2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim de bu sabah karnımın üst kısmı çok boş elimle ittriyorum 5 parmak duruyor bişi yok inmiş sanırım birazda midem bulamıyor çatı kemiklerimde ağrıyor:KK43:(( ama hala bacak bacak üstüne atabiliyorum

Ben hala hastane çantamı kapatmadım 😰 şimdi onun stresi sardı . Ben şimdi emzik biberon kaynatcam da kaynayan suya mı atıyorduk direkt kaynatıyor muyduk ? Murphyy Murphyy normal kaynatacaktım sen aklıma geldin beyaz olmuştu üstü dedin ya naptın onun için
Ben kaynayan suya attım kaynattım sonra başka su ile de durulamadım. Kaynamamış suya değdirmedim hiç mikrop vs olmasın diye ellerimi de güzelce yıkayıp o şekilde çıkardım suyu süzüp

İnşallah acil olmaz ya yoksa ben kesin unutacağım birşeyler😩 ikinci de olsa insan bildiği herşeyi unutmuş oluyor ilki gibi acemi oluyor çok zormuş tek başına hazırlanmak, annenin olması ama yanında olmaması insana çok koyuyor böyle hassas zamanda 😩 bir de çok ilgiliymiş gibi arada bir arayıp halimi soruyor iyice deliriyorum. Annesi destekçisi olanlar kıymetini bilsin 🥲
Allah çocuklarından eşinden yüzünü güldürsün canım. Canını sıkma sen hepsinin üstesinden gelirsin

Allah çocuklarından eşinden yüzünü güldürsün canım. Canını sıkma sen hepsinin üstesinden gelirsin
Amin inşallah canım, gözlerim doldu giderayak hormonlar iyice tavan 🥺 Anne olduğumdan beri daha çok kızıyorum ona ama yapacak birşey yok kabullendim artık her anne bir değil maalesef

Ben de kapatmadım diken üstündeyim kendi bakım burcumu ve çekim için hazırladığım hurçları son anda kapatacağım bir de göğüs kalkanlarını kaynatmayı unutmuşum onları da yapacağım ben de.Oda süslemelerim de daha tam olarak bitmedi acil doğum olursa eksik kalacaklar
Gümüş göğüs kapakları almıştım o da kaynatılıyor mu ? Ben yedek hurcumu hallettim de asıl hurç yok 🥹

minnosu minnosu kızlar ben de aynı durumdayım bir türlü o çantayı kapatmıyorum. Ya çocuğun bir şeylerini yahut kendiminkileri eksik koyuyorum 🥲 32.haftada hazır olması gereken çanta 36.haftada hala ortada. İnşallah ani bir durum olmaz da hastaneye eksiksiz gidebiliriz
O stres sardı cidden ve yapasım da yok 😀 neyse diyorum bebeğin hazır onu giydirsinler de ben bir şekil giyerim 😀

Ben kaynayan suya attım kaynattım sonra başka su ile de durulamadım. Kaynamamış suya değdirmedim hiç mikrop vs olmasın diye ellerimi de güzelce yıkayıp o şekilde çıkardım suyu süzüp
Anladım tamam yine sıcak suyla durulama yapayım o zaman
Peki hurca koymadan önce neyin içine yerleştirdiniz

Gümüş göğüs kapakları almıştım o da kaynatılıyor mu ? Ben yedek hurcumu hallettim de asıl hurç yok 🥹
Sanmam hiç duymadım bende plastik olanlardan var.Yedek hurç dediğin hangisi bebeğin yedek giysilerini koydum da kendiminkileri koymadım kırışır diye korktum.Bir de emzirme atletlerini unutmuşum onları yeni yıkadım ütüleyeceğim

Kizlar geceden beri hafif ağrım vardı sabah suyum geldi hastaneye geçtim doğum başlamış dua eder dua beklerim canimlarin rabbim hepimizi bı avazda kurtarsın ❤️
İnşallah bi avazda kucağına al kesisiz dikişsiz olsun 🌸🥰
Ben hala hastane çantamı kapatmadım 😰 şimdi onun stresi sardı . Ben şimdi emzik biberon kaynatcam da kaynayan suya mı atıyorduk direkt kaynatıyor muyduk ? Murphyy Murphyy normal kaynatacaktım sen aklıma geldin beyaz olmuştu üstü dedin ya naptın onun için
Kaynamış suya attım ben öyle yazıyordu kağıtta. Sonra başka bi postayı kaynatarak attım üstü hep beyaz beyaz oldu kireçten🥲 tekrar kaynamiş suya atıp bekletmiştim

Amin inşallah canım, gözlerim doldu giderayak hormonlar iyice tavan 🥺 Anne olduğumdan beri daha çok kızıyorum ona ama yapacak birşey yok kabullendim artık her anne bir değil maalesef
Maalesef. Hİssettiğin eksiklik nedeniyle eminim çok iyi annesin zaten. Bir yerden kapatıyoruz eksiğimizi işte neyse ki öyle şansımız var. Ben de babamın tam tersi bir adamla evlendim mesela. Hayat bana onu verdi en büyük şansım.

Aranızda Perine masajı yapan, yapabilen var mı kızlar ben de denemek istiyorum ama açıklayıcı bi video bulamıyorum🙈

Kaynayan suyun içine attım 5 dk durdu çıkardım. Çeşme suyu kullandığım için kireçten dolayı beyaz olmuştu içme suyu kullanmak daha iyi olur ama her biberon kaynatmada içme suyuna yazık ya bilmiyorum. Üstü beyaz olunca bebek bulaşık deterjanıyla yıkadım bir daha kaynatmadim yeter bence.

Benim içime hep öyle doğuyordu biliyor musunuz
İlk zamanlar doktorum 41 görürsün demişti ondan ihtimal vermemiştim
Sonra da tansiyon olayım Bebikim küçüklüğü ortaya çıkınca içime öyle doğmuştu dün de gruba baktım sanki yok gibi 1 Şubat 🤣
Benim 1 şubat görünüyor ama daha erken ya da daha geç olabilir yarın belli olacak 😬

X