2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kitle icin ne dediler peki size zararsız mıymış
Hamartom olduğu düşünülüyor, iyi sınırlı görünüyor dedi ama çok hızlı büyüyen kitlelermiş bunlar o yüzden doğumdan sonra almamız gerekiyor dedi doktor ama ben de takipli gitmek istiyorum daha da büyümediği sürece emzirebildiğim kadar emzirmek istiyorum

Kızlar bu aralar bağırsak sorunu yaşayan var mı? Bi kabız bi ishal gibi ben anlamadım gurul gurul karnım bi de hep bir hareketlilik var gibi adet ağrıları gibi ağrılar da eşlik ediyor
Bende de 1 aydr var nerdeyse kan ilanından suphelendm doktoruma danstm sabah aksm içiyorum gece 2 tane iç dedi ama çok fakredn birsy olmadı cuma günü söyleyemem yine

Varis çorabını hastane mi veriyor biz mi alıyoruz , bir çok ameliyat oldum bana hiç giydirmediler ama hep görüyorum estetik ameliyatlar da giydiriyorlar ben giymemiştim önlem amaçlı bu sefer giyeyim malum artık candan önemli can var

Geçen baya ağrım oldu daha hazır değilim diye ağlamaya başladım benim bebeğim biraz irileşti sezaryen ihtimali de doğdu bakalım bu cuma kontrol var yine
Masallah evet valla bende onu soracaktım bi ara beraber gidiyorduk sonra sizinki masallah güzel kilo aldı özel yaptığınız bi şey var mı su 7-8 günde bende yapayım

Tesekkur ederkm canim ama varis.corabi giyceksin sezeryann oncesi dedi sasirdim
Varis çorabı giymeni söylemeleri güzel birşey. Uzun süren ameliyatlarda veya ameliyat sonrası uzun süre aktif hareket edemeyecek veya büyük ameliyat olan hastalara giydiriliyor sebebi de emboli veya pıhtı atmasını önlemek. Bende giyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…