2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bende birkaç senedir ara ara olan göğüs ucu kuruluğu var arada oluyo benim. Kuruduğu için kopmuştur nemlendirin göğüs ucu kremleriyle

Merhaba hanımlar. Bende Allah nasip ederse Nisan annesi olacağım. Şimdi bir bakayım bizden öncekilerde durum nedir dedim. Tanıdık bir kaç arkadaş var onları görmek mutlu etti.Doğum tarihleriniz belli oluyor, çok heyecanlı inşallah hayal ettiğinizden de güzel olur doğum anılarınız. Gizli gizli takip edeceğim sizi tecrübelerinizden faydalanıyorum hepinize sağlıklı huzurlu günler diliyorum

Ayyy bunu.bende merak Ediyorum.. Benimde ucunda bısey var, o çıkacak mi? Sut ordan mi gelecek anlamadım

Sagol kuzum hep beraber insallah24 demislerdi.tupleride baglaticaktim bosver baglatma koruruz bi sekilde seni dedi bende vazgectim
Ahahah doktor para harcatmamis bak ne guzel
Nohut battaniye istemiyorum canim ya penye istiyorum ama teşekkür ederim
Benim hastane çıkışlarının içinde vardı tam böyle, hastane çantasına da onları koydum. Marka tinylamb belki tek de satılıyordur bi bakın isterseniz
Bakayım canım teşekkürler

Kızlar Oğluşumun kitapları.
Daha önce sormuştum ama ss i kaybettim. Tavsiye edeceğiniz kitap, oyuncak var mı son son eksikleri de tamamlayalım

Eklentiler

• 69BF979D-2786-4217-A5FB-C40DBF4E26E4.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 44
  • 4A7AAB90-0F27-4738-921A-FAEDF7115022.jpeg
    128,6 KB · Görüntüleme: 40
  • CB537BE5-FA5E-47DC-B106-B3F32A128890.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 44
Baş dönmesi yaşayan var mı aksam yemeği sırasında başım döndü kalktım biraz dolandım sersem gibiyim tansiyonum normal bebek hareketli ama 2 saattir sersem gibiyim yattım kalktım geçmedi ayakları diktim biraz havaya biraz iyi geldi ama böyle sanki sersemlik devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…