2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Olabilir benim bununla ilgili tıbbi dayanaklı bir bilgim yok. Ama tecrübe olarak ben hiç sevmedim kendimi çok daha şişman ve şişkin hissediyorum. Bir de bittiği yerden bacağım pörtlüyor düşmanıma dilemem benim gerçekten hiç hoşuma gitmedi
Doktora sormadan da kullanılabilir. Ben gebelik sürecimde de arada giydim. Herhangi bir zararı yok.

Evet pek konforlu değil Belkide 1 beden büyüğünü giysen daha rahat edersin, onlarında bedeni var.

Birşey olsa 2 gündür çıkardı bence.
Bağlamayla da alakalı olabilir de mi
İntörn bağladı ama ben de hiç anlamam öğlen arasına denk geldim sonra da sınavım vardı yetişmeye çalıştım doktora attım bakalım
Kapalı inti ama

Bağlamayla da alakalı olabilir de mi
İntörn bağladı ama ben de hiç anlamam öğlen arasına denk geldim sonra da sınavım vardı yetişmeye çalıştım doktora attım bakalım
Kapalı inti ama
Bağlamayla alakalı değildir muhtemelen. Karnın aç olabilir veya o sırada bebek uyuyor olabilir. Aklında bulunsun bir daha nst’ye girmeden önce yemek ye çikolata ye o şekilde bağlansın. Bu arada açlık derken yemek yedikten 2 saat sonrası artık açlık sayılır mide boş olmasıyla alakalı bir durum değil Benimde en son girdiğim Nst’de bebek uyuyordu yemek yiyeli 3 saat olmuştu yemek ye gel dediler tost yedim meyve suyu içtim 1 tane de çikolata yedim tekrar bağlandım hareketlendi

Anladım çok teşekkür ederim ya evet baya geçmişti yemek üstünden
Peki ilk çizgi kalp atımı en alt sancım değil mi
Ortadaki ne anlamları öğreneyim diye

Maalesef bana da aynısını söyledi çatım hiç açılmamış günde 45 dk yürüme verdi tabii siz gene Dr'unuza sorun da, benim kide 51cm 3350gr sanırım aynıyız sizinle. Tek fark ben geçen cuma gittim şuan 38+2 deyim. Benimde moralim çok bozuldu sezeryandan korkuyorum sonrasında ki ağrıdan vs.. ama bebek daha önemli

Anladım çok teşekkür ederim ya evet baya geçmişti yemek üstünden
Peki ilk çizgi kalp atımı en alt sancım değil mi
Ortadaki ne anlamları öğreneyim diye
Rica ederim Ortadaki çizgi senin kalp atışların diye düşünüyorum ilk defa gördüm çünkü. Normalde 2 çizgi oluyor.

Peki kızlar sezeryanda gecelik mi pijama mi daha iyi olur. Heralde gecelik diye düşünüyorum ama her yerde dantelli modeller var bende kaşıntı yapıyor artış marka da çok çok pahalı sizin bulduğunuz iyi düz model var mı

Ay bende bu sefer tok Gittim, yavru cok Hareketliydi bu seferde hic durmamış bebek dedi doktor.
Ama meger kordondan dolayi rahatsızmis bebik..
Nst korkulu ruyam oldu
Cumartesi yeni bölüm

Gecelik daha rahat oluyor genelde onu öneriyorlar ben gecelikle çok rahat ettim yine gecelik giyeceğim, çıkış için pijama götüreceğim eve pijamayla geçmeyi düşünüyorum suwende güzel düz gecelikler var indirim de var şu an

Tek parça gecelik daha iyi olur karında dikiş olacağı için daha rahat edersin. Ben suwenden aldım lohusa gecelikleri çok güzel

Masallah evet valla bende onu soracaktım bi ara beraber gidiyorduk sonra sizinki masallah güzel kilo aldı özel yaptığınız bi şey var mı su 7-8 günde bende yapayım
Sabahları muhakkak 2 yumurta, peynir yedim yanında süt içtim. Gün içinde de et yemeye, protein almaya çalıştım. Kuruyemiş ve meyve yedim bol miktarda. Doktor da şaşırdı yeme artık dedi sebze ye dedi vitaminleri de kestik ben de tombik doğmuşum oğlumun kaderi de bana benziycek galiba

Pijama takımı aldim ben. Önden dugmeli şekildeydi. Kilo alırım son aylarda diye de 1 beden büyük almıştım. Giydiren hemşireler memnun kaldılar iyiki bu şekilde almışsın dediler. Ayrıca önden düğmeli tercih etmelisin bence. İlk anlarda tensel temas yaparken rahat edersin. Bide emzirme durumunda da dugmeli takımlar daha rahat oluyor. Dikise gelince pijama lastiği denk gelmiyor zaten. Cok dar olmayacak sıkmayacak rahat yumuşak kumastan tercih edebilirsin.

Suwenin pijama gecelik sabahlık takım olarak aldım. Sarı olanı da hastane çantama koydum

Eklentiler

• IMG_6141.png
    231,4 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_6140.png
    243 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_6139.png
    275,6 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…