2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Memorial da erken doğum yapan ben varım ama acaba benden mı bahsettiniz başka kisimi bilemedim

Amin canım inşallah Canım o arkadaş vitaleye de gidiyor olabilir şimdi emin olamadım ikisinden biriydi ama
Memorial da erken doğum yapan ben varım ama acaba benden mı bahsettiniz başka kisimi bilemedim
Yok canım sen değilsin ama memoriale gitmiyor da olabilir emin olamadım sanırım nicki öznur du sanki.

Kontrolden çıktım haftada 200 gram alması gereken bebeğim iki haftada sadece 100 gram almış onu da zorlamayla ölçtü önce hiç kilo almamış çıktı sonra zorlayarak tekrar ölçünce 100 gr almış görünüyor ilk defa böyle oldu moralim çok bozuldu suyu plasentası kan akımları iyiymiş olabilir böyle bazen dedi ne yemem lazım nasıl kilo aldırırım çok üzgünüm

Belki de geçen hafta fazla ölçmüştür benim başıma gelmişti böyle bi durum doktorum demek ki geçen hafta fazla söylemişiz demişti. Ama yine de ölçümleri haftasından fazla çıkan biri olarak ne yediğimi söyliyim:sabah mutlaka 2 yumurta ve peynir yiyorum gün içinde 1 muz ve en az bi avuç ceviz,1 kase yoğurt. Akşam da protein içeren bi öğün yemeye çalışıyorum,haftada 1 balık yeme günüm o zaman da 300-400 gram balık yiyorumdur

Ben fazla ölçtüğünü düşünmüyorum benim de hep 3 hafta ilerideydi şu anda karın çevresi bir hafta geride bile kalmış muz ceviz yoğurta ağırlık vereyim inşallah alır

Merhaba aynı durum bendede var 37+1 deyiz bugün gittim geçen haftayla aynı kiloda çıktı.oğlumdada öyle olmuştu.saglikla doğsunlar inşallah.

Canım son haftalarda kırmızı et kilo yapıyor diyorlar ben sabahları muz ceviz bal yiyorum şeker sorunun yoksa deneyebilirsin

Merhaba aynı durum bendede var 37+1 deyiz bugün gittim geçen haftayla aynı kiloda çıktı.oğlumdada öyle olmuştu.saglikla doğsunlar inşallah.
Amin inşallah. Sizin de bir sorun yokken mi böyle oldu? Doktor yorum yaptı mı
Canım son haftalarda kırmızı et kilo yapıyor diyorlar ben sabahları muz ceviz bal yiyorum şeker sorunun yoksa deneyebilirsin
Kırmızı eti de ihmal ettim kilo sorunu yok diye çok pişmanım vicdan azabı çekiyorum benim yüzümden mi oldu diye şeker sorunum yok muz-ceviz-bal deneyeyim

Canım seninle alakalı değildir bu son haftalar hepimiz öyleyiz ben hiçbir şey yemek istemiyorum midem yanıyor çünkü yediğim her şey burnumdan geliyor zaten hamileliğin başından beri de etten çok hoşlanmıyorum maalesef oluyor böyle aksilikler

Kizlar geceden beri hafif ağrım vardı sabah suyum geldi hastaneye geçtim doğum başlamış dua eder dua beklerim canimlarin rabbim hepimizi bı avazda kurtarsın
Sağlıkla sıhhatle bebeğinize kavuşmuşsunuzdur inşallah

Son düzenleme:
Benimde iki kere öyle oldu çok büyümedi Bebisim

Ay nst bebeğin kalp.atislari çok.hizliydi ebe pinpirik.yaoyi hemennkadin dogumcuyu aradık.nst yolladık normal dedi iyi sıkıntı yok.dedi agri cikmadi ama ebe pinpirik.yapinca strese girdim

Bide bende çok.heywcenlqndim benim.kalp.atislari da çok fazlaydı doktorum anneden etkileniyor bebek dedi anne heyecanlı dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…