2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimde 8 gün kaldı sayılı gün çabuk geçermiş 🥰 Detaylı yapamasam da yapabildiğim kadar bir temizlik yaparım, yapacak birşey yok. Buzluğa börek sarma falan atacaktım doktor istirahat verdi diye onlar kalmıştı ama bu hafta hallettim onları kafam rahat 😁
Aynen valla çabuk geçiyor
Biraz yakın tanıdık arkadaş avm gezmesi yapıyorum ben son günler diye vakit geçsin diye
Aslında temizlik derken kişisel ev temizliğine annemdeyim zaten hiç karışmıyorum
Azıcık da korkuyorum sanırım günler hızlı geçsin diye yatıyorum 🤣🤣

Aynen valla çabuk geçiyor
Biraz yakın tanıdık arkadaş avm gezmesi yapıyorum ben son günler diye vakit geçsin diye
Aslında temizlik derken kişisel ev temizliğine annemdeyim zaten hiç karışmıyorum
Azıcık da korkuyorum sanırım günler hızlı geçsin diye yatıyorum 🤣🤣
Heee öyleli temizlik şimdi anladım😂😂 Yapacak birşey yok kadın doğum doktorları alışıktır bu gibi acil durumlara 😂 Bende deliler gibi gezmek istiyorum ama ne mümkün hem bedenim izin vermiyor hemde erken doğurma riskim vardı o yüzden

Kızlar idrar kaçıran oldu mu ilk kez demin başıma geldi ya kafası idrar torbama zaten baskı yapıyordu öksürünce kaçtı koştum hemen kendimden utandım 🫢🥺
Sen daha yeni kaçırmaya başladıysan iyi. Ben doğumdan birkac ay öncedir kaçırmaya başlamıştım.Gülerken,hapşururken,öksürürken 🤣🤣🤣🤣🤣

Heee öyleli temizlik şimdi anladım😂😂 Yapacak birşey yok kadın doğum doktorları alışıktır bu gibi acil durumlara 😂 Bende deliler gibi gezmek istiyorum ama ne mümkün hem bedenim izin vermiyor hemde erken doğurma riskim vardı o yüzden
Bende çok yoruluyorum ama doğum yaklaştı diye tuhaf da bi enerji patlamam var yorulmuyorum 🤣🤣

Merhaba kızlar ben 27 ocak 00:03 itibariyle doğum yaptım çok şükür. Tam 3 dakika ile diğer günde doğmuş oldu. 😅Bebiş 3 kilo 560 gr 52 cm doğdu. Benim sancılar yetersiz olunca suni verdiler mecburen. Bu arada 3 kez duşa girdim çıktım açılmalar hızlandı. Eğer ıkınmaları doğru yapabilseydim daha erken doğum olurdu fakat ben pek yapamadım. Normal doğum yapacak arkadaşlar daha hızlı ve kolay bir doğum için lütfen buna dikkat etsin. Bebişim çok şükür sağlıklı ve yanımda şu an sürekli kokumla uyumak istediği için biraz ağlak. 🤗 Emzirirken uyumak istiyor sürekli. Şimdilik anlatacağım bunlar kızlar hepinizden Allah razı olsun bu süreçte yanımda oldunuz. İnşallah hepinizin vakitlice en kolay şekilde ve sağlıklı doğumları olur. 🤲🏻🥰❤️

leSourire leSourire canım n’aptınız serklaj alındı mı?
Canım salı günü serklajım alındı
1cm açılmam vardı
Haftaya pazara kadar kendiliğinden doğum başlamazsa haftaya pazar sabahı hastaneye yatışım yapılcak ve suni sancı verilcek..
Suni sancıya gerek kalmasın diye bol yürüyüş ve egzersiz yapıyorum

Merhaba kızlar ben 27 ocak 00:03 itibariyle doğum yaptım çok şükür. Tam 3 dakika ile diğer günde doğmuş oldu. 😅Bebiş 3 kilo 560 gr 52 cm doğdu. Benim sancılar yetersiz olunca suni verdiler mecburen. Bu arada 3 kez duşa girdim çıktım açılmalar hızlandı. Eğer ıkınmaları doğru yapabilseydim daha erken doğum olurdu fakat ben pek yapamadım. Normal doğum yapacak arkadaşlar daha hızlı ve kolay bir doğum için lütfen buna dikkat etsin. Bebişim çok şükür sağlıklı ve yanımda şu an sürekli kokumla uyumak istediği için biraz ağlak. 🤗 Emzirirken uyumak istiyor sürekli. Şimdilik anlatacağım bunlar kızlar hepinizden Allah razı olsun bu süreçte yanımda oldunuz. İnşallah hepinizin vakitlice en kolay şekilde ve sağlıklı doğumları olur. 🤲🏻🥰❤️
Gözünaydın Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏🏼👼🏻

Masalahhhh darısı başımıza insallh

Ben buzluga a101 de hazir börekler var patatesli peynirli patlıcanlı 4 5 paket ondan koydum borek saracak halim var ne kimsem var sagilsun annem dediği 15 gün önceden gelir herseyi yapar buzluga atarız dedi dogumntarihi belli oldu kadin ayin 5inde gelecekmiş doğumdan 3 gün önce ben şok eşimde uzak.yol şoförü o da bozuldu ben yola gidiyorum hani gelecekti 2 gün dur yolda ben 13 yaşında çocukla tek.basimqyim evde böyle 2bgune sonra anca gelir eşim tur bitince anneme niye gelmiyorsun kardeşini bırakamam dedi birakamayacagi kiz 30 yaşında çalışıyor memur ac kalırmış eşimde burada doğuracak.kizi var annenin durumu ortada dedi annen sana karşı hep.adaletsuz dedi

Ben buzluga a101 de hazir börekler var patatesli peynirli patlıcanlı 4 5 paket ondan koydum borek saracak halim var ne kimsem var sagilsun annem dediği 15 gün önceden gelir herseyi yapar buzluga atarız dedi dogumntarihi belli oldu kadin ayin 5inde gelecekmiş doğumdan 3 gün önce ben şok eşimde uzak.yol şoförü o da bozuldu ben yola gidiyorum hani gelecekti 2 gün dur yolda ben 13 yaşında çocukla tek.basimqyim evde böyle 2bgune sonra anca gelir eşim tur bitince anneme niye gelmiyorsun kardeşini bırakamam dedi birakamayacagi kiz 30 yaşında çalışıyor memur ac kalırmış eşimde burada doğuracak.kizi var annenin durumu ortada dedi annen sana karşı hep.adaletsuz dedi
üzülmemeye çalış diyeceğim de insan hem üzülüyor hem sinir oluyor benim anne de benzer malum seni çok iyi anlıyorum Allahtan 13 yaşındaymış büyüğün onun eziyeti biraz daha az olur.Benim annemin de herşeyi laftadır icraat yoktur ortalıkta da yoktur zaten gelmesin de gelip psikolojimi bozmasın oğlum doğduğunda yapmadığını bırakmamıştı, benim de buzluğumda yemek namına birşey yok çok az köfte koyabildim biraz da hazır ev yapımı mantı

Çok geçmiş olsn cnm bir skntin yok dimi korkmuşsndr baya Rabbim korusun herkesi inslalah
Çok sık oluyor alıştım ben sanırım artık eşim daha panik oluyor kalk gidelim diye ben dur diyorum giriş kattayız allahtan camdan ayağı atsak dışarıdayız şükür 🙏🏻 kısa sürmese panik başlardı kesin de 5-10 saniye bile sürmedi şükür enerji atıyor diyorum

Günaydın herkese biz hissetmedik depremi herkes çok korkmuş🥺 geçmiş olsun herkese 🥺
Bebeğim geceden beri doğru düzgün hareket etmedi böyle olan var mı? Sabah çok panik oldum doktorumu arayacaktım 7 gibi belli belirsiz biraz hareket etti şimdi yine yok hareket çikolata yedim bekliyorum çok korkuyorum 36+0 oldum

X