2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimde arada tansiyonu yüksek çıkıyor genelde 13 8 li olarak çıkıyor ama Dr pek sorun görmedi sürekli yüksek olmadığı için ödemlerim var ama ondan kaynaklı beraber tansiyon cikarmis her hangi tahlil yapmadılar bana yakın zaman protein bakılmışti negatif olduğu için problem yok dediler

14 olmadığı sürece mormal görüyorlar canim

Benim protein pozitif çıktı canım idrarımda da enfeksiyon çıktı çok yüksek dedi. Pazartesi tekrar bakalım dedi.. Gebelik zehirlenmesinden şüpheleniyor evde tansiyon takibi yapacakmışım

Yok bebişe geçmiyor doğum zamanı olursa öpemeyiz sadece zaten vücudumuzda mevcut bu virüs bağışıklığımız düştüğü için çıkıyor bu ara :/
Annem beni ve kardeşimi bebeklik dönemi bir süre hiç yüzümüzden ve ellerimizden öpmemiş kimseye de öptürmemiş. Ne kardeşimde ne bende ne de annemde asla uçuk çıkmaz. Uçuklu biri öpse bile bizde hiç uçuk çıkmıyor. Bu virüs öpücükle geçiyor bebeklik dönemi vücuda girmezse ilerleyen dönemlerde uçuk çıkmıyor. Bilginiz olsun kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…