2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben bugün 3 - 3,5 saatlik bir yolculuk yaptım yarın da dönüş var. Bir sıkıntı yaşamadım. Dün kontrolüm vardı doktor da seyahate engel bir durum olmadığını söyledi. 36.haftam bitti.
Oğluşumuza kavuşmadan önce eşimle son başbaşa yolculuklarımız diye düşündük açıkçası. Doğum çantamız ve pusetimiz ne olur ne olmaz diye bagajımızda :)

Bende bugün teyzemlere giderim dedim özel arabayla gözüm kesmedigi icingitmedim, gece zaten uyuyamadım hiç rahat edemem diye gitmedim,

Valla ben evin içinde bile oturduğum yerden kırk.kalkiyorum.pozisyon değiştirmeye hastane yarım saat o bile yoruyor beni
Ya ben hareketsiz kaldığımda çok kötü oluyorum canım doktorum da risk yok hareket etmen iyi bi şey dediği için olduğu kadar hareket etmeye çalışıyorum yolculukta hareketsiz kaldığım için problem oldu zaten

Ben hamile kaldığımı öğrenir öğrenmez kullanmayı bıraktım.. Binde önceden kürtaj geçmişim olunca korkup hiç bulaşmadım o işe

Hayırlı olsun gözünüz aydın sağlıkla sıhhatle büyütmenizi nasip etsin Rabbim

Herkesin hamileliği bir olmuyor başkası yolculuk yapsa sıkıntı olmaz belki ama kendinizi boşuna riske atmayın derim.Şimdi anlayış göstermezlerse ne zaman gösterecekler 9 aylık hamilesiniz sonuçta Benim evden hastane 40 dakika trafik vs git gel perişan oluyorum.Hiç riske atmaya gerek yok

Dogum belirtileri nasıl olcak beb se anlayamıyorum nasılsın başlayacak agri eşiği yuksekligi var bide ben de agri hissetmiyorum sancim.olsa nasıl anlayacam sezeryan bide offffff

Aslında düşünüyor sağolsun kendisi de siz de gelin yalnız bırakamam falan dedi eşimin tek eksisi annesine de hayır diyememesi işte kırmak istemiyorum ama sanki karşı taraf inadına yapıyor gibi geliyor artık bana yardım edilmesi gereken yerde...

Gelen giden bana etlikte yada balgattaki şehir hastanesinde yap diye abuk sabık konuştu sanki orda bana altın mi veriyo ev mi bağışlıyo gittim paşa paşa bayıldım bı miktar mis gibi evimdeymis gibi bakıldım doktorumuz zaten mükemmel bı doktor gerçekten görsen bana hak verirsin ilgi alaka muhteşem dersin yani daha önce ben insan yerine konmamisim diye iki arkadaşım etlikte doğurdu birinin normla doğumda zorlayıp kalça kemiğini kırmışlae nasıl olduysa biri de nst bozuldu falan diye erken doğuma almışlar çocuk kuvezde kaldı falan risk alamam ikinci sezeryanim güvenli eller olsun istedik eşim bile canını sokakta bulmadım herkese guvenenmem ikinci sezeryan bide dedi

Ben özelde bi doktora gittim aslında orda bana tup bebek dediler. Tüp bebeğe gitmedik. 2 kerede şehir hastanesine gitmek istedim farklı bi görüş almaya gitmez olaydım. Sizin doktorunuz kim acaba ? Benim artık tüp bebekten başka yolu yok sanırım fsh 50 oldu benim adetimin 43.günü hala adet olamadim erken menapoz durumu var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…