2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Merhaba subat anneleri hepimizin doğuma az kaldı korku heyecan mutluluk hepsi karışık duyguların benim doğum tarihim belli oldu 2 şubatta geliyor oglusum hepinize yürekten duaciyim hayırlı güzel doğumlar sağlıkla evlatlariniz kucaklariniza gelsin inşallah sımsıkı sarılıyorum her bir anne adayımıza

Antiemboli varis corabi yazmis canim bu farkli sanirim

Kızlar bende pazartesi günü doğum için gün alacağım .Şubatın 8-12 arası olacak sanırım .Normal doğum istiyordum ama doktor sezeryanın daha iyi olabileceğini söyledi .Karın çevresi halen 1 hafta geriden geliyor .Bu süreçten önce kendi normal doğumla gelmek isterse de nasip artık

2 Şubat çok güzel bir tarih bence hayırlı olsun

Ay şu sarı olanı almadım ama çok gözüm kaldı ya rengi çok güzel
Biraz ince iç gösteriyor ama mavi beyaz dışında bir renk olsun diye aldım. Suwenin bu geceliği de çok güzel. Ben daha çok gecelik aldım daha rahat olur diye

Eklentiler

• IMG_6143.png
    327,1 KB · Görüntüleme: 50
Saglikla gelsin canim benm oglusumda 2 sinde gelicek nasipse

Ay hic blmiyorum gideyim bitane alayim en iyisi acaba ilk sezeryanimdan neden giymedim ki
Her hastanenin böyle bir uygulaması yok o yüzdendir. Benim çalıştığım hastanede biz sezaryen hastalarımıza odaya gelince giydiriyorduk

Kagitlari.imzalattilar bugun titreyerek imzaladim ama gel.gor ki 9 gun gecmek bilmez artik ama ben bi.umut belki.suyum gelir sancim.gelir aniden giderim.diye bekliyor olacagim
Şimdiden hayırlı olsun canım sağlıcakla kucakla inşallah geçen hastaneye gittim de sormayı unuttum doğum ücretleri ne olmuştu bizim

Kızlar ya düz beyaz veya krem rengi penye battaniye arıyorum alan var mı aranızda desen falan hiç istemiyorum

Kızlar birşey soracağım meme ucumun birinde uzun süredir küçük sarı bir top gibi duran birşey vardı bugün elimle çıkardım. Daha doğrusu kendisi çıkmıştı yarıya kadar. Süt geleceği için olabilir mi içi çukur gibi kaldı oranın . Sizde de böyle birşey var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…