2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çok sevindim canım gözün aydın annemize geçmiş olsun bebege hoşgeldin. Banada dua edin kızlar dün doktora gittim erken dogum riskim varmış. Bebegin kafası aşagı dönmiş plesentam inmiş. İstirahat verdi doktor dayanabildigimiz yere kadar beklicez dualarınızı eksik etmeyin

Kızlar dudağımdan uçuk çıkmış kabartisi oluşmuş bı sakinca olur mu ki bebeğe uçuk çıkartan var mı hangi kremi kullandınız
Kaç kere uçuk çıkardım sayamadım hamilelikte hiçbi şey sürmedim kendiliğinden geçmesini bekledim alışığım zaten

Kızlar selam, bu akşam çok afedersiniz ishal durumum var ve belim de ağrıyor regl gibi. Ama akşam üzeri canım soslu dürüm gibi bişey çektiği için aylar sonra ilk kez yedim. Muhtemelen ondan kaynaklı diye düşünüyorum ama endişelendim de. Nasıl ayırt edebilirim sizce ya bu ağrı ve ishal doğum belirtisi mi zehirlendim mi acaba

Miden de bulanıyor mu peki ? Son zamanlarda dışarda yapılan tavukların etlerin zehirleme olasılığının yüksek olduğunu gördüm ben de bir kere lahmacundan ötürü onu yaşadım hazımsızlık da vardı ve kusmuştum da

canım geçmiş olsun doktorun ne diyor fazla geri kalmış gibi nerdeyse bir aydır hiç büyümemiş sen iyi bir doktora hastaneye gitsen

Kızlar ben bu sivenonun kokusunu hiç sevmedim, portakal mandalina gibi be baskın inş kuruyunca hafifler koku. Bi de iyidir diye 3 lt daha istemiştim Daha hafif bir koku yok mu ? Sabun tozu kullanmayın diyorlar ya yoksa roxy kullanmıştım ben çok hafifti kokusu

Bana ağır gelmedi Kokusu, geçiyor zaten sonrasında

Midem bulanmıyor ama karnım baya guru gurul bakalım 1-2 saat takip edeceğim kendimi muhtemelen yemek dokundu

Baby’s green kokusuz olanı tavsiye ederim eskiden tek çeşitti şimdi kokulu olan çeşitler de çıkarmış sanırım. Siveno da kuruyunca geçiyor gerçi. Ama bence diğeri daha iyi

Ben 2 kere üst üste sivenoyla yıkadım her makineyi canım ilk çıktığında asarken falan hafif bi portakal kokusu oluyor ama sonrasında kalmadı o koku şu an koklayınca almıyorum o kokuyu keşke kalsaydı dedim hatta

Sabun tozunun ne sakıncası var acaba merak ettim duymadım hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…