2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Eşiniz haksız kesinlikle ama şu yönden de size tavsiyem şu olacak; eşinizin de bebekle ilgili sizinle ilgili sorumluluk alması için bence de annenizin 10 gün falan kalması yeterli olur. Annem de 1 aya yakın kalırım diyordu ben dedim git evine sen de dinlen biz de bebekli hayata adapte olalım, arada gider gelirsin. Erkekleri çok rahata yardıma da alıştırmamak lazım. Yoksa sorumluluk alamıyorlar
Zaten diyor ben yardım ederim ediyor da . Kimseye gerek yok. Bende öyle bişey diyeyim bari anneme gelsinde hayırlısıyla 🥺

Tamam demeyeyim birşey.Aslında hata bende keşke hiç birşey demeseydim eşime annem şu kadar kalacak diye baktım anlaşamadılar tartışıyorlar o zaman giderdi zaten kadın.
Canim senin kötü niyetin yok ki haber vermek amaçlı dedin böyle olacağını böyle tepki vereceğini nerde bileceksin

Benim kvde de bebeği sevmek için ayağına çağırıyor. Arabayla 10 dk mesafede oturuyor. Araba da kullanabiliyor aslında ama ona götürecekmişim soyunup bebekle yıkanacaklarmış güldüm geçtim de ne münasebet ya 😅
Kv lerin ortası yok benimki de 3-4 ay hiç evden çıkmazsın diyor 😅

Biz eşimle artık çocuğu bakıcıya vermeyi düşünüyoruz ben işe döndüğümde... Aileler ile aynı evin içinde gerçekten olmuyor yani eşim bir şey demiyor ama o da rahat edemiyor kv gelince ben rahat edemiyorum zaten kv şu an hep hastayım diye geziyor bana kalırsa dikkat çekmek için yapıyor bunca zamandır karaciğer yağlanması var benim doğumum yaklaştı hastayım diye tutturdu doktor doktor geziyor benim ailem geldi diye ben gelmeyeyim kalabalık ev diyor valla herhalde özel davet bekliyor benim canım zaten burnumda bir de milleti pışpışlayamam

Benim 20 haftalik engelli bebegimde normal doğum uaptirmislardi ben 3 gün hastanede kaldım cocugum.ozman u yaşındaydı komşuma bıraktım gelen olmadı çocuğuma bakmaya annem 1 ay önce ameliyat olmuştu kulağından helemem dedi kardeşim okuyordu denizlide gelmedi o zman 20 normal doğum.oldu bebeğin eşi düşmedi doktor eliyle sökerek çıkardı ertesi gün ultrasyonda parca göründü kürtaj yaptı üstüne 20 25 gün kanamam oldu eşim baktı o zman bana her gün lokantada yemek getirdi ev topladı sag olsun iş başa düşünce yapiliyor

Biz eşimle artık çocuğu bakıcıya vermeyi düşünüyoruz ben işe döndüğümde... Aileler ile aynı evin içinde gerçekten olmuyor yani eşim bir şey demiyor ama o da rahat edemiyor kv gelince ben rahat edemiyorum zaten kv şu an hep hastayım diye geziyor bana kalırsa dikkat çekmek için yapıyor bunca zamandır karaciğer yağlanması var benim doğumum yaklaştı hastayım diye tutturdu doktor doktor geziyor benim ailem geldi diye ben gelmeyeyim kalabalık ev diyor valla herhalde özel davet bekliyor benim canım zaten burnumda bir de milleti pışpışlayamam
Olabilir canm dikkat çekmek için yaparlar ya

Evet uzun süre kalmasını bende istemem . Herkesin kuralı düzeni ayrı.Aynı şehirde mi oturuyorsunuz kayın validenle

Evet uzun süre kalmasını bende istemem . Herkesin kuralı düzeni ayrı.Aynı şehirde mi oturuyorsunuz kayın validenle
yok hayır aynı şehirde değiliz onun planı şu çok iyi tanıyorum annemler gittiği gibi gelip çok uzun süre kalmak. bende onu istemiyorum herkes burdayken gelsin kalması gereken kadar kalıp gitsin ben bir süre sonra bebeğim eşimle kalmak istiyorum çünkü gerçekten kv yardımcı olacak biri değil. ramazanı bende geçirmek istiyor ben oruç tutamayacağım zaten yemek bende olacak çocuğu da ona bırakmam e bana ekstra yük olacak...

Bu süreçte gerçekten işleri kolaylaştırmak yerine bu ilgi delisi olma çabaları beni deli ediyor yaa

yok hayır aynı şehirde değiliz onun planı şu çok iyi tanıyorum annemler gittiği gibi gelip çok uzun süre kalmak. bende onu istemiyorum herkes burdayken gelsin kalması gereken kadar kalıp gitsin ben bir süre sonra bebeğim eşimle kalmak istiyorum çünkü gerçekten kv yardımcı olacak biri değil. ramazanı bende geçirmek istiyor ben oruç tutamayacağım zaten yemek bende olacak çocuğu da ona bırakmam e bana ekstra yük olacak...
Ayyyy çok akıllılar plancilar hep si mi.olur ya huyunu suyunu biliyorsan esin de senden yanaysq salla taviz verme

Bu süreçte gerçekten işleri kolaylaştırmak yerine bu ilgi delisi olma çabaları beni deli ediyor yaa
ya hayır iki de bir doktora gidiyor ve gerçekten ciddi bir şeyi yok olsa zaten ben saygı duyarım mesela yıllardır tüm doktorlar dizinden ameliyat olmasını söylüyor olmaya korkuyor geçen hafta tekrar doktora gidesi geldi ve doktor yine aynı şeyi demiş ameliyat olman lazım e zaten biliyorduk karaciğerde yağlanma var durduk yere geçen gidip değerlerine baktırdı yüksek çıktı yine şimdi diyor ki bana burda iyi bakmıyorlar yağlı yemek yiyorum :olamaz:
Ayyyy çok akıllılar plancilar hep si mi.olur ya huyunu suyunu biliyorsan esin de senden yanaysq salla taviz verme
eşimde annesini istiyor gelsin kalsın vakit geçirmeyi özledim diyor en son ikisini de evde bırakıp bebemle kaçıcam :KK70:

ya hayır iki de bir doktora gidiyor ve gerçekten ciddi bir şeyi yok olsa zaten ben saygı duyarım mesela yıllardır tüm doktorlar dizinden ameliyat olmasını söylüyor olmaya korkuyor geçen hafta tekrar doktora gidesi geldi ve doktor yine aynı şeyi demiş ameliyat olman lazım e zaten biliyorduk karaciğerde yağlanma var durduk yere geçen gidip değerlerine baktırdı yüksek çıktı yine şimdi diyor ki bana burda iyi bakmıyorlar yağlı yemek yiyorum :olamaz:

eşimde annesini istiyor gelsin kalsın vakit geçirmeyi özledim diyor en son ikisini de evde bırakıp bebemle kaçıcam :KK70:
Gözün arkada kalır ya sabır ya sabır benim kaynanaya jep.ameliyat diyorlar dizinden benimki de başladı ameliyat olmam lazım.bakqcqk kimse yok.bende dedim ki benden başka 1 gelinin bir kızın var bir zahmet onlara de evim iyi benim evime gelmezler sen yakinimdasin ben de eşime dedim eşim de giymis cansu dan sana fayda yok ona güvenme hiç

Onun derdi de ameliyat olup bana gelmek kendine baktırmak taviz yok bide geliyor bir oda aydınlık bi oda karanlık uok bu yorgan ağır geldi hafiflini veriyorsun buda üşüdüm yastik.alvak yüksek ayyyyyy

Ev kalabalık şimdi gelmeyeyim diyip Ramazan da sizde kalacak o zaman . Annenler ne zaman dönecek o zaman çağırsan ya da ama gitmezse eşin git diyebilir mi😕

Ne kadar uyanıklar . Bişey de beğenmiyorsa aman onunla uğraşmak ta ayrı zor olur🥺
Geçen yıl.1 ay kaldı bende aman aman bu vakitlerde 15 gün kızında 1 ay bende kaldı ayyyyyy bide evimiz çık.yakin düşün 2 bina var arada ama yemek.yeyip icemiyromus benim evde hazir hazir önüne geldi yedi hiç yiyemiyorum.icemoyirum.yok kendimi enayi.gibi hissettim bu yılda başladı yine duymuyorum hiç

X