2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bana bazen Şimşek çakması gibi sancı giriyor ayyy diyorum direkt eşim de hastaneye gidelim mi diyor ben aniden bağırınca sanki bebek geliyor gibi his oluyor geçiyor ne biçim iş bu anlamadım ya gelecekse gelsin diyorum artık o derece hazır hissediyorum

Benim de haftaya cuma kontrolüm inşallah bekler annem çarşamba günü gelicek çünkü

Tansiyon aleti yok evde, şimdi sipariş verdim yarın gelir
Türkiye’de olsan nöbetçi eczanede ölçerlerdi acil gibi bir yer yok mu orda ağrı enseden mi giriyor? Kasık ağrısı düzenli mi , normalde migren vs var mı benim de hafiften sağdan vuruyor migren olduğu için ama enseden vuran ağrı ise tansiyonmuş

Canim stres yaptıkça da gelmez ovala göğsünü bol bol inşallah gelir tez zamanda

Sezeryan olanlar dogum sonrası ne zaman tatlı ve meyveli şeyler yediniz 2.gunum bugün canım muz elma puding vs istiyor yesem.bisi olur mu ekmek vb yasak dediler

Sezeryan olanlar dogum sonrası ne zaman tatlı ve meyveli şeyler yediniz 2.gunum bugün canım muz elma puding vs istiyor yesem.bisi olur mu ekmek vb yasak dediler
Niye yasakmış ay zaten gece 12 den sonra bisi yemeyecwz ertesi gün ne zman alırlar sezeryana belli değil ameliyattan sonra yine yemek yok inan ben açlıktan ölürüm ben çok.istahligim hemek yemegi cok seviyorum bide

Niye yasakmış ay zaten gece 12 den sonra bisi yemeyecwz ertesi gün ne zman alırlar sezeryana belli değil ameliyattan sonra yine yemek yok inan ben açlıktan ölürüm ben çok.istahligim hemek yemegi cok seviyorum bide
Bilmiyorum ki kabizlik olmasın diyedir bana sadece hoşaf ye şehriye corbasi gibi şeyler yiceksn 1. Hafta dedi açlıktan basim dönüyor

Canım gelecek sutun hic kendini kasma daha yeni dogum yaptın.
Bebeginde hızlıca toparlayacak inşallah, Rabbim yardimciniz olsun

Son düzenleme:
Yasak vs yoktu ben de belli bir saatten sonra yeme içme serbestti 6 sene önceden bahsediyorum tabi hatta hemen meyve suyu icmemi istediler ertesi gün kahvaltı yemek getirdiler hastanede

Kızlar idrar yolu enfeksiyonum geçmiyor fena ağrım var antibiyotiğim 1 tane kaldı içtim hep saşe de kullanmıştım dut suyu da içiyorum napıcam bıktımm. 35 5 iz

Sıcak bir duş sana çok iyi gelir süt için sezeryan yerini şu geçirmez bantla bantları bir duş alın çaylar kullanın sıcak su torbasında masaj süt iner benim de 3, 4 günü bulmuştu canını sıkma dünü sayma daha bugün ilk günün gelir süt canını sıkma bebeğe mama verin en azından sarılık riski olmasın bir de buna canın sıkılmasın

Hepsini denedim en etkili ıslak mendille boynunu sırtını ellerini falan ovuşturmak oldu bide altını değiştirince uyanıyor. Yarın kontrolü var inşallah düşmüş olur
Evet ıslak mendil güzel uyarı veriyo da ben hasta ederiz diye cesaret edemedim ona.
İnşallah güzel haberlerle dönersiniz canım

benim kuaför 70 tlye alıyor ben ağda için gideceğim artık göbeğimden göremiyorum jiletle de beceremiyorum mecbur kuaför yolu görünüyor
Doğumdan sonra lazere devam ederim diyorum ağdaya hiç bulaşmak istemiyorum geçen jiletle kör topal aldım gibi hafiften çömelir gibi olunca ulaşabildim her yere bakayım o sekil yapabilirsem atlatırım

Yok aldın mı dedi aldım deyince öneri yapmadı. Ben lansinoh balm almıştım kuruluğu güzel alıyor. Ayva çekirdeği jeli de yaptım bugün onu sürüp denicem
Ben de lansinoh balm aldım :) ayva çekirdeği de yaptım ama kuruttu siz de deneyince yapar mısınız belki o anlık denk gelmiştir bende kurutma. İyi gelirse yeniden denerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…