2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Stresten de bazen gecikiyor ben 16 gün geciktim her gün test yapyim sonuç hep.negayif ti bebekmistemedigim bir dönemdi aman dedim neyse ne dedim sonra adet olmsutum

Selamlar
Gebelik şekerim çıktı
Aclik 114 tokluk 180.
Aclik 95 tokluk 140 i gecmemesi lazimmis gebelerde.Bugün diyetisyene gittim
Perşembe endokrinoloji doktoru arayacak sekerimi ölçeceğim aclik ,1.saat tokluk 2. Saat tokluk sabah öğle akşam ve gece.
Diyetle düşmezse insüline başlarız dedi hoca.İnsallah Diyetle düşer

Bazı erkekler annesine hiç hayır diyemiyor ya nasıl bağlılık anlamış değilim koca koca adamlar benimkide öyle bazı zaman

Nimet Aygül demirol git detaylı bı incelensin detaycı bı kadın çünkü profesör doktor eğitim görevlisi tüp bebek bölüm başkanı kendisi

Benim ilkine yumurta takibi dedi baya öyle gittik bu ay olmazsa aşılama deneyelim dedi o ay oldu işte o yüzden kişiselleştirilmiş tedavi

Valla ben 6 ay olduktan sonra bıraktım kullanmayı
Ne bileyim tedirgin oluyorum bi an bi şey olur halledemem vicdan azabı falan çekerim diye de bıraktım eşimde bırak dedi

Dogum belirtileri nasıl olcak beb se anlayamıyorum nasılsın başlayacak agri eşiği yuksekligi var bide ben de agri hissetmiyorum sancim.olsa nasıl anlayacam sezeryan bide offffff
Düzenli gelince çok rahat anlarsınız, terletir, yerinizde duramazsiniz, kıvrandirir benim de yüksek acı esigim anlamıyorum şimdi sancıları hatta ama açılma belki bir aşamaya gelince sancı anlasilmayacak gibi olmuyor

Bu dönemde kaynanalarda bir kıskançlık oluyor sanki değişik değişik tavırlar anlayış sıfır

Kızlar bende eşime sinir oluyorum annemle arası iyi değil uzun zaman önce tartışmışlardı yazın da annem imalı bir iki şey söyledi eşimde bu olayı büyüttü unutmazda bişeyi huyu kötü bu açıdan . Annem doğuma gelecek başka şehirden geçenlerde bir hafta 10 gün kalır demiştim .Ses çıkarmamıştı. Sonra bir iki kişiyle konuştum onlarda 40 ın çıkana kadar kalması lazım annenin falan diyince eşime dedim benimde bakıma ihtiyacım olacak yemek vs nolacak annemde 40 ım çıkana kadar kalır ihtiyacım olursa dedim . Bu bağırdı çağırdı istemiyorum kalamaz 40 gün falan kimse misafir gibi gelir torununu sever 1 hafta 10 gün sonra gidere getirdi durumu. Çok moralim bozuldu ağladım baya hemde dışardaydık. Dönüşte dedim ben anneme derim o zaman bir hafta 10 gün sonra ihtiyacım yok sen git diye gibi bişey derim dedim. Geçenlerde de anneme bir hafta on gün kalırsın gidersin biz bakarız gibi bişey demiştim bozulmuştu baya. Sonradan toparlamıştım istediğin kadar kalırsın gibi. O da kalmaz uzun süre zaten. Şimdi tekrar anneme nasıl söyleyeceğim böyle bişey çok moralim bozuk. Kendi annesiyle de arası iyi değil gelsin kalsın istemez.

Benim Kv ve eşimin teyzesi sürekli eskileri anlatıyorlar ikisini de seviyorum gerçektende zorluk yaşamışlar elde bez yıkamışlar ama devamlı anlatıyorlar üzülüyorum da çok çektikleri için siz rahatsınız diyorlar ay valla öyle yoksa yapamazdım diyorum elde onla mı uğraşılır

Annen sonuçta ne var eşin azıcık alttan alsa zaten lohusa olacaksın eşinle konuş ihtiyacım var anneme böyle zamanda küslük olmamalı diye anlat bence keşke barışsalar iyi olsa araları üzüldüm ya

Eşinin geçici bir süre sabretmesi lazım bu durum özel bir durum sıradan bir olay değil ki Eğer annenin sana destek olacağını düşünüyorsan tabi ki.Evde huzur kaçacaksa olmasının anlamı da olmaz iki tarafı da tembihleyip susturman lazım gerginlik olmasın diye.İnsanın canı burnunda oluyor valla çekemezsin hiç o halde bir de ekstra gerginlik

Söyleme bisey daha kadin bir gelsin duruma göre hareket et kadin gelmeden lafını etme benimkiler de birbirini sevmez seviyormuş gibi görünürler benim eşimde öküz sert konuşma tarzı var aslında öyle değil konuşma.tarzi.adami tersler gibi ama bunu ben biliyorum annem anlamıyor sen benim.yanjmda tersliyor diyor.anlayiyorum ama anlamıyor benim ki 1 ay kalacak.doyor gelince bakalim ne.olcak ağlama üzülme şu an bebeğin nasıl etkileniyor senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…