2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebişimle kavuştuk😍😍, çok şükür ikimizde iyiyiz, Rabbim tüm hamişleri bir avazda kurtarsın, isteyenlerin göbüşlerini hayırlı vakitlerde doldursun inşallah 🤲
@sevayd @melisaa93 melegim can melegim can @Mervenur277 @imagination forever @bebekheyecani @Veziir @fnd_50 @Safransari.
Çok sevindim canım gözün aydın annemize geçmiş olsun bebege hoşgeldin. Banada dua edin kızlar dün doktora gittim erken dogum riskim varmış. Bebegin kafası aşagı dönmiş plesentam inmiş. İstirahat verdi doktor dayanabildigimiz yere kadar beklicez dualarınızı eksik etmeyin 🤲🤲

Kızlar selam, bu akşam çok afedersiniz ishal durumum var ve belim de ağrıyor regl gibi. Ama akşam üzeri canım soslu dürüm gibi bişey çektiği için aylar sonra ilk kez yedim. Muhtemelen ondan kaynaklı diye düşünüyorum ama endişelendim de. Nasıl ayırt edebilirim sizce ya bu ağrı ve ishal doğum belirtisi mi zehirlendim mi acaba

Kızlar selam, bu akşam çok afedersiniz ishal durumum var ve belim de ağrıyor regl gibi. Ama akşam üzeri canım soslu dürüm gibi bişey çektiği için aylar sonra ilk kez yedim. Muhtemelen ondan kaynaklı diye düşünüyorum ama endişelendim de. Nasıl ayırt edebilirim sizce ya bu ağrı ve ishal doğum belirtisi mi zehirlendim mi acaba
Miden de bulanıyor mu peki ? Son zamanlarda dışarda yapılan tavukların etlerin zehirleme olasılığının yüksek olduğunu gördüm 😐 ben de bir kere lahmacundan ötürü onu yaşadım 🙈 hazımsızlık da vardı ve kusmuştum da

Merhaba 35. Haftadayım bebek hep bir tık geriden geliyordu ama bu aralık açılmaya başladı ve şu an 4 hafta geride böyle bir deneyimi olan var mı? Acil doğum olsa bebeğin sağlığı ve riskler neler olur endişeliyim
canım geçmiş olsun doktorun ne diyor fazla geri kalmış gibi nerdeyse bir aydır hiç büyümemiş sen iyi bir doktora hastaneye gitsen

Kızlar ben bu sivenonun kokusunu hiç sevmedim, portakal mandalina gibi 😐 be baskın inş kuruyunca hafifler koku. Bi de iyidir diye 3 lt daha istemiştim 🤦‍♀️ Daha hafif bir koku yok mu ? Sabun tozu kullanmayın diyorlar ya yoksa roxy kullanmıştım ben çok hafifti kokusu

Kızlar ben bu sivenonun kokusunu hiç sevmedim, portakal mandalina gibi 😐 be baskın inş kuruyunca hafifler koku. Bi de iyidir diye 3 lt daha istemiştim 🤦‍♀️ Daha hafif bir koku yok mu ? Sabun tozu kullanmayın diyorlar ya yoksa roxy kullanmıştım ben çok hafifti kokusu
Bana ağır gelmedi Kokusu, geçiyor zaten sonrasında

Miden de bulanıyor mu peki ? Son zamanlarda dışarda yapılan tavukların etlerin zehirleme olasılığının yüksek olduğunu gördüm 😐 ben de bir kere lahmacundan ötürü onu yaşadım 🙈 hazımsızlık da vardı ve kusmuştum da
Midem bulanmıyor ama karnım baya guru gurul 😅 bakalım 1-2 saat takip edeceğim kendimi muhtemelen yemek dokundu

Baby’s green kokusuz olanı tavsiye ederim 😌 eskiden tek çeşitti şimdi kokulu olan çeşitler de çıkarmış sanırım. Siveno da kuruyunca geçiyor gerçi. Ama bence diğeri daha iyi

Ben 2 kere üst üste sivenoyla yıkadım her makineyi canım ilk çıktığında asarken falan hafif bi portakal kokusu oluyor ama sonrasında kalmadı o koku şu an koklayınca almıyorum o kokuyu keşke kalsaydı dedim hatta 🥲🥲

Sabun tozunun ne sakıncası var acaba merak ettim duymadım hiç

X