2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Teşekkür ederim keşke bendede doktorum normal dogyracaksin dese. Yinede bende kullanayım
Canım bende normal istiyorum ama şartlar ne gösterir bilinmez ki doktorum sezaryen olman gerek dese bende ikiletmem olurum sadece eğer imkan varsa normal olsun diye her şeyi deniyorum :)

Kızılar bende galiba hastalanıyorum sabahtan beri garip bir oksuruyum var nefes alamıyorum gibi acaba neden oldu. Bogazimda konusunca agrimaya basladi nerdem hastalandimya hep evin içindeyim
Cok geçmiş olsun canım, herkes hasta ya parol içiyorum bende bir kaç gündür, birde sabahları limon, zencefil, bal karismi yapıyorum

Öksürük içim bişey yapa biliyormuyuz acaba?
cnm bana doktorum grintuss yetişkin şurubunu verdi tamamen bitkisel ben gebeliğimin başından beri kullanıyorum 185 tl idi enson hatta geçer geçmez bıraktım içmeyi bitmesin diye doğuma yakın yine olursa içerim dedim 3. yü almambence doktorunuza sorup kullana bilirsiniz çok çok etkili bi şurupbal ile yapılmış bi şurup

Ben ıhlamur ayva limon kaynatıp içtim ballı süt içtim biraz rahatlattı canım
Bende de öksürük başladı
Ballı süt ve göğsüme viks sürüyorum o biraz iyi geliyor
Cok geçmiş olsun canım, herkes hasta ya parol içiyorum bende bir kaç gündür, birde sabahları limon, zencefil, bal karismi yapıyorum
Teşekkür ederim kızlar eşim ayva kaynattı içtim. Ballı süt de bide pekmeZ.hadi inşallah geçer mide yanmasıfa birtaraftan bıktırtı sodalı su içiyorum şimdi

Teşekkür ederim canım sorayım bizim ülkede varmı böyle bişey

Canım bende normal istiyorum ama şartlar ne gösterir bilinmez ki doktorum sezaryen olman gerek dese bende ikiletmem olurum sadece eğer imkan varsa normal olsun diye her şeyi deniyorum :)
Bende normal istiyorum doktorum 31ocak diyecek. Hemoroidden dolayı bilmiyoruz daha. Ocak annelerinde guzel dogum hikayeleri gorup hevese geliyorum normale

Böyle bişey mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…