2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Nimet Aygül demirol git detaylı bı incelensin detaycı bı kadın çünkü profesör doktor eğitim görevlisi tüp bebek bölüm başkanı kendisi
Evet aygül hoca nin ismini çok duydum şu an tüp bebek düşünmüyoruz ama eşim istemiyor kendisi tüp bebek doktoru ve özellikle benjm durumumda olan yumurta rezervi düşük kişilerde çok başarılı oluyormuş. O da diyecek tüp bebek diye zaten kendisi tüp bebek doktoru tedavinize başlayalım diyecekler başka bişey yapılacağını sanmıyorum benim için benim durumum kritik gebelik olma ihtimali yok denilecek kadar düşük malesef. Ama eğer tüp bebek düşünürsem benjm de aklımdan geçen tek isim kendisiydi ve öyle de olur çok teşekkür ederim

Ev kalabalık şimdi gelmeyeyim diyip Ramazan da sizde kalacak o zaman . Annenler ne zaman dönecek o zaman çağırsan ya da ama gitmezse eşin git diyebilir mi😕
aynen canım bayramda benim aileme gitmeyi düşünüyoruz mesela o bizde kalacağı için mecbur arabamızı çıkartacağız çünkü eşim biz uçağa binip onu otobüsle göndermek olmaz diyor ne alakaysa onu evine bırakacağız mecbur birkaç günde orda kalacağız böyle küçük anlayışsızlıklar yüzünden insan soğuyor... annemle kardeşim şubatın sonunda dönüyorlar

aynen canım bayramda benim aileme gitmeyi düşünüyoruz mesela o bizde kalacağı için mecbur arabamızı çıkartacağız çünkü eşim biz uçağa binip onu otobüsle göndermek olmaz diyor ne alakaysa onu evine bırakacağız mecbur birkaç günde orda kalacağız böyle küçük anlayışsızlıklar yüzünden insan soğuyor... annemle kardeşim şubatın sonunda dönüyorlar
Offff uonlune göre olsun canm.istedigimiz gibi olmuyor

İlk.dedikleri laf bizde hamile.olduk.eskiden tarlada dogum yaparlardı bebeginkenara koyar ise devam ederlerdi bir hamile.sen misin bunlari.ogullarin kafasına sokuyor bir kavgada bir nazla bıktım bir hamile.sen misin eskiden böyleymiş diye soyleniyorlar
Ya ağzımdan almışsın bence arkadaşın kv si de aynı şeyi düşünüyor

Karnıma şimşekler çakıyor sürekli büyük tuvalete çıkıyorum ağrım var kasılmam var yalancı sancı mı bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ çok hastaneye de gitmek istemedim acil salgından kalabalıktır

Karnıma şimşekler çakıyor sürekli büyük tuvalete çıkıyorum ağrım var kasılmam var yalancı sancı mı bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ çok hastaneye de gitmek istemedim acil salgından kalabalıktır
Büyük tuvalet ihtiyacı bebeğin baskısı olabilir. Bel ağrın var mı sancıların düzenli mi? Bebek geliyor olabilir hastaneye gitmeden olmaz bacım. Riske atmayın sakın

Biz eşimle artık çocuğu bakıcıya vermeyi düşünüyoruz ben işe döndüğümde... Aileler ile aynı evin içinde gerçekten olmuyor yani eşim bir şey demiyor ama o da rahat edemiyor kv gelince ben rahat edemiyorum zaten kv şu an hep hastayım diye geziyor bana kalırsa dikkat çekmek için yapıyor bunca zamandır karaciğer yağlanması var benim doğumum yaklaştı hastayım diye tutturdu doktor doktor geziyor benim ailem geldi diye ben gelmeyeyim kalabalık ev diyor valla herhalde özel davet bekliyor benim canım zaten burnumda bir de milleti pışpışlayamam
37 hafta oldu kaynanam hiç sormaz nasılsın nasıl gidiyo.. Tek derdi milletin yanında oturup aglayıp hayatından bahsetmek.. Bi o çekti zaten bu hayattan..

Canım dakika tut, bi duşa gir biraz uzan bakalım hafifleyecek mi? Eğer aralıkları düzenli ve 3-5 dk gibiyse git mutlaka. Ben bugün kesin doğuruyorum dedim 6-7 dkda bir kasılma vardı, duşa girdim uzandım geçti mesela

Düzenli değil gibi sanki gelip giden bir sancı değil devam eden bir sancı gibi tuvalette oturmak istiyorum sürekli iki gündür makat bölgesinde hafif hafif ağrılar giriyordu bu sabahtan itibaren de sürekli tuvalete çıkıyorum belden vuruyor ağrı ve üst bölgeler gibi , su geliyor mu diye de bakıyorum sürekli :KK43:

Öyle akıntı normalde enfeksiyonluyken oluyor muydu bunu şundan soruyorum benim hep var öyle akıntı o yüzden nişan gibi düşünmüyorum
Akıntım oluyordu bugün biraz yumurtlama gibi uzayan yapışan minik minik akıntılar oldu acaba dedim 🥺 yine tetikteyiz bakalım su falan gelirse gidicez direkt

Akıntım oluyordu bugün biraz yumurtlama gibi uzayan yapışan minik minik akıntılar oldu acaba dedim 🥺 yine tetikteyiz bakalım su falan gelirse gidicez direkt
Yeni mi sanki böyle şikayetleriniz vardı diye aklımda kalmış
Nisan ya da su gelmesi yoksa bence de tedirgin olmayın ama tabi ihmal etmemek lazım
Benim şu anda suyum nişanım gelmiyorsa bebek de hareket ediyorsa sknti yok kafasındayım 🤣 her hafta gittiğimden doktora içim rahat açıkçası

Kızlar yolculuk yapan var mı bu haftalarda. Eşim ailesini ziyarete gitmek istiyor onlar da Maraştalar depremden sonra ben hiç gitmedim diye 36 haftalık olunca ama çok korkuyorum bize 5 6 saat. Bu arada gitmeme sebebim zaten şubatta deprem olunca bana geldiler hazirana kadar kaldılar hazirandan sonra hastane işleri oldu hastane ziyaretlerine gitmiştim eşim de onlar doğumdan sonra gelemeyebilir biz gidelim diyor. Sezaryen olacağım için sancı falan olursa diye korkuyorum ilk dikişlerin açılma durumu vs :KK43: siz olsanız ne yapardınız dua edip gitsem mi benden bunu beklemeyin mi desem
Canım bence eşine ve ailesine güzel bi dille anlat gidip pişman olma sonra hem sen üzülürsün hemde herkesi suçlu görürsün

X