2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İnş laf dinleyprdur bebişlerimiz
Dinliyorlar benim kardeşimin Ankara’da uzmanlık sınavı vardı annem ona gitti küçük kardeşim nişanlandı hep annecim teyzelerinin işleri bitsin öyle gel olur mu dedim dedim oglusum da dinledi şimdi her şeyi bitirdik onu bekliyoruz heyecan ve dört gözle

Kızlar acaba tabloya beklenen doğum tarihi ve kiloları yazsak mı ?
Gerçekleşeni yazmak daha mantıklı olur haftayla beraber yazıyorum ama doğum yapan anneler tek sıra halinde doğum tarihi ve haftasını kilosunu yazmalı aksi halde mesajlar karışıyor :/

Benim bu haftalar çıkmaya başladı tansiyon 17 10 gördüm ilaç yazdı tansiyon takip etmelisin 13 8 altında tutmalıyız dedi. Şeker bende de vardı aşırı değildi ama 160 180 oluyordu insülin kullanmadım şimdi de düşük seyrediyor şon haftalar artık vücut dalgalanma yapıyor sanırım dengesi şaşıyor

Bende dün sabah gittim tansiyon ve karın ağrıdan sancım varmış ama açılma yok bu akşam da gideceğim bakalım ne diyecek normal istiyordum ama açılma olmazsa sezaryen derse de farketmez 37x4 olduk

Sizede geçmiş olsun..Aslında seker düzenliydi ne olduysa dün oldu biraz stres yaptim tansiyon yükseldi ,üstüne şekerde yükseldi acilde takip ettiler nst filan normal cıkınca eve geldik.zaten 37+6 da alacak doktorum sezeryana ama zaman daralinca sanirim benim dengeler değişti.

Şubat annesi grubunda olup şubatta doğan ilk bebek acaba hangimizinki olacak gece gece manyak seyleri merak ettim uykum kaçtı
Ben sizin dışınızda 1 Şubat hatırlamıyorum. Bebişlerimizden birisi sürpriz yapıp ocağı şubata bağlayan gece gelmezse sizin bebeğiniz ilk gerçek şubat bebişi olcak bence

Geçen hafta doğum yapan arkadaşım da aynı durumda olduğunu söylemişti göbeği bacaklarına değiyormuş ve vajinada iğne batması yaşıyorum demişti.37+0 da doğum yaptı.
Kasılmalarım sıklaştı benimde özellikle akşamları 15dkda bir geldiği oluyor düzenli sonra birden kesiliyor
36+1 olduk. Hamileliğin başından beri oluyor benim kanamam ama bebeği etkileyen bir durum yok şükür kendimi yorarsam,çocuğu kucaklarsam,cinsellik sonrası, yürürsem hep kanamam oluyor dr istirahat diyor ama ne mümkün. Kolaylıklar diliyorum size başlarda insan biraz bocalıyor ama 3 aya kadar düzen oturuyor herkes alışıyor
Ne kadar aşağı inerse insin hiç rahatlamadı benim mide yanmalarım ayakta dururken bile sürekli mide asidi boğazımda eğer ayaklar mide tarafındaysa. Yalancı kasılmalar iyi su ve magnezyum tüketimi ile azalabiliyor büyük oranda birde gün içinde çok aktifseniz çok oluyor kasılmalar

Siz atmıştınız daha önce ama mesajlarda bulamadım sslerde de bulamadım. Çok sevinirim teşekkürler
Delikli kitap serisi var, bir yaş civarı kendi açıp kapattığında parmak kaslarının gelişimi için vs çok güzel tavsiye ederim

Eklentiler

• Screenshot_20240125-093557_Google.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…