok denilecek kadar düşük malesef. Ama eğer tüp bebek düşünürsem benjm de aklımdan geçen tek isim kendisiydi ve öyle de olur çok teşekkür ederim
Rica ederim ama yinede bence Aygül hoca da görmeli Instagram adresine bak düşük över rezervinden kaynaklı hastalarında genelde tüp bebek öneriyo ama aşılama da önerebilir belli mi olur istememe sebebi ne eşinin eğer böylesi hayırlı olacaksa böylesi daha iyi Rabbim en güzel yaratma şeklini bilir siz Allah'a güvenin gerisini ona bırakın elbette bı vesileniz olacak hakkınızda hayırlısını dilerim bence eşin tüp bebeğe olumsuz bakmasın bak bide kendiis de meslektaşıymis belki umut Aygül hoca dadir kime.niye kime kısmet 😍

Şeker de daha erken mi alıyorlar yoksa ciğerler geç gelişiyor diye bekletiyorlar mı
Bende yeni doğum yapmış biri olarak 23 ocakta sezeryan oldum bebekeri 38 haftaya kadar bekletiyolar erken almak istemiyorlar ciğer gelişimden kaynaklı erken doğarsa ciğer gelişimi için iğne yapiliyomus o yüzden ne kadar geç k kadar iyi ama 40 haftayı da beklemiyolar

Kızlar 35+4 üm bugün karnım çok sert bel ağrım var ve bebeği çok aşağıda hissediyorum.Kafasıyla elleriyle oyuyor sanki.Normal mi acaba 🙁 uyumaya çalışıyorum ama hem ağrım var hemde strese girdim şuan oyy🥲
Bende dün otururken değil ama her ayağa kalktığımda resmen bebek atağa geçip var gücüyle aşağı bastırıyordu. Cuma kontrolde başını yerleştirmiş demişti zaten baskı artmıştı. Akşamda yarım saat 5dkda bir kasılmam oldu sonra karnım taş gibi oldu sıcak duş alıp uzandım devamı gelmedi. Ben her an bekliyorum artık hala ara ara akıntı ile birlikte kan geliyor çok az doktorum açıklık muayenesi yapmadı 5şubatta kontrolüm var bakalım dayanacak mı

Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi tebrik ederim sağlıkla büyütün bebeğinizi. Emzirmeye ve pozitif düşünmeye devam süt yok değil fışkırıyor diyeceksiniz🤣 bol sütlü gazsız bol uykulu mis kolulu günler diliyorum ☺

Kızlar prenses doğum için doktoru ile konuşan var mı ? 31.haftada sezaryen planlıyorduk 34de normal yapabilirsin dedi doktor🤩 tam sezaryene alışmıştım simdi normal dogum stresi sardı 😂😂 prenses doğum çok aklıma yatıyor ama şartları falan var mı herkese yapılıyor mu bebeğe bir zararı var mı hiç soramadım doktora heyecandan 😂

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
2890gram,48cm.
gözünüz aydın sağlıcakla büyütün inşallah hayırlı evlat ömrü uzun olsun inşallah analı babalı büyümek nasip olsun

Kizlar ben doğurdum 😍😂😂😂
2890gram,48cm.
Ya maşallah 😍 bir bebeğimiz daha sağlıkla doğmuş şükür gözün aydın sağlıklı sıhhatli güzel ömürlü hayirli bir evlat olsun 🥰

X