2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Gerçekleşeni yazmak daha mantıklı olur haftayla beraber yazıyorum ama doğum yapan anneler tek sıra halinde doğum tarihi ve haftasını kilosunu yazmalı aksi halde mesajlar karışıyor :/
Ama beklenen yazılınca ne kadar erken doğduğu da anlaşılmış oluyor ondan dedim
Kilolar yazmıyordu da ondan söyledim doğum yapanların

Ben sizin dışınızda 1 Şubat hatırlamıyorum. Bebişlerimizden birisi sürpriz yapıp ocağı şubata bağlayan gece gelmezse sizin bebeğiniz ilk gerçek şubat bebişi olcak bence 😅🥰
Benim içime hep öyle doğuyordu biliyor musunuz
İlk zamanlar doktorum 41 görürsün demişti ondan ihtimal vermemiştim
Sonra da tansiyon olayım Bebikim küçüklüğü ortaya çıkınca içime öyle doğmuştu dün de gruba baktım sanki yok gibi 1 Şubat 🤣

Kizlar geceden beri hafif ağrım vardı sabah suyum geldi hastaneye geçtim doğum başlamış dua eder dua beklerim canimlarin rabbim hepimizi bı avazda kurtarsın ❤️
Ayy hadi Allah kurtarsın sağlıkla kavuşun bebeğinize. Kaç haftalıktınız açılmanız ne kadar olmuş?

Benim içime hep öyle doğuyordu biliyor musunuz
İlk zamanlar doktorum 41 görürsün demişti ondan ihtimal vermemiştim
Sonra da tansiyon olayım Bebikim küçüklüğü ortaya çıkınca içime öyle doğmuştu dün de gruba baktım sanki yok gibi 1 Şubat 🤣
ilk bebiş sizinki olcak bence. Ben hep yakın zamanda hatta aynı gün doğum yaparız diyordum 😅

Kizlar geceden beri hafif ağrım vardı sabah suyum geldi hastaneye geçtim doğum başlamış dua eder dua beklerim canimlarin rabbim hepimizi bı avazda kurtarsın ❤️
Ay canım günümüz aynıymış 😍😍 sağlıkla gelsin inşallah yavrun bir avazda kurtul güzel haberlerini bekliyoruz

Ay kızlar nst de çok stabil kalp atışları diye çikolata yedirdiler bekletiyorlar bişey yoktur inşallah
Hiç korkmayın bizim oğluş da öyle. Geçen hafta 3 kere çektirdi nst'yi doktor. Siz de nst esnasında komik bir şeyler izleyin siz güldükçe çocuk da uyuyamasın :) bende işe yaradı en azından. annelerin sakinliği, dinginliği de etkiliyor bebişleri

Ben hala hastane çantamı kapatmadım 😰 şimdi onun stresi sardı . Ben şimdi emzik biberon kaynatcam da kaynayan suya mı atıyorduk direkt kaynatıyor muyduk ? Murphyy Murphyy normal kaynatacaktım sen aklıma geldin beyaz olmuştu üstü dedin ya naptın onun için

Ben hala hastane çantamı kapatmadım 😰 şimdi onun stresi sardı . Ben şimdi emzik biberon kaynatcam da kaynayan suya mı atıyorduk direkt kaynatıyor muyduk ? Murphyy Murphyy normal kaynatacaktım sen aklıma geldin beyaz olmuştu üstü dedin ya naptın onun için
Ben arıtıcı suyu kaynattım sonra onun içine atıp beklettim sonra tekrar arıtıcı suyu ile duruladım

Ben de kapatmadım diken üstündeyim kendi bakım burcumu ve çekim için hazırladığım hurçları son anda kapatacağım bir de göğüs kalkanlarını kaynatmayı unutmuşum onları da yapacağım ben de.Oda süslemelerim de daha tam olarak bitmedi acil doğum olursa eksik kalacaklar

Ben de kapatmadım diken üstündeyim kendi bakım burcumu ve çekim için hazırladığım hurçları son anda kapatacağım bir de göğüs kalkanlarını kaynatmayı unutmuşum onları da yapacağım ben de.Oda süslemelerim de daha tam olarak bitmedi acil doğum olursa eksik kalacaklar
minnosu minnosu kızlar ben de aynı durumdayım bir türlü o çantayı kapatmıyorum. Ya çocuğun bir şeylerini yahut kendiminkileri eksik koyuyorum 🥲 32.haftada hazır olması gereken çanta 36.haftada hala ortada. İnşallah ani bir durum olmaz da hastaneye eksiksiz gidebiliriz

minnosu minnosu kızlar ben de aynı durumdayım bir türlü o çantayı kapatmıyorum. Ya çocuğun bir şeylerini yahut kendiminkileri eksik koyuyorum 🥲 32.haftada hazır olması gereken çanta 36.haftada hala ortada. İnşallah ani bir durum olmaz da hastaneye eksiksiz gidebiliriz
İnşallah acil olmaz ya yoksa ben kesin unutacağım birşeyler😩 ikinci de olsa insan bildiği herşeyi unutmuş oluyor ilki gibi acemi oluyor çok zormuş tek başına hazırlanmak, annenin olması ama yanında olmaması insana çok koyuyor böyle hassas zamanda 😩 bir de çok ilgiliymiş gibi arada bir arayıp halimi soruyor iyice deliriyorum. Annesi destekçisi olanlar kıymetini bilsin 🥲

Allah'ım kurtarsın sizi bir avazda inşallah kolay doğumun olsun bebeğini sağlıkla al kucağına inşallah

X