2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Geçen bi hekimin videosunda 1 cm açıklıkla 15 gün gezen hasta konusu vardı, ama adını hatırlamıyorum maalesef. Enfeksiyon riski, su gelmesi vs olmadıkça bir süre idare edilebiliyor sanırım
Doktor çok rahat davrandı ya. Ama evin yakın mı falan deyince telaşlandım ben ama o çok rahattı. 1 buçuk hafta daha bari dursun 37+ ları bari göreyim ya

Doktor çok rahat davrandı ya. Ama evin yakın mı falan deyince telaşlandım ben ama o çok rahattı. 1 buçuk hafta daha bari dursun 37+ ları bari göreyim ya
Benim de kasılmalar çıktığı için evin yakın mı hemen gelirsin dedi 😅 öyle diyince bir doğum havasına girdim ben de , farklılık hissedersen gel hemen gece de olsa dedi

Gerçekten gün saat sayıyorum beklesin diye ben her gecen gün için seviniyorum inşallah beklerler söyle 37leri geçip 38 olsak sonra canı ne zaman isterse

Ya deme açıklık var mıymış uzun sürede idare eden var aynı gün için de doğum yapan da inşallah sizinki uzun sürer
Evet ya iyi 35ler iyi merak etme dedi. Sen iyi bile durdun 24 ten beri takip ediyoruz dedi. Bekliyo yani doktor gelmesini ama ben hazır değilim. Bebeğin de büyümesi lazım daha 3 kilo bile değil

Saçını kestiren var mı? Belime değiyor içtiğim vitaminler çok fena uzattı bebekle zor olur mu uzun saç uzadıkça da ince telli olduğu için az gibi duruyor sanki gür değil kestirmek istiyorum ne dersiniz? Uzun saçla bebek zor olursa hemen kestircem zaten yine uzar vitamin içiyorum

Bugün 35+6yız kontrole gittim çatı muayenesi yaptı nst de bağlandı. Çatı muayenesi çok korktuğum bi şeydi ama çok çabuk oldu bitti aa iyiymiş dedim. Üstüne de biraz gezdim ayakta kaldım ondan mıdır bilemiyorum da şimdi içten içten bi sızı var ama yine de kendimi kasmadan atlattığım için çok mutluyum 🤩 belki doğum zamanıyla ilgili bi şey söyler diye ummuştum ama sadece nasip dedi ben de öyle düşünmüştüm zaten 🤪

Bugün 35+6yız kontrole gittim çatı muayenesi yaptı nst de bağlandı. Çatı muayenesi çok korktuğum bi şeydi ama çok çabuk oldu bitti aa iyiymiş dedim. Üstüne de biraz gezdim ayakta kaldım ondan mıdır bilemiyorum da şimdi içten içten bi sızı var ama yine de kendimi kasmadan atlattığım için çok mutluyum 🤩 belki doğum zamanıyla ilgili bi şey söyler diye ummuştum ama sadece nasip dedi ben de öyle düşünmüştüm zaten 🤪
Çatı muayenesi için benim dr 37 den önce yapmıyorum demişti 🤔 erken mi yapmış acabaaa şaşırdım acıdı mı peki hiç 🤭

Evet ya iyi 35ler iyi merak etme dedi. Sen iyi bile durdun 24 ten beri takip ediyoruz dedi. Bekliyo yani doktor gelmesini ama ben hazır değilim. Bebeğin de büyümesi lazım daha 3 kilo bile değil
Oğlumun öyküsünden dolayı bana da diyor senin için bu haftaları görmek nasıl bir duygu diyor ilk gebelik gibi çok mutluyum dedim inşallah ilerleyen haftaları da görürüz dedim

X