2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar idrar kaçıran oldu mu ilk kez demin başıma geldi ya kafası idrar torbama zaten baskı yapıyordu öksürünce kaçtı koştum hemen kendimden utandım
2019 grubumuzda gülmekten işeyen çok olmuştu ya utanma hele 39 40ları geçince iyice kaçıyor ben de yaşamıştım gül geç

Kızlar idrar kaçıran oldu mu ilk kez demin başıma geldi ya kafası idrar torbama zaten baskı yapıyordu öksürünce kaçtı koştum hemen kendimden utandım
Ben ne yazık ki güldüğümde hpşurduğumda öksürdüğümde oluyor çok sinir bozucu kaçıveriyor tutamıyorsun

Benim de 37+0 3 kilo çıktı ve nst de sancım hiç çıkmadı biz de 7 şubatı görecez gibi

Hamileliğimin başı-ortası gibi çık fazla istifra ederken midem çok kasıldı mesanem de doluydu biraz kaçırmıştım o zaman çok kötü hissetmiştim hem istifra hem idrar kaçırma ikisi bir aradaydı B Buffalosos

Ben bugün kontrole giderken son son çantalarımı tamamlayıp çıktım evden. Doktorum sezaryen olsa bile 39u bekliycez dedi. Ben artık gelsin istiyorum
Valla bende artık gün sayıyorum son 5 gün her şeyimi ayarladım bi c/s dan bi gün önce temizlik yapayım bi detaylı dedim o kaldı ani olursa yandım

Valla bende artık gün sayıyorum son 5 gün her şeyimi ayarladım bi c/s dan bi gün önce temizlik yapayım bi detaylı dedim o kaldı ani olursa yandım
Benimde 8 gün kaldı sayılı gün çabuk geçermiş Detaylı yapamasam da yapabildiğim kadar bir temizlik yaparım, yapacak birşey yok. Buzluğa börek sarma falan atacaktım doktor istirahat verdi diye onlar kalmıştı ama bu hafta hallettim onları kafam rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…